Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ma squapega nüüd rahul, jebisin ka ikka nädal-2, kord polnud coiliga rahul, kord lekkis, kord kärsakas, lõpuks sain õige tunnetuse kätte ja nüüd ainult paagi täitmise ja vati vahetamise mure

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun, et õlu otsas. Pole 2 nädalat sellist probleemi olnud ja nüüd ühtäkki.... -.-  Poodi ka minna ei saa, auto naisevenna käes kuskil muhus -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lapsed magavad ja veipimise peale hakkas koridori suitsuandur jälle tööle, üürgas oma minut :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sp mul andurit laes polegi, mitte suitsetamise pärast vaid kui söögiahju ukse lahti teed, siis on piixus, koridoris hakkab lõugama, ok, avatud köök, aga vahemaa 7m

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul köögist ära võetud, kuna naine kõrvetab alati toidu ära..

toa ja koridori vahel on olemas veel, veibiaur sinna õnneks ei ulatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul köögist ära võetud, kuna naine kõrvetab alati toidu ära..

toa ja koridori vahel on olemas veel, veibiaur sinna õnneks ei ulatu

Kuskil oli jutt, et ühel ka naine kõrvetas kogu aeg midagi ära. Toidu, triikides, isegi laps pidavat must olema  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-suitsu müüjad on leidnud uue väljundi.

Helistati natuke aega tagasi moblale ja hakati e-suitsu pähe määrima.  Ok selle üle ei vingugi.

Vinguks selle üle, et mis saasta pakutakse. Nagu ma aru sain, siis pakuti tavalise sigareti kujuga, peab vaid mingit padrunit vahetama.

Tädi oli suht üllatunud, kui ytlesin, pole vaja, mul parem tavaar olemas, siis jutt nagu lõppeski. Lootis sinisilmset toru otsa saada.

Number 6229473

Võibolla kuulsin valesti, aga tundus nagu ecig.ee olevat, vabandan ette, kui ei olnud nemad

Share this post


Link to post
Share on other sites

See telefoni teel millegi pähemäärimine on üks hullemaid väljundeid üldse. Ise ei ostaks telefonimüüja käest isegi siis kui ta pakuks midagi sellist, mida mul vaja on.

Btw, telefonimüüjad on vist hakanud lihtsalt numbrivahemikke läbi kammima. Viimasel ajal on mul tahvelarvutis iga nädal mingitelt lambi numbritelt mitu kõnet. See number on olnud mul juba pea 10 aastat, algusest peale salastatud ja kasutusel ainult interneti jaoks, seega pole seda numbrit kunagi kellelegi jaganud ja ei saa ka olla, et "sõber" soovitas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seletan siin ka siis, kuidas  telefonimüüjatel toimib see värk.

 

On list numbritest, kasvõi järjest võetud (näiteks 58000000, 58000001 jne) ja helistatakse järjest läbi. Pole salastamisest mingit kasu. 

Kui ütled neile, et eemaldage number listist, siis su number eemaldatakse loetelust seniks, kuni kõik käibel olevad numbrid käiakse läbi. Ja siis hakkab asi otsast peale. Sõltuvalt tempost ja helistajate arvust oled ÜHEST firmalistist eemaldatud kuskil 5-ks aastaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei usu, et täiesti järjest list võetakse, Eestis on ju mobiilidega kasutusel vahemikud 50-59, kuuekohaliste telefoninumbrite korral oleks see 10 miljonit numbrit läbi helistada. Suht ebaeffektiivne lahmimine, rikkaks küll nii ei saa arvestades, et suurem osa numbreid pole üldse kasutusel ja neist, kes vastu võtavad, suurem osa seda <piiks> ei soovi, mida nad pähe määrida üritavad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

õde oli tööl kõnekeskuses, tegi just seda telefonitööd.. kysisin yle just, järjest numbrid ja kõik helistatakse läbi.

 

E: listides oli väljapraakimine koguaeg, ei kasutuses, väljalülitatud jne, ehk siis list jäi koguaeg väiksemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh jah, sel juhul oleks kohane vinguda ka teemal, miks ei pea need telefonimüüjad kohustuslikus korras kõiki numbreid, millelt nad välja helistavad registreerima, siis saaks operaatorid pakkuda teenust nende blokeerimiseks ja tõenäoliselt oleks see teenus päris populaarne ka siis, kui selle eest pisikese kuumaksu maksma peab ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain 31€ jälle trahvi parkimise eest, ärkasin ülesse, olin 5min peldikus ja selle aja jooksul olid jõudnud teha rsk, krdi hoovis polnud parkida jälle kuna mingid krdi uued üürnikud majas arvavad et võivad kõik parkimiskohad hõivata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain 31€ jälle trahvi parkimise eest, ärkasin ülesse, olin 5min peldikus ja selle aja jooksul olid jõudnud teha rsk, krdi hoovis polnud parkida jälle kuna mingid krdi uued üürnikud majas arvavad et võivad kõik parkimiskohad hõivata

 

See on haige värk. Meil on kinnine parkla ja ikka umbe täis, pidevalt erinevad autod ja viimasel ajal eriti popp välismaiste numbrimärkidega. Ma arvan meil majas keegi teeb pappi kesklinna parklakoha rentimisega. Hakkan varsti kriipse joonistama, näis palju nad sinna siis ronivad. Ja no okei pargiks siis ilusti vähemat, nii et parklakohtade omanikud ka ära mahuks aga huiatki. Kuskil oli hea pilt kus mingi auto oli tõmmatud kõige täiega küpsetus või pakkimis kile sisse. Mulle meeldis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need olid vist arki juures asuvad autod kampaaniast ,,ära lase purjus sõpra rooli,, vmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain 31€ jälle trahvi parkimise eest, ärkasin ülesse, olin 5min peldikus ja selle aja jooksul olid jõudnud teha rsk, krdi hoovis polnud parkida jälle kuna mingid krdi uued üürnikud majas arvavad et võivad kõik parkimiskohad hõivata

 

Sama jama oli mul ka kui nv-tusel koju läksin nädalasest puhkusest, pidin auto 100 m eemale parkima kuna uued naabrid olid 3 kohta hõivanud millest 1 oli minu :-( seal niigi vähe ruumi.

 

Sent from my LT18i using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...