Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Eesti post on ikka nii haige. Spezz pani paki samasse automaati kust kätte tahtsin saada pakki ja nad ikka viivad selle kandekeskusesse et homme see siia tagasi tuua.  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin 2 minutit, mis mul kõrval susiseb, kahtlustasin kaminasiibri kaudu undavat tuult ja võimendi taga olevaid S90 kõlareid.... lõpuks avastasin, et panin Nemesise püsti lauale ja ei keeranud enne lockringi kinni. Õnneks siiski midagi ära ei lõhkunud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jalgpall on jah see "mäng",kus sort vennikesi saab teineteist legaalselt avalikult kallistada. Veeretatakse see kirju muna teisele vörku ja muudkui kallistatakse..Ojah  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enamasti on kõik mehed, aga muudkui võrgutavad ja kallistavad ning vahepeal peksavad ajaviiteks muna, kes milleski süüdi pole. Selleks ma jalgpalli ei vaatagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ullike)   et oma koodid valusad poleks, tuleks enne asjaga tegelemist vähe trenni teha.... :roll:  ...lihtsalt "sõrmitsemine" pole füüsiline tegevus.... 8-)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väljas padukas, uputused, torm ja hotell uputab, vesi baarini välja ja õlli ei saa, õll tasuta õnneks :D tuleb oodata

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ullike)   et oma koodid valusad poleks, tuleks enne asjaga tegelemist vähe trenni teha.... :roll:  ...lihtsalt "sõrmitsemine" pole füüsiline tegevus.... 8-)  

Reaalselt on mul töö vägagi füüsiline ja trennis käin samuti. Kui sa 2 suurt autotäit kraami peaaegu, et üksi 3ndale korrusele vead, siis ikka tõmbab kangeks küll  :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reaalselt on mul töö vägagi füüsiline ja trennis käin samuti. Kui sa 2 suurt autotäit kraami peaaegu, et üksi 3ndale korrusele vead, siis ikka tõmbab kangeks küll  :roll:

 

 

Aasta tagasi elasin pärnus.... 5ndal korrusel. lifti polnud. Poole aasta jooksul kolisin sinna ja sealt ära... korralik trenn... Seal elades jäi ka suitsetamine vähesemaks, kuna suitsul käisime all. :D ja sa vingud oma 3nda korrusega :D   Kuradi suurt külmkappi oli ikka väga jõhker sealt ülalt alla tassida, pesumasinad, telekad jms asjad  olid nagu puhkamine selle kõrval. Diivan oli tüütu, 5 korrust seda suurt jurakat kuidagi mõõda treppe käkkida. Vahepeal oli selline kopp ees, et oleks kõik asjad tahtnud sealt aknast alla visata. :D aga nüüd tagasi saarel oma esimesel korrusel on hea olla :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma imestan alati, miks ullikesed nii kõrgele kolivad.

kuna myyn mööblit, siis olen tähele pannud, et penskaritele meeldib kolida 4-5 korrusele....kamoon  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen 20 aastat valmistanud ja paigaldanud mööblit. Kortermajades tellivad mööblit alati viimastel korrustel elavad tegelased ja mitte kunagi pole seal majas lifti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kõrgemal elavad peavadki tihedamalt mööblit tellima, sest kui uus mööbel ükskord tuppa jõuab siis on ta juba tassimise käigus kannatada saanud ja vaja uus tellida :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pergele hea jaanipäev tuleb ikka, mõlemad lapsed üle 39 kraadises palavikkus. :cry:(facep)

MU lapsel ka eile oli palavik, phuiphui, täna pole veel olnud

õnneks ja, päris hull ikka mis toimus, õnneks oleme natuke mäe ülevamal pool, aga 200-300m edasi oli küll katastroof, kõik vesi läks teedpidi sinna

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Irw, ma vist oleks vee all

Ma ainult rannahotellides ööbingi.  Samas bulgaaria oli viimane koht, kus olin kaugemal, sommidel polnud vist randa pakkuda vms. Aga ausalt öeldes seal oli ok nats eemal olla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve Saksa-Ghana mängu teise poole keerasin Aquasse coile 0,2mm traadist.

Nüüd vihastasin ja panin riiulisse tagasi, no ei tulnud nii välja nagu oleks tahtnud.

Vatini ei jõudnudki (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve Saksa-Ghana mängu teise poole keerasin Aquasse coile 0,2mm traadist.

Nüüd vihastasin ja panin riiulisse tagasi, no ei tulnud nii välja nagu oleks tahtnud.

Vatini ei jõudnudki (N)

soovitan enne 27. juunit coile mitte keerata, siis saad yhe vaba päeva  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...