Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ei ole yhtegi usb kaablit kontoris, wtf? 8-)

Ma ka aru ei saa ;). Evicuga ju just hea, pistad juhtme külge ja võid akud unustada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei sa kontoris laua taga teha -.- Kõrged väliskülalised peavad narkariks pärast, seda veel vaja. Neid siin triivib ka koguaeg. Pean ikka eemal käima kuskil. 

Võtad suitsunurka mingisuguse läptopi kaasa, saad lõpmatult kimuda (esiga):-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See suitsunurga idee pole hea. Pärast lähed istud oma lauataha tagasi ja tunned, et kuskilt tuleb väga rõve hais.
Ma tükiaega mõtlesin, et keegi on mulle prügikasti oksendanud, aga siis sain aru, et haisen mina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Microsoft ajab sitta keema. Lõpetasin selle automaatse Gold kasutaja uuendamise eelmine kuu, see kuu läks ikkagi raha maha ja kulda ka ei saanud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt http://spezz.ee/et/clearod/177-kayfun-lite-kloon.html kayfunil on täitekruvi keermed maha tulnud suht lühikese ajaga :S Uut vaatama hakkma....

 

Mul juhtus täpselt sama asi täna, aga lahendus tuli sellele5 minutiga ja tirisin samamoodi edasi.

Nimelt võtsin selle oroginaal 2,3 kruvi sealt ära keerasin uue keerme 2,5 sisse ja asetasin uue 2,5 kruvi asemele ja parem täita kui ennem  (relv)  kusjuures täitekruvi tuleb nüüd paremini välja ka  :idea: .

Ps. Mul sama Spezzi kayfunn  8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saan aru, et kuu aega pole suitsu teind ja organism ajab jama välja ja kerge pubekas peal jälle aga NAHHUI sellel punnil oli vaja nina SISSE tekkida? Kätte ei saa raisk, ei ulata, valutab nagu täitsaraisk ja üks sõõre rõõmsalt paistes. Tere hommikust no -.- 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures, mul vahelduva eduga on siiani nii ühel kui teisel pool lõhed. See võib olla ka sellest, et läbi nina välja lased/lasen tossu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma peegli ees näen seda värdjat seal! Aga siga istub krdi täpselt sellises kohas kuhu näpuga ei mahu toimetama :D:D:D 

Ebanormaalsed probleemid selle auruga ikka ma ei või xD 

Still better then smoking tho. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma peegli ees näen seda värdjat seal! Aga siga istub krdi täpselt sellises kohas kuhu näpuga ei mahu toimetama :D:D:D 

Ebanormaalsed probleemid selle auruga ikka ma ei või xD 

Still better then smoking tho.

 

Sul jootekolbi pole? Paned stepslisse ja sutsaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei no ei ole võimalik raisk. Hetkel kui pall lahti löödi, lõi jumala selgest taevast kolm korda välku mu maja ette, ning elekter läks ära. V..ttu, ma olen seda algust terve igaviku oodanud ja nüüd pidin mängu läbi mingi kuradi nutika lukuaugu piiluma. Hea vähemalt, et Brasiilia kõik 4 väravat lõi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vingun, et yhe kasutaja kasutajanimi on EMTA  

iga kord vaatan, et maksu ja tolliamet on liitunud meie meeldiva seltskonnaga   (facep)

ah sellepärast mul vahel seljakarvad püsti end ajavadki (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mida te värisete, ammu teada, et Maksuamet monitoorib netikauplejaid. 
 

Maksu- ja Tolliamet (MTA) tuletab meelde, et saadud tulu peavad deklareerima ja sellelt ettenähtud maksud tasuma ka internetiportaalides ja Facebook’is kaupu müüvad eraisikud.

 

Siinkohal tervitused foorumi adminnile kindlameelsuse eest müügikuulutuste kustutamise ja muutmise keelustamisel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...