Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

baaris siis pm peale 1 jooki enam juua ei tohi müüa :D

Jah, ja kui kaine sõber sulle ostab, siis läheb ta kinni või maksab oma kogu vara riigile trahviks 

(relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, ja kui kaine sõber sulle ostab, siis läheb ta kinni või maksab oma kogu vara riigile trahviks 

(relv)

Ma olen siia maani suht hästi talunud seda mis riik teeb...... aga selle peale karjun küll F**** O**** kus on teie ajud???

Ma kindlasti joon rohkem kui keskmine riigikogulane.... vähemalt ma loodan, et see on nii muidu puhta pupu... aga sellise seaduse välja mõtlemiseks peab olema Eestis mitte lubatud ainete mõju all

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fox5atlanta.com/news/17352897-story

 

Mees teeb oma e-sigareti õnnetusest uudise sest "he's willing to share his painful story in the hopes that it will prevent others from getting hurt" aga ei räägi sõnagi sellest mis täpselt valesti läks. Lõpptulemuseks on see et ülejäänud veipijaid see uudis ei aita mitte kuidagi kuna infot õnnetuse põhjuste kohta ei jagatud ja mulle tundub et selle mehe õnnetus keerati lihtsalt mingiks esigareti vastaseks kampaaniaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

clearo sai tyhjaks, koti põhjas vaatas vastu tühjus ja tõdesin, et olen joogipudeli koju unustanud    (facep)

 

Õnneks kasutaja militar tuli ja tõi jänusele jeesusele juua   :idea:

Tänud ka siia 

Share this post


Link to post
Share on other sites

clearo sai tyhjaks, koti põhjas vaatas vastu tühjus ja tõdesin, et olen joogipudeli koju unustanud    (facep)

 

Õnneks kasutaja militar tuli ja tõi jänusele jeesusele juua   :idea:

Tänud ka siia 

Karistuseks oleks võinud paki 

belomorkanal.jpg

tuua

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai täna hädapärast skysmoke'st läbi hüpatud.. Cappuchino tundus suht ahvatlev, nüüd tuleb uus coil külge pookida.. Päris rõve oli, ja raibe käib teistest maitsetest niivõrd palju üle ka, et ei aidanud ka arbuusi/mentooliga miximine.. Braavo skysmoke, teenindus oli ka super, miskine vanaprovva istus letitga lõustaraamatus ja ei teadnud ei a'd ega i'd mitte millestki.. "mindj jei jole jõppetatud, ne znaju"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

oli põhja kyljes kinni ilgelt tugevalt, tirisin siis välja, pm see tihen oli nurgast kylge liimitud vms. Hakkasin tagasi panema ja käis krõks. Krt, oleks pidanud ennem tihendi tagasi panema ja siis klaasi, nii läks kohe paika.....tagantjärele tarkus.

esimene klaas , no ebaõnn bljat   (kick)

 

tegin coili valmis ja proovisin, pm kui superatakiga liimida, siis töötaks, aga see coil pritsis ja lekkis igatepidi, liiga vähe vatti panin kanalisse( krt, ei leia videot ka r1 coili tegemisest).

Panin kapi peale seisma 30+ päevaks nyyd. ei hakka end rohkem närvi ajama

Hakkasin põhjuseta võtma, näe põhjus leidis mind ise  (lamp)


mingis vidos nägin, et see klaas on väga tihedalt kinni ylevalt poolt, et sealt ei tasuks ära võtta. Jube sitt on coili sinna sisse panna kui klaas on all, ei saa kättegi hästi.

Samas yleval on peenike kummirõngas, et pm ma tegil ikkagi vist lahti sealt kust poleks pidanud tegema 

 

peab videot vaatama

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://youtu.be/a0sBMF4Np8Q?t=842

pm tuligi koos tihendiga välja mul , seal on laigud kus kinni oli

lahti sain, aga vot tagasi panin valest, ses suhtes oma viga, valesti panin tagasi. 

Palju sa seda vatti panid, äkki leiad video kusagilt 


mingi video sain, aga kahtlaselt pani. aga ok, ei viitsi pead tüütada enam selle shitaga

 

!võtame parem selle peale     (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

minge v***********uuuuu

suutsin tfv4 klaasi katki teha nii, et pole coiligi sisse saanud

 

Teine klaas ju kaasas. Kui ei siis saan välja aidata hädast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolm päeva pakk ulkomaaterminalis olnud... soome post on eriti kiire raisk 

 

€dit. ikka veel kükitab seal. reede soome seisab, seega saan raudselt järgmine nädal alles paki kätte    :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tra, see ei ole enam normaalne. 1.5 aastat veipimist ja 0 probleemi kui päris alguses tõrkuvad ego pulgad välja arvata.

Ja nüüd siis septembis mitu jama korraga:

4. september lõpetas sigelei 75w TC töölepingu. Ei loopinud ega uputanud ehk ilmselge põhjus puudub.

7. september suutsin ühe smok TFV4 RBA headi kruvi ära kaotada ja tagavara kruvisid sellega kaasa pole

Täna lõpetas evic VT töölepingu. Samamoodi mingit ilmselgelt põhjust pole

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tra, see ei ole enam normaalne. 1.5 aastat veipimist ja 0 probleemi kui päris alguses tõrkuvad ego pulgad välja arvata.

Ja nüüd siis septembis mitu jama korraga:

4. september lõpetas sigelei 75w TC töölepingu. Ei loopinud ega uputanud ehk ilmselge põhjus puudub.

7. september suutsin ühe smok TFV4 RBA headi kruvi ära kaotada ja tagavara kruvisid sellega kaasa pole

Täna lõpetas evic VT töölepingu. Samamoodi mingit ilmselgelt põhjust pole

Selleks ju Eesti müüjatelt soetamine hea ongi, et garantii ajab enamuse loetletust korda(v.a. kruvi kaotamine :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...