Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

50ml jooki yhe akuga, no ei usu  8-)

 

No mõni mees väidab, et saab oma 20 aastat vana 3 liitrise mootriga autoga ka kütusekulu 5 liitrit sajale. See väide läheb umbes samasse kategooriasse, vähemalt minu jaoks on 50ml mitte vähem kui nädala varu ja nädal aega ühe akuga....mnjah.... olgu see kiip kui hea tahes, kuskilt tulevad siiski füüsikaseadused ette ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei leki midagi, see mida teie usute, on teie probleem. See 50 oli piltlik näide, point oli aku kestvusest ju.

Ja autode suhtes võib ka rahulik olla, minu 3.0 disla võtab linnas 12 ja sellega võib rahul olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesus, sinuga päris raske suhelda. Kui ma oleks midagi valetanud, siis ma seda sulle kindlasti ei ütle. Aga palun jäta oma eelarvamused endale, sa ei tunne mind ja sa ei taha ka minuga tülli minna. Minu poolt on see teema lõpetatud ja edaspidine jutt võiks olla selle teema põhine. Minu vingumine on hetkel see, et ma ei vingugi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chevy, siiski ütlesid, et 50ml oled aurutanud. Mõni võtab veel heas usus isticki Sinu väite pärast ligi ja peab pettuma, üle 15ml ei saa kuidagi laadimisega aurustatud. Tegelikult olen põhimõtteliselt Sinuga nõus. Aku peab tunduvalt paremini, kui vtc4 IPV2 sees.  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Aga palun jäta oma eelarvamused endale, sa ei tunne mind ja sa ei taha ka minuga tülli minna.

juba teine ähvardaja siin 3 päeva jooksul, krd karm foorum   (facep) (psühho)

ja sa ytlesid, 50ml, see fakt.

ma enam ei torgi, muidu pimedas saan veel kolki istickiga

Share this post


Link to post
Share on other sites

minul kestab ilusti täislaetuna 1,5 päeva, aga kui ei jõua täislaadida, siis saab minu arust üsna kiirelt tühjaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stewie, kuna inimeste veipimisharjumused on väga erinevad, siis 1.5 päeva ei ütle suurt midagi kui sa ei lisa, palju sul selle 1.5 päevaga vedelikku kulub. Umbes samamoodi nagu analoogiga - mõni tõmbab päevas kaks pakki ja mõnel jätkub ühest pakist kolmeks päevaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soetasin Stingray meh.modi. Ülemist kontakti reguleerida ei saa ja Kaifar kontaktini ei ulatu. On mingeid lahendusi välja pakkuda? Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naine tegi peenelt ära. Kuna ta pidevalt räägib siis olen õppinud ignoorima ja pausi kohtadel "mhmh" mõmisema. Nüüd istun Saku suurhallis OneRepublicu kontsertil koos naise ja lapsega ühe üleliigse "mhmh" pomisemise eest. Too late, apologise.

Valus näkkupanemine (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naine tegi peenelt ära. Kuna ta pidevalt räägib siis olen õppinud ignoorima ja pausi kohtadel "mhmh" mõmisema. Nüüd istun Saku suurhallis OneRepublicu kontsertil koos naise ja lapsega ühe üleliigse "mhmh" pomisemise eest. Too late, apologise.

Valus näkkupanemine (facep)

irw, edu...hahahaa, tallaalune... (psühho):-D

Soetasin Stingray meh.modi. Ülemist kontakti reguleerida ei saa ja Kaifar kontaktini ei ulatu. On mingeid lahendusi välja pakkuda? Tänud.

pane pisike magnet vahele, aga ole ettevaatlik, et lühisesse ei läheks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naine tegi peenelt ära. Kuna ta pidevalt räägib siis olen õppinud ignoorima ja pausi kohtadel "mhmh" mõmisema. Nüüd istun Saku suurhallis OneRepublicu kontsertil koos naise ja lapsega ühe üleliigse "mhmh" pomisemise eest. Too late, apologise.

Valus näkkupanemine (facep)

great.success.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soetasin Stingray meh.modi. Ülemist kontakti reguleerida ei saa ja Kaifar kontaktini ei ulatu. On mingeid lahendusi välja pakkuda? Tänud.

Kayfar täiesti pulkadeks ja pluss-kruvile õhuke seib pea alla. Seibi võib lõigata mõnest vana coili isolaatorist, mahlapudeli tilguti otsast vms. Pika kruvi kinnikeeramisel kontrolli õhu läbipääsu ja lõpus ole keeramisega ettevaatlik, see pikk kruvi on augu kohalt õrnavõitu... Peaasi, et baasil +klemm paigas on ja liikuma ei hakka.

 

Veidi nikerdamast on, aga asja saab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfar täiesti pulkadeks ja pluss-kruvile õhuke seib pea alla. Seibi võib lõigata mõnest vana coili isolaatorist, mahlapudeli tilguti otsast vms. Pika kruvi kinnikeeramisel kontrolli õhu läbipääsu ja lõpus ole keeramisega ettevaatlik, see pikk kruvi on augu kohalt õrnavõitu... Peaasi, et baasil +klemm paigas on ja liikuma ei hakka.Veidi nikerdamast on, aga asja saab :)

Tänud, asi töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-suitsu müüjad on leidnud uue väljundi.

Helistati natuke aega tagasi moblale ja hakati e-suitsu pähe määrima.  Ok selle üle ei vingugi.

Vinguks selle üle, et mis saasta pakutakse. Nagu ma aru sain, siis pakuti tavalise sigareti kujuga, peab vaid mingit padrunit vahetama.

Tädi oli suht üllatunud, kui ytlesin, pole vaja, mul parem tavaar olemas, siis jutt nagu lõppeski. Lootis sinisilmset toru otsa saada.

Number 6229473

Võibolla kuulsin valesti, aga tundus nagu ecig.ee olevat, vabandan ette, kui ei olnud nemad

 

Sellelt numbrilt pakutakse nüüd väikelastele loovaid (pildi)raamatuid. Meetod on sama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alljärgnev ei puuduta küll e-sigareti teemat, kuid kuna täna rahandusministeeriumis toiminud avatud uste seminaril Tallinna abiturientidele saamaks uusi ideid uute maksude kehtestamiseks, siis pakkus meie kuldne noorus välja teiste asjade kõrval ka kõndimismaksu - too tõsimeeli välja pakutud idee väärib südamest nutmist meite järelkasvu pärast...

 

http://majandus24.postimees.ee/3004933/noorte-arvates-voiks-maksustada-kondimist-ja-ulekaalulisust#comments

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krd istick andis otsad kui mul just kuse, pese, maga rituaal oli käsil  :twisted:  :x

Nii palju siis aku suutlikusest, tase väheneb kiiresti  (lamp)

Mis mõttes? Äkki unustasid laadida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikul võtsin laadimast, õhtuks oli tühi.

Kui akut testisin, siis kulus jooki rohkem tõmbasin nimelt intensiivsemalt.

Nüüd nagu igal muul päeval :roll:


Tuletas jälle meelde vahetatava aku eelise 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...