Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Oehhhh pg vg läks segamini .... tegin 100ml 100% pg põhist mahla :( ... tulemuseks hästi lõhnav kanalisatsioon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oehhhh pg vg läks segamini .... tegin 100ml 100% pg põhist mahla :( ... tulemuseks hästi lõhnav kanalisatsioon.

Tegin eelmine nädal 70ml kanti samamoodi, pg ja vg ajasin sassi ja pärast kallasin veel omakorda pg peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen 50g viinale 150g konni peale joonud, kui vaatasin smiguni sõitu öösel kell 3 :D

1 vennaga elasime nii kaasa, et vend ulatas vale klaasi mulle ja tuimalt kulistasin selle alla, ma tyr ei vaadanud ka, mis seal klaasis oli  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma olen 50g viinale 150g konni peale joonud, kui vaatasin smiguni sõitu öösel kell 3 :D

1 vennaga elasime nii kaasa, et vend ulatas vale klaasi mulle ja tuimalt kulistasin selle alla, ma tyr ei vaadanud ka, mis seal klaasis oli   :lol:

A sa viinale kogemata piiritust oled peale joonud☺? Mina olen, sigarõve oli

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sa viinale kogemata piiritust oled peale joonud☺? Mina olen, sigarõve oli

Kas kogematta või mõni sõber aitas kaasa? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kogematta või mõni sõber aitas kaasa? :D

Ega seal keegi eriti aru ei saanud mis toimus, ise arvasin, et võtan vett. Võibolla oli kellegi kuri käsi ka mängus, seda ei oska öelda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub et täna ei saagi SmartPost'iga pakke saata, iseteenindus annab: Fatal error

Huvitav kas ma olen ainuke või on see kõigil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need smartposti lehe errorid tavaliselt väga kiirelt lahenenud ära.

Mul hommikust saati sama error. Aga tavaliselt küll jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh ... täna läks pauk lähedalt mööda.

Koristasin autot ja viskasin mechi koos 0.3ohm coiliga kahe auguga topsi hoidjasse autos ... loomulikult ilma lukuta (ullike) . 

Kahe auguga topsi hoidjas kukkus kohe risti sinna sisse ... vaatasin, et oh saigi hästi kindlasse kohta ja nupu peale survet pole. 

5-10 minuti päras läksin võtma ... näpud põletasin pms ära nii kuum oli... ati osa õnneks siis ainult.

 

Ma arvan,et nupp päris all ei olnud aga mingi vool ikka liikus. Auk oli siis täpselt sama lai kui pikk oli mu mod. Jumal tänatud, et pauku ei käinud oleks autost lahti saanud.

Seda ma parem ei maini kes veel autos askeldasid muidu tullakse koju ja antakse veel asja eest tappa ka.

 

Nüüd siis mingi aeg kindlasti paneb lukud peale ja jälgib asja hoolikamalt.

Aga tegelikult tähendab see seda, et ei ole küsimus kas juhtub vaid kuna juhtub ... loodan, et mul akud korralikud ja saavad lihtsalt tühjaks... antud hetkel sony VTC5 ise õnneks oli täiesti külm.
KORRALIK AKU MECHIS ON VÄGA OLULINE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt auto viisin täna remondikotta, et mingi krdi mootori tuli põles, võtsid siis arvutiga selle ära, et kui uuesti tekib siis paneks uue aja kinni, 2min eest võeti 35€ et see eest ära kaoks, koju sõites viskas aku märgi ette, selgus et genekas kottis, no raisk, viisin auto sinna ja üllatus üllatus, teisipäeval saab auto alles kätte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin täna Mulgimaal ja vedelikud ununesid koju. Pidin siis sky-misiganes-putkat külastama ja hunniku eurode eest imepisikese pudelikese lunastama. Dripperiga tõmmates rsk oli igal mahvil mustika asemel kerge raha mekk man.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.fasttech.com/products/0/10000383/1042403-elm327-obd-2-v1-5-bluetooth-auto-car-diagnostic

+ vaba app telefoni Torgue free

ja saad kõik vead kustutada ja ka kontrollida veakoode läbi google.

Toimib super hästi. 

 

Fordi omanikuna on mul selle jaoks Focom (hiinakas kahjuks, uuemate asjadega ei saa hakkama) (peaks sobima ka Mazda, Lincoln, Mercury, Jaguar, Land-Rover ja Aston-Martin - Mazda't olen proovinud, teisi ei tea    :P)

 

Elm327 vanemate kui '02 bens ja '04 dislaga hakkama ei pruugi saada.

 

http://www.aliexpress.com/item/Latest-Version-V2-1-Super-Mini-ELM327-Bluetooth-OBD2-Scanner-ELM-327-Bluetooth-For-Multi-brands/1571715149.html

odavaim, mis tean, sai prooviks võetud kunagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...