Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

tänane tähelepanek:

K-rauta poes erakliendi juures klienditoolil, kaupa tellides ja juttu puhudes, istus miski vend ja veipis oma ego pulka 100-ga, Rõve vaatepilt, võttis sõnatuks.

Puhus oma pilvi kuhu juhtus. Klienditeenindaja oli märgatavalt häiritud, aga vaikis viiskalt. Olin kõrvalvaataja rollis.

Sellise käitumisega ajamegi mittesuitsetajad ja muu rahva leili. Peaks ikka piiri pidama.

Ma ei peereta, ei röhitse ja ei nuuska nina teiste inimeste nina all, see on rõve. Olgugi, et need on loomulikud nähtused.

Ja ma ei veibi võõraste inimete nina all, kannatab ära, saan välja või autosse ja siis veibin.

Oma inimestega, või teiste veipijatega võin ma ennast vabalt tunda, aga mitte avalikus kohas teistele näkku puhudes.

Vat selline tähelepanek siis täna.....

Hoiame ikka selle asja viisakuse piirides. :)

:idea:

AMEN TO THAT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

mkmm, pole võimalik.

tegin prooviks vahepeal vaid ühe lihtsa  postituse mõni aeg tagasi, aga " eliidile" ei meeldinud, muudeti pealkirja ja tõsteti kuhugi unarusse.

F..k that, jõudu neile. Ma ei viitsi.

Loen vahel vaid huvitavaid postitusi.

Ei viitsi lugeda "Spezz, aitähh, kaup jälle korralikult käes", mis siin foorumis valdav on.

Sorry,

I have real life :D

Võib jälle tuld anda, dont care ;)

Kusjuures toredatest inimestest siin foorumis tunnen puudust, aga nähes,

et kogu meie laup-pühap mölale jutukas tehakse copy-paste, sorry mulle sihuke p.sk ei meeldi.

Meenutab sihukest madalat pih.upeksmi.st

Sorry.

 

Võib kustutada, dont care anymore.....

 
Comp
parimate soovidega ;)

 

ära jama comp, samas jututeema sinuga ... muidu vaikne foorumis... jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Point iseenesest jumala õige, ise pole õnneks juba ammu selliseid ebameeldivaid pahvijaid näinud.

Positiivse poole pealt näeb igapäevaselt tööle ja koju sõites autosid, mille akna vahelt aurupilvi taeva poole puhutakse (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tänane tähelepanek:

K-rauta poes erakliendi juures klienditoolil, kaupa tellides ja juttu puhudes, istus miski vend ja veipis oma ego pulka 100-ga, Rõve vaatepilt, võttis sõnatuks.

Puhus oma pilvi kuhu juhtus. Klienditeenindaja oli märgatavalt häiritud, aga vaikis viiskalt. Olin kõrvalvaataja rollis.

Sellise käitumisega ajamegi mittesuitsetajad ja muu rahva leili. Peaks ikka piiri pidama.

Ma ei peereta, ei röhitse ja ei nuuska nina teiste inimeste nina all, see on rõve. Olgugi, et need on loomulikud nähtused.

Ja ma ei veibi võõraste inimete nina all, kannatab ära, saan välja või autosse ja siis veibin.

Oma inimestega, või teiste veipijatega võin ma ennast vabalt tunda, aga mitte avalikus kohas teistele näkku puhudes.

Vat selline tähelepanek siis täna.....

Hoiame ikka selle asja viisakuse piirides. :)

:idea:

 

Njah point 110% õige ... teenindajast võib ka aru saada miks märkust ei teinud (äkki kaotab kliendi vms).

Aga ise sellisel juhul kõrvalt vaataja rollis ollemine ja asja hukka mõistmine ei muuda olukorda paremaks.

Olen ise poes korra ühele öelnud, et kuule see pole viisakas pani ära ja asi tahe ... vbla järgmine kord mõtleb.

See ei kehti kindlasti kõikide kohta ... leidub kindlasti ka neid kes sellise märkuse peale saadavad pikale lainele või sooja kohta... aga ma leian, et sellistele inimestele peaks ikkagi viisakalt märkuse tegma mitte niisama kõrvalt vaataja olema.  

Ma olen kindel, et 99.99% foorumi kasutajatest nii ei käitu ja tegu on kasutajatega kes kas tahtlikult tahavad olla ebaviisakad või lihtsalt teadmatusest, et selline käitumine ei ole ok.

Viimastele märkuse tegemine võib muuta käitumist.

