Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Õnneks või kahjuks mitte.

Raplas vene desantväe D6 langevarjuga 800 meetri pealt.

Njah, ma sain sama varustusega kunagi seljavigastuse (kompressioonmurd). Siiamaani annab vahel tunda :(.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziisaseisa,miks sa mind karistad?Allas sain egripi korda,nüüd delta2 klaas katki.Mine või analoogi peale tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziisaseisa,miks sa mind karistad?Allas sain egripi korda,nüüd delta2 klaas katki.Mine või analoogi peale tagasi.

See on nüüd küll vale/paha mõte.... Asjad ikka vahest katki lähevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mahlad otsas.  :cry:

Hetkel imen 0.7 oomi peal 70/30 pg/vg 18mg vedelikku.

Võtab munad päris märjaks. Õnneks homme Walci käest midagi head tulemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurat, vaevu nädal edukalt teeninud mt3 evod twist otsustas koostöö lõpetada :( kuna keset ööd ei leia saa uut vidinat ka, otsustasin haarata analoogi (alates e-vidina kättesaamisest polnud senimaani analoogi näppinud) .. öäk, kuidas ma sain aastaid sellise juraga oma kopse täita, no kuidagi ei saa seda rõvedat maitset suust ära :( kopsud tahavad ka välja hüpata .. peab kiiremas korras mingi uue e-värgi leidma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sweezy, kui päris PUPU on, siis pisikese kiiksuga[1] kasutatud cloupor mini võin hea hinnaga ära anda, kätte saaksid homme mustamäel eeldusel, et selleks tunni aja jooksul soovi avaldad. Ego pulgast vingem on see kindlasti.

 

[1] - kiiks seisneb selles, et kõik muu toimib ilusti, aga aku täituvust ei oska näidata. Näitab seda täituvust, mis akut sisse pannes on ja õige näidu saamiseks tuleb aku korraks välja võtta. Ehk siis veipimist ei sega vähimalgi määral.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnjaa, spezz .. peab sinu varustusest miskit sobivat leidma .. suuri susummasid ei kannata praegu kulutada, tuleb miskit odavamat vaadata :(

napoleon, mis summast me räägime ja kas on kohe kasutusvalmis (mingeid laadijaid, auruteid või kuidas iganes neid nimetatakse ei pea juurde ostma? lõpetan hommikul kell 9 kadaka tee peetri pizzas töö, kui sel ajal sobib sulle sobib siis räägi hinnast (ressursid on piiratud)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vingun, et  :twisted:  ikka ei funka korralikult

pm ikka krd 2-3 tyhikut vaja vahele toppida                                                                                                                                                              :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

*1 ffoorumi kellavärk on vale ? :o

*2 interneedus on jube aeglane, emt vanakurat hakkab ära väsima vist :(

*3 napoleon ei tahagi vist bisnesit teha :o isegi HV's ei respondi :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teema jätkuks.. Kuni 25 eluaastani küsiti dok, kui tahtsin suitsu/alkot osta ja veel eelmine aasta suve lõpus küsiti juuksuris(küll kahtleva näoga) kas ka soovin õpilase soodustust?Olin siis 27 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt oli nii, et alaealisens ei küsitud ja kui 18 sain, siis hakati küsima kuni 25 aastaseni    :D

Õnneks nüüd enam ei küsita. Vb kord 4-5 aasta jooksul. Ma ju väliselt noor ilus sexmees     (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Back in estonia, kuradi külm, siin 19, bulgaarias oli 38... Aga hea kodumail ka natukene olla

Just kuumalaine lõppes, nüüd jälle norm temp. Paar päeva tagasi siin üks sai vist päiksepiste, siukest sousti pritsiti foorumis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just kuumalaine lõppes, nüüd jälle norm temp. Paar päeva tagasi siin üks sai vist päiksepiste, siukest sousti pritsiti foorumis :)

Pole veel arvuti taha sattunud, eks palju lugeda ja naerda vast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 aastaselt küsiti viimane kord dokumenti ja ühe korra 33 peaaegu oleks küsitud(äsja oli habe aetud), aga siis müüja sai ise aru.

Habemega ongi see teema, ajad ära ja -10 aastat kohe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Habemega ongi see teema, ajad ära ja -10 aastat kohe

Mul ka siiani, et kui vunts puhtaks nina alt, siis üpris tõenäoline, et dokumendi esitamine üpris tõenäolline :D

Samas privaat-baarides pole kunagi küsitud dokumenti - vuntsiga või vuntsita (Y)

 

Üldiselt oli nii, et alaealisens ei küsitud ja kui 18 sain, siis hakati küsima kuni 25 aastaseni     :D

Õnneks nüüd enam ei küsita. Vb kord 4-5 aasta jooksul. Ma ju väliselt noor ilus sexmees     (psühho)

Ma päris nii ei ütleks. Lihtsalt sa olid harjunud sellega. Harva küsiti küll, aga siiski oli võltsitud õpilaspilet taskust võtta varuks alati =)

Õpilaspiletiga õlle kätte saamine oli nagu olümpial kulla võitmine. Iga kord tuli koguseid suurendada ja siis rahulolu suurem (Y)

Aga märkasin seda küll, et peale 18a saamist asi karmistus üpris karmilt ja enamus putkasid ja poode võeti riigi poolt ründe alla. Hakati trahvima isikuid, kes alaealistele ostsid jms. Meilt kooli kõrvalt koristati ka putka ära, kust hea suitsu ja siidrit oli osta muidu. Siis ma lahkusin ka sealt koolist :D Tore juhuste kokku sattumine :)

 

Aga nüüd ka teemasse - vingun, sest veel loetud tunnid vaja tööd teha :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...