Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Mida te värisete, ammu teada, et Maksuamet monitoorib netikauplejaid.

 

 

Siinkohal tervitused foorumi adminnile kindlameelsuse eest müügikuulutuste kustutamise ja muutmise keelustamisel :D

Ehk siis Sinu seisukoht on et foorumi omanik peaks võimaldama maksudest kõrvale hiilimist?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis Sinu seisukoht on et foorumi omanik peaks võimaldama maksudest kõrvale hiilimist?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Aus äri on illusioon. Olenemata valdkonnast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei näe probleemi, kõik maksud on makstud (Y)

Süda küll tilgub verd kohati kui vaatan, kuidas seda maksuraha kasutatakse (N)

Lisamata jäi see, et kauba tollimisel tekkinud ebamugavused ja EMTA suhtumine "petis oled nagunii" tekitavad ebamugavustunnet nähes seda tähekombinatsiooni foorumis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehk siis Sinu seisukoht on et foorumi omanik peaks võimaldama maksudest kõrvale hiilimist?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Pigem peaks kaitsma asjaarmastajatest "kodukeemikuid".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega neid kuidagi väga hästi kaitsta ei saagi. Kui ikka ühel hetkel sitt ventilaatorisse lendab siis saab siin väga palju pipisid olema ja teema kustutamise/muutmise võimalus ei oleks mitte kuidagi antud juhul abiks.

Aga maksude kohalt võiksid küll kõik peeglisse vaadata aegajalt - igasuguste asjadega annab viilida aga ka kõige kõvemad pätid on ikka maksudest kõrvalehiilimise pärast laksu ära saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega neid kuidagi väga hästi kaitsta ei saagi. Kui ikka ühel hetkel sitt ventilaatorisse lendab siis saab siin väga palju pipisid olema ja teema kustutamise/muutmise võimalus ei oleks mitte kuidagi antud juhul abiks.

Aga maksude kohalt võiksid küll kõik peeglisse vaadata aegajalt - igasuguste asjadega annab viilida aga ka kõige kõvemad pätid on ikka maksudest kõrvalehiilimise pärast laksu ära saanud.

 

Vaidleks natuke vastu. Kustutamise/muutmise võimalusest sõltub otseselt "toimiku" koostamise lihtsus ja selle võimalik paksus. 

 

Samas ausalt maksu makstes võid teatud juhul automaatselt kurjategijaks muutuda, sest tunnistad sellega ebaseadusliku majandustegevusega tegelemist (ravimite müük), mis on juba raskem juhus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kaitseks ainult neid, kes enda vajadustest ülejäänud asju müüvad ja sellised ei huvita repressiivorganeid.

Püsimüüjad on siin olemas ja nende kohta on toimikut lihtne koostada. Igapäevaselt oma müügiteemat ju ära ei kustuta, et see siis kohe homme uuesti teha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suutsin oma Vamo V5, mis oli ca 2 kuud vana ära lõhkuda.

1. Kukkus ca 1.5m kõrguselt vastu kivipõrandat. Lõi Headi ja toru omavahel lahti ja aku ei andnud enam korraliku kontakti (selle vastu aitas vedru veidi lahti tõmbamine). 

2. Paari päeva pärast uuesti sama kukkumine. Lõi ühe kontrollnupu puruks nii et see on koguaeg peal.

 

9 kuu jooksul juba 3 MODi pekkis (Evic, SVD ja Vamo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Super attack kätekreem" abiks ;)

Aga ilma naljata, ega ma ei teagi ühtegi e-suitsu vidinat, mis täiesti kukkumiskindel oleks.

VTR ja mech modid vast sellele ilmselt kõige lähemal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Super attack kätekreem" abiks ;)

Aga ilma naljata, ega ma ei teagi ühtegi e-suitsu vidinat, mis täiesti kukkumiskindel oleks.

VTR ja mech modid vast sellele ilmselt kõige lähemal?

 

muideks, seda ka tegin. Nupp on kinni liimitud :) Masin seadistatud Wati peale ja rohkem menüüs sobrada ei ole vajagi :)

Kuid ei ole väga kindel see lahendus, kuna vaatamata nupu staatilisele olekule ikka peksab segast vahel. Jääb backupvariandiks sahtlisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kaitseks ainult neid, kes enda vajadustest ülejäänud asju müüvad ja sellised ei huvita repressiivorganeid.

Püsimüüjad on siin olemas ja nende kohta on toimikut lihtne koostada. Igapäevaselt oma müügiteemat ju ära ei kustuta, et see siis kohe homme uuesti teha?

 

On ikka vaks vahet kas aktiivne kuulutus on rippunud 2 nädalat või pool aastat või siis 2-nädalaseid 10tk ajaloost näha. 

 

Üldiselt mind see otseselt ei puuduta, kuid häirib see, et ei soovita mõista probleeme laiemalt ja ei anta võimalust foorumi liikmel endal oma riske hallata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki oleks siis hea lahendus suletud müügiteemad 2 nädalat peale aegumist nähtamatusse arhiivi koristada?

Teisest küljest pole ka sellest miskit kasu - kui "huviline" on piisavalt pikalt ringi vaadanud ja ise enda jaoks screenshotte teinud siis ..

Mind ka otseselt ei puuduta, karmavõlg on nagunii kõigest üle lõpuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu nemesis oli koos kickiga mingi 10 tundi tünnisauna põhjas, ikka töötab :D

 

 

Kuulsin just mingiaeg tallinnas  sarnasest asjast, keegi kukutas modi tünnisauna ja kukkus karjuma, et lendab õhku vms...  Oli sumpand ja otsind ringi seal, polevat leidnud, järgmine päev oli vist leidnud alles :P

Tuttav metsakamees rääkis mingipäev just :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oli see Rait ? :D
Ma ütlesin ka seal korra, et pärast teeb pauku, aga keegi ei sumbanud ega ei otsinud :D Ma läksin hommikul minema ja minust jäi mod sinna põhja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul ema istus autosse, kutsu rõõmsalt lendas peale, ego aku tuli lylitist lahti, i16 läks raamist lahti.... (kick)

õnneks juhtmed kyljes, superatakki vahele, i16 tuli ka lihtsalt metallrõngast lahti, atakk vahele(ennem vist polnud seal midagi, jälgi liimist polnud)....nagu uued  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oli see Rait ? :D

Ma ütlesin ka seal korra, et pärast teeb pauku, aga keegi ei sumbanud ega ei otsinud :D Ma läksin hommikul minema ja minust jäi mod sinna põhja :D

 

 

Rait jah. Trehvasime mingiaeg jälle, ta nägi mu vamot ja siis rääkis :D  eesti on pisike, või mis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoiaks jalka kuskil yhes teemas.. tõesti kopp on ette viskand mingi pedepallindus juba

vingun, et osad vaesekesed ei saanud/ osanud palli mängida, nyyd vinguvad

Share this post


Link to post
Share on other sites

VaporFreakist saadud, väidetavalt originaal AV Bobas Bounty, on läbikukkunud totaalselt. Puhtalt ainult mee maitset tuleb. Tubakast ei ole haisugi. Räägivad küll, et lase nädal seista. No proovime...

 

Hetkel igaljuhul nördinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...