Ma arvan, et teise nö. vapija märkus on ka vbla natuke mõjuvam kui suvaline kes tuleb ütlema ilma, et teemat teaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vale teema, aga tõstataks selle valguses hoopis küsimuse, kus/kuidas on ebaviisakas veipida? Ise olen avalikus kohas sh. ka poes mõne mahvi tõmmanud küll, kuid selle juures jälgin, et kellelegi auru otse näkku ei puhuks. Kuna subohme ei kasuta, siis minu poolt puhutud aur hajub suht kiiresti, muidu jälgiks ka seda, et keegi hiljem aurupilve sisse ei jääks. Kas minu käitumine on OK või peaksin ka oma käitumist muutma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise käisin see kolmapäev Wildes. Seal on korduvalt küsitud kas võib teha ja siiamaani on öeldud, et tehke aga.

Aga kuna maja oli rahvast täis siis läksime sõbraga ikka välja aurama. Talvel kohtades kus on teada, et võib teha katsub ka ikka aurata minema ... ehk siis teha seal kus teisi ei häri. See peaks nagu olema elementaarne viisakus. Eriti kui seade selline mis nägemist hakkab segama.

Minu arvates poed, koolid, ühistransport peaks olema kindlasti kohad kus mitte teha.

Kui suvalisse firmasse lähed kliendina siis ka arvan, et see pole õige koht auramiseks.

Lisaks kohad kus on palju rahvast ... seal on see ka kindlasti osasid häiriv.

 

Ainuke peale tänava ja oma kodu/auto jne ... kus vist on OK teha on baar/pubi ja seda ka juhul kui tegeldakse napsu võtmisega mitte nii, et enamus sööb või on ka pered lastega.
Et siin ongi see teema, et enne kui keelud käsud tulevad võiks pubid ise öelda kas nende juures on auramine ok või mitte.

Üldiselt eks need reeglid tõenäoliselt sinna kanti lähevad mis analoogile kehtivad. Lihtsalt suitsu ruumi ajamine pole ka lahendus ja pubid/baarid peavad ise ütlema kas jah või ei.

 

Seega pakun välja, et aurata võib kohtades kus võis ennem analoogi teha kui tuli see karm suitsuruumi seadus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise arvan, et kõik on ok seni kuni keegi ei pea läbi pilve jalutama või seda sisse hingama. Isegi 12-tunnisel lennul sai hädapärast aegajalt tõmmatud. Hinge hoidsin küll peale igat mahvi kinni ja siis ka hingasin igaks juhuks välja läbi jope varruka. Pole lihtsalt vaja isegi ühte inimest, kes saaks kurta, et e-suitsetajad teevad elu ebamugavamaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stealth vape kohtades kus peab pikalt viibima ilma OK kohta liikumise võimaluseta on teine teema.

Ala kui ikka pikk lend või haiglas sees mitu päeva siis pikk kopsukas ja läbi kummiku välja on töötav lahendus. Aga seal ongi see teema, et keegi väga kobiseda ei saa kuna ei ole midagi näha ega tunda. Kui aga poes väikse mahvi teed niisama on see reeglina ikka näha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma isegi vahel salamisi olen poes paar matsu tõmmanud, kuid hoides pikalt kopsus, ei tule auru ega midagi. 

Isegi vaatamata sellele, et enamjaolt Walci uduheitja vedelik sees. Ei kannata vahel lihtsalt seda naiste shoppamist välja.  8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tee ise poes, kinos, teatris ja mujal, kus see ebaeetiline tundub. Mittesuitsetajal ikkagi suva, kumba asja sa tõmbad. Eetika, eetika, eetika. Kannatab ära küll selle vorstiostu ja kinoseansi. Kes muu, kui me ise oleme need, kes eeskuju näitavad? "Krt ma ei suitseta ja seda võib teha!" suhtumine toob ainult halba valgust. Ise käin suitsetajatega koos väljas, kui pole öeldud, et võib teha. Nuiama ka ei hakka. Ehk siis ikkagi 1 sõna - eetika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tee ise poes, kinos, teatris ja mujal, kus see ebaeetiline tundub. Mittesuitsetajal ikkagi suva, kumba asja sa tõmbad. Eetika, eetika, eetika. Kannatab ära küll selle vorstiostu ja kinoseansi. Kes muu, kui me ise oleme need, kes eeskuju näitavad? "Krt ma ei suitseta ja seda võib teha!" suhtumine toob ainult halba valgust. Ise käin suitsetajatega koos väljas, kui pole öeldud, et võib teha. Nuiama ka ei hakka. Ehk siis ikkagi 1 sõna - eetika.

(Y) ja nii ongi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei osanudki kuhugi postitada seda.

 

vJkzA2E.png

see käib

Huumorit elust enesest

all, vist   :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...