Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Külgede peal mõned kriimud, see rim mille all ekraan istub on kriimuline, see koht kus atty üldse istub seal on värv juba ühe külje pealt lännu. 

2 nädalat vana

Ikka originaal? Kust ostsid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff... Ma saan lõpuks õues küttepuudega mürada. Eelmine nädalavahetus sain ilma läbi akna nautida ja üleelmine sadas vist vms.
See Compi arutelu on tõesti veidi kohatu. Saage näost-näkku kokku ja puistake südameid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saab natukene tõsisemalt tööle pühenduda, tuled tagasi ja juba ollakse üksteisel kõris kinni.

Peitsin päris isuga siin postitusi.

Härrased, teie käitumine oli/on väga lapsik. Ja ma olen nüüd sellepärast kurb    (esiga)

Palun klattige oma erimeelsusi privaadis. Kui miskit hakkab häirima kellegi postituses,
siis alati on võimalik reportida.

Siia sellist jama palun enam mitte postitada!

 

Cheers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinguks ka natuke vahelduseks  .... vaatasin huvi pärast Joyetech toodete hindu meie e-poodides. Kas tegemist mingi uue kartelli kokku leppega? Liiga paljude toodete hinnad on sendi pealt ühe suurused - see ei ole ju loogiline, et kõikidel sama marginaal ja samad kulud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seal pole mitte selline poliitika et sulle on ette antud kindel hind.

täpselt nii on - kui tahad kaupa saada :s

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. Ma teadsin seda teglikult ennam ka aga ma arvasin, et teised võiks ka teada. :D(Y) .
Minu arvates on see nõme ... aga hinna poliitika on iga tootja enda otsustada kui meeldi osta muud toodet - vaba turg.
Vähemalt pole mingit kartelli tehtud (Y)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole Joye ainus

Täna sain uudise , et kuna Aspire peab Arctik Tank-i Atlantise konkurendiks, siis Aspire keelab oma edasimüüjatel Arctikut turustada - kui soovivad edasi kaupa saada  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atmosega ka sama teema kui ma ei eksi.
Ühtepidi selline loogika kaitseb edasimüüjaid aga teistpidi on see ikkagi natuke turgu ja konkurentsi moonutav.
Kes asja ei tea võib vabalt kartelli lepet hakata kahtlustama :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, e-sigareti foorumi "eliit" on selles süüdi tegelt.

 

54788301.jpg

Orikas ikke, FTest ei telli enam kunagi midagi perses üritus, tommaku vesi peale omale..

 

Sealt peab oskama osta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin et vingun kah. Foorum on juba nagu müügikuulutuste portaal.Muud lugeda enam õieti ei olegi.

Nii on jah. Ja isegi kui on mingi vestlus mingi x toote kohta, siis üldjuhul on see mõne müüja teemas, kuhu teisel müüjal pole nagu viisakas postitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No aga turul ju vanemate tegijate jaoks midagi müstilist ei toimu millest rääkida. Tuleb jälle mingi asja v2 või v3 mida sa sellest ikka räägid. Stagnatsioon. Mõnes mõttes hea, ei peagi jälle endale midagi uut ostma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...