Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Võtsin id kaardi ühes ning läksin pakki tooma. Kätte ikka ei saanud. Kapp jooksis kokku peale vanuse kinnitamist. Peale korduvaid kõnesi klienditeenindusse ning kapi restarte ei jäänud ikka muud üle kui Spezzile helistada, et ta vanuse kinnituse maha võtaks.

Get your shit together smartpost. Mõni nõrgema närviga vend oleks analoogide peale tagasi kolinud sellise nussimise peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtsin id kaardi ühes ning läksin pakki tooma. Kätte ikka ei saanud. Kapp jooksis kokku peale vanuse kinnitamist. Peale korduvaid kõnesi klienditeenindusse ning kapi restarte ei jäänud ikka muud üle kui Spezzile helistada, et ta vanuse kinnituse maha võtaks.

Get your shit together smartpost. Mõni nõrgema närviga vend oleks analoogide peale tagasi kolinud sellise nussimise peale.

Tra, mul pole id-kaartigi. Pole kunagi olnudki. Viimase spezzi käest smartposti tellitud paki võttis välja mu sõber kelle ID oli aegunud ja kes laenas paki kättesaamiseks tuttava käest ID-d.

Seetõttu lasen om-nii-vä postiljonil paki koju tuua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idioodikaart on ju kohustuslik ja lisaks odavam ja mugavam kaasas kanda kui pass. Ilma selleta ei saa mobiili ID-d ka. Mis argument sul selle mitteomamiseks siis on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enne 2007. aastat välja antud ID-kaartide kehtivusaeg isikut tõendava dokumendina on kümme aastat ning sertifikaadid kehtivad kolm aastat. Alates 2007. aastast kehtivad ID-kaardid dokumentidena viis aastat ning nende sertifikaadid samuti viis aastat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei leia artikklit enam ülesse, aga sügisest pidi muudatused tulema, kuna riigile on tihe dokumentide väljastamine aeganõudev ja rahaliselt kahjulikum töö.


Hoian pead kinni ja tunnen kaasa neile, kes ostavad ühe meie suure tegelase käest hiljuti saabunud sub-ohm sigareti ja julgeb veel maksta e-vedeliku eest neile. Samas hullult nalja tegi mulle akude suurus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei leia artikklit enam ülesse, aga sügisest pidi muudatused tulema, kuna riigile on tihe dokumentide väljastamine aeganõudev ja rahaliselt kahjulikum töö.

Kahjumlik? Kui keegi mulle plastkaartide printimise eest 25€ tükist maksaks, siis võiks ainult paar päeva kuus tööd teha ja raha oleks rohkemgi kui mõnusaks äraelamiseks vaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

TFV4(3 coiliga) 60W peal - naine käskis nurga taha minna tossama. Liiga jõhker aurumasin...

Minu hetke combo sigelei 150w tc ja tfv4. 60w ei pane seda coili töölegi õieti,lase 100-110w muutub asi tõsisemaks 😀 Mul 100ml pudel vedelikuga kõrval koguaeg. Super tank .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...