Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Kui kasutate sama e-maili ja salasõna ka mujal, siis tuleb see salasõna ka muudes kohtades ära vahetada. Ja seda soovitust peaks võtma tõsiselt, kui kliendibaas pihta pannakse siis tõenäoliselt mitte selleks et see välja printida ja kodus tapeedina kasutada vaid pigem ikka eesmärgiga neid andmeid kuritarvitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh ega ma ei kurda... nendin fakti aint. Vastavalt ilmale peab olema lihtsalt söök, jook ja riided ja siis asi toimib.

PS. head Jaani kõigile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kehv nädal oli eelmine:

R.I.P istick 50w (põlema ei läinud, aga pilti enam ette ei võta ja kõik) ja Squape R klaasi tulid mõrad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohalikust kaubandusvõrgust ja originaal. Pea 4 kuud kestis, vaatasin korra sisse ka, aga kõik näib ok olema, ilmselt läks siis kiip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

huhhhh Scuall'i avatari peal on kärbes ... ma konkreetselt 5seki üritasin seda kärbest oma monitori pealt ära saada      (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain järjekordsest kombost lahti, siiski mitte külla tulnud ema käe läbi...

Peale raskemat sorti tööpäeva lasin bussis silma looja (ca 30 minutiline sõit), luuki lahti tehes terendas sisuliselt minu sihtpunkt. Hüppasin välja ja mõtlesin alevi vahel pilvi pahvida kuid kiire kobamine taskutes ja kanistris ei andnud tulemusi. Töölt ka ei leidnud.

Seega ajalooline reliikvia,  üks esimestest DNA40 kiibiga masinatest Maarjamaa pinnal, Spezzi projekt, on teadmata kadunud...  (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemesis koos Magmaga on hetkel käigus. Kõik käed ligased, nagu vanasti :D

Aga noh, oligi liiga kauaks kätte jäänud. Kuna Subtangi poole on veel lademetes üle siis tuleb vist Subox ligi võtta esialgu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...