Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

No aga turul ju vanemate tegijate jaoks midagi müstilist ei toimu millest rääkida. Tuleb jälle mingi asja v2 või v3 mida sa sellest ikka räägid. Stagnatsioon. Mõnes mõttes hea, ei peagi jälle endale midagi uut ostma :D

Seda küll, ainult W võidujooks on viimasel ajal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda küll, ainult W võidujooks on viimasel ajal.

Pigem TC ja oomid.

Stabiilselt unustan õhtul akud laadima panna ja stabiilselt pean hommikul kohvi kõrvale näppu imema. Peab stabiilselt kaks tükki juurde muretsema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stabiilselt unustan õhtul akud laadima panna ja stabiilselt pean hommikul kohvi kõrvale näppu imema. Peab stabiilselt kaks tükki juurde muretsema.

Neli on parem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem TC ja oomid.

Stabiilselt unustan õhtul akud laadima panna ja stabiilselt pean hommikul kohvi kõrvale näppu imema. Peab stabiilselt kaks tükki juurde muretsema.

No see tuleb vanadusest  :D

Krt juhtmeha laadimine on ikka IN  :idea:

Õhtul viskan öökapile, ärgates võtan (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt no kui raske võib olla mingi süsteem/setting vms modile sisse panna et atty toimiks nagu cigalike. Imed otsast siis lükkab voolu peale ja auru hakkab tulema. Et viitsi seda nuppu enam klõpsida..

>firstworldproblems.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavasigaretti imiteerivate vidinatega see oligi kasutusel. Aga polnud piisavalt töökindel ja sellest loobuti. Vajuta parem nuppu selle asemel, et ühel hetkel imestada miks taskust auru tuleb ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt no kui raske võib olla mingi süsteem/setting vms modile sisse panna et atty toimiks nagu cigalike. Imed otsast siis lükkab voolu peale ja auru hakkab tulema. Et viitsi seda nuppu enam klõpsida..

>firstworldproblems.jpg

 

Tavasigaretti imiteerivate vidinatega see oligi kasutusel. Aga polnud piisavalt töökindel ja sellest loobuti. Vajuta parem nuppu selle asemel, et ühel hetkel imestada miks taskust auru tuleb ;)

 

mod'ina oleks see hübriid nähtavasti aga tänapäeva muutuvas maailmas tuleks see väga kallis/kulukas/ebamugav vidin...vist :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 aastat pole haige olnud ja nüüd lõpuks murdis ikka maha. Ei mäletagi enam ,kui si.... on olla palavikus.Õnneks aurutamist ei sega veel ehk miskit head ka selles kumisevas ja vatises päevas .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta ole jah sellest ,et 2 aastat E peal olnud ja nüüd hakkas mõjuma    (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sittagi pole muutunud ,aga aurutamist ikka ei sega .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimest korda panin töökorras kasutatud MODi posti ja kohale jõudis vigasena :( Ei teagi, kas lihtsalt kokkusattumus või omniva käitub pakkidega suht jõhkralt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töötasin soomes dpd kullerina. Ise vedasin euroaluse kaupa aga sai nähtud kuidas pakipoisid nende pakkidega töötasid, usun ,et seis sama igalpool.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sõitsin kunagi postiautoga koju tapalt, paar aastat. Loomulikult tassis ka mööblit. Ok, väikesed pakid polnud probleem, aga suures.....ei kannata kriitikat. 2-4 korda kanditakse üle nurkade, risti yle metalli jne. Jah, normaalselt pakitud mööbel, annab 1 vea andeks, 2+...ei. Ja seda kõike vaid yhes punktis. Arvestame nyyd mööbli teekonda, (see oli anttila oma) soome, tallinn, rakvere, tapa. Ja siis imestatakse, et midagi oli katki  8-) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui hakkad naise käest nõu küsima, milline auto osta, siis head nahka sellest ei tule :D Minu oma ka alguses natuke turtsus kui manuaalkastiga auto ostsin, aga nüüd sõidab sellega ilusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin smardi automaadis Spezz´i paki järel , Id- kontrollil ilmnes et kaardilugeja/makseterminal saba andnud ja sinna see pakk täna jäigi....   :cry:  (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oi ma tahan vinguda   :evil:  Sain siis täna Spezzilt kätte oma isticki(5+ teenindus aparaat igati ok) ,aga kannatamatu nagu ma olen väänasin juba maja ees sisse liqua french pipe ja hakkasin trollipeale marssima. Tõmmata ei jõudnud kuna nagu ette nähtud peab uue cleroga vähe ootama ikka. Trollis näppisin põnevusega vatte ja voltte nagu laps uue mänguasjaga ikka. Nüüd siis probleemi juurde olles vattidega mänginud jäid need jooksma ja seda täpselt siis kui minu peatus kätte jõudis.Uksest välja ja kohe kontrollimatta ots suhu ja tuld  (facep) imestan,et see french pipe tagant välja ei lennanud kuna see kärsakas mis sain võttis hetkeks silmist viimasegi sära. Seega päris kallis oli se esimene mahv 2euri uus coil kohe   :?  Üks huvitav tähelepanek veel . ma ei tea kas minu maitse vähe kiiks või milles asi aga Walci mahlad kõvasti paremad kui liqua omad .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...