Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Autokabiin ju "eravaldus" , järgmisel korral saada üle t..ra see jobu.

seal kus juures iga nurg peal sildid väljas et ka kabiinis suitsetamine ja lahtise tule tegemine keelatud

 

Kui muud moodi ei saa, siis hoia kopsus natuke aega ja asi klaar

tean seda kuid, kuid lihtsalt ei mõelnud selle peale. 

sa oleks näinud ühe serblase nägu Serbia tollis, kui vaikselt popsutasin , hoidsin kopsus ning meelitasin ninast auru välja . vana käis "kogemata" mu ümber 10 tiiru  :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun bänneri üle foorumis. Suhteliselt vastuoluline foormui poliitikaga promoda ,,soodsaimat,, sellise hinnaga, samas kes maksa, tellib ka muusika  :twisted:

post-1212-0-49533100-1419083472_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

logimata  on normaalne reklaami näha, eeldatavasti guugli oma. reklaame saab välistada, aga see vist uhvo valdkond, et keelab mingi reklaami

me leppisime juba ammu kokku, et regatud reklaame ei näe ( mis on normaalne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hana 30 ja SquapeR läksid jalutama enda kodunt... Arvatavasti külas käinud ema (!) lasi fuuki. Idaruumi meediast sisendatakse et e-sigarett veeldab ajud ära. 
Tsiteerides klassikuid- ema, anna padruneid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hana 30 ja SquapeR läksid jalutama enda kodunt... Arvatavasti külas käinud ema (!) lasi fuuki. Idaruumi meediast sisendatakse et e-sigarett veeldab ajud ära. 

Tsiteerides klassikuid- ema, anna padruneid...

WTF? :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hana 30 klooni 510 ühendus paneb jubedalt näkku, kas keegi oskaks seda vahetada ? Kui telliksin uue 510 ühenduse kuskilt kas siis keegi oleks nõus aitama ? Ise väga tinutamist ei jaga :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav miks ühelgi mobiilioperaatoril sellist lisateenust pole, mis kõik teadaolevad telefonimüüjate numbrid blokeeriks või vähemalt lisaks sissetuleva kõne puhul numbrile mingi tunnuse, mille peale rahulikult punast võiks vajutada.

Alles nädal tagasi helistas mingi p*samüüja mu naisele. Naine üritas muidugi viisakas olla ja ütles "tänan ei soovi", siis järgnes jutt et saab ka järelmaksuga, ikka vastas "tänan, järelmaksuga ka hetkel ei soovi" ja järgnes hulk muud möla. Ühesõnaga alati kui p*samüüja jutus pausi tegi, sai ta viisakas vormis eitava vastuse, aga see kõne kestis ikka oma tubli 10 minutit.

Natuke rohkem aega tagasi üritas Elisa mulle 4G paketti pähe määrida. Kui vastasin, et tean küll mis asi see 4G on ja miks see tore on, aga kõnealune sim kaart on mul tahvlis ja tahvel 4G-d ei tunnista, siis see teda ei heidutanud ja vatras ikka kuidas 4G levib ikka paremini ja on parema kiirusega. Kui neljandat korda olin öelnud, et mul pole sellest 4G-st halligi kasu kui seade ise 4G-d ei oska, siis üritas veel uut tahvlit pähe määrida ja jättis lõpuks rahule.

WTF - üritan inimestega võimalusel viisakas olla, aga tundub et telefonimüüjad kohe naudivad inimeste tüütamist ja teevad kõik võimaliku, et neid ebaviisakate sõnadega pimedasse kohta saadetaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helistas mingi uuringu läbiviija. Ütlesin, et pole huvitatud osalema. Tal oli veel üks küsimus - kas ma olen suitsetaja. Mina vastu, et ei, juba kaks aastat e-sigareti peal. Siis kaotas tema huvi ja teatas, et tal on päris suitsetajat vaja. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saan aru, aga kas on mõtet kulutada 10-15 minutit inimese peale, kellega on juba esimesest lausest selge, et 99% tõenäosusega kaubaks ei lähe.

Järelikult õnnestub enamus siiski ümber veenda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeesus188, tõenäoliselt pole see sulle üllatuseks, et naiste mõttemaailm on mõnevõrra teistsugune. See on samamoodi nagu poes käimisega - kui mul pole midagi vaja pole, siis ma ei lähe poodi. Kui mul on vaja ühte konkreetset toodet, siis lähen otse õige riiuli juurde, võtan toote ja lähen kassasse. Aga mida naised teevad? :D Eks selle telefonimüüjaga ole natuke sama teema, et mis siis et 99% tõenäosusega midagi osta ei kavatse, aga ikka on vaja kuulata mis tal pakkuda on ja pärast kurta, et tüütavad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuradi sigelei andis otsad.
Pole küll väga aktiivselt veipinud viimasel ajal aga ma ei tunne end veel valmis täiesti suitsuvaba olema.
Homme võtan rais alahti ja leian lahenduse. Vahepea panen rahakoti lukud valmis boxmodi jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...