Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

No meil Saaremaal parkimisruumiga probleeme ei ole, kuid sellegipoolest ma naabreid ei salli. Kuradi parkimisspetsialistid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes minu juures kauba järgi on käinud, siis parkimisgeeniuseid siin leidub SITAKS. Mõni auto on juba 3 aastat samas kohas parkinud näiteks :P

Majas on ainult ca 260-280 korterit.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oi no Walc sinu maja juures toimuv peaks üleüldse mingi rahvusvahelises liikluseeskirjade raamatus olema esindatud piltidega. Kohutav ju, seal ei saa jalagi normaalselt liigelda :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

11.07.2014 12:27:57 postitatud pakk saabus SmartPOST sorteerimiskeskusesse 15.07.2014 17:06:32

 

Keegi ei tea kus see 4 päeva oli, öeldi, et firmasisene uurimine püüab tuvastada. Hea, et niigi läks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esiteks suutsin u 3 nädalat tagasi tööl nautiluse maha pillata. Käed ja jalad käisid küll nagu ninjal aga põrandal ta maandus siiski. Joppas muidugi,lõi piki klaasi tüki välja aga püsib veel ilusti koos. Muidugi oli see just see päev kui spezz puhkusele läks :)

Teiseks juhtus eelmine nv siuke asi,et sõbra 25 juubel sai nö pudelisse kukutud kaheks päevaks,mille käigus suutsin oma poldiaci nupu ära kaotada,coili söeks põletada ja modi kontaktid peaaegu hävitada kuna nupul tuli eelnevalt magnet tagant ära ja tulistas ise kui valepidi maha panid. Sellega joppas,et aku ja nautiluse klaas terve ja ma ise elus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ärge vinguge, 2 kuu pärast tuleb lund juba!

Mhmh, kuu aega tagasi alles tuli lund. Seepärast ärge vinguge, aastas võib paar kuud olla küll, kus lund ei saja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vapimise masinad (nemesis) ja tugevas tuules lendav liiv ei käi hästi kokku ... üldse rand ja nemesis ei taha mul omavahel läbi saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa pole ainus. Minu nemmid ka krõbisevad rannas.

No mul jooksis täna lukustus rõngas konkreetselt kinni .... ikka nii.. noh kinni kinni.... päris palju pidi silitama enne kui oli nõus lahti tulema. Lisaks suht kohustuslik on pärast kõik lahti kruvida ja korralik puhastus teha. Ma sain 220km rannast kaugemalt dripist liiva suhu nii mis koliseb 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ving nr1 
hommikul delfit on avada mõttetu thumbs_down.gif 

kõik krd uudised on epl omad ja neid ei näe lugeda icon_evil.gif 
ei hakka ma mingeid päevapileteid vms ostma  :twisted: 

õnneks midagi erilist üldujuhul päevalehest ei leia 

ving nr2 
postimees.ee 
seal on tänase paberlehe artiklid, postimees+ nimetuse all. 
Krt, postimees käib, hetkel ei viitsi alla postkasti juurde minna, aga miks ma ei saa postimees+ lugeda kui tellija olen, jälle tuleb lisa maksta  (facep) 
no ei maksta põhimõtteliselt
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...