Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ma arvan,et kollases elektroonika bussis vahetavad nad sul selle kiirelt ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 kuud vana Istick 50w fire nupu click kadus ja nüüd on vaid aja küsimus millal see enam üldse ei tööta. Võtsin lahti lootes, et äkki saab nuppu ise vahetada aga tutkit vasja, liiga mikro minu jaoks. Krt MOD muidu ise nagu uus. Crap..

 

Need nupud tõesti pea valu. Olen pidanud mõndadega kokku puutuma  :)

Ma arvan,et kollases elektroonika bussis vahetavad nad sul selle kiirelt ära

 

Kollane buss on hea teema. USB pesa jootmine 20EUR kui tahad kohe siis 40   (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kollane buss on hea teema. USB pesa jootmine 20EUR kui tahad kohe siis 40   (relv)

Siis vist ei kannata seal nuppu vahetada, Mõistlikum on uus osta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 kuud vana Istick 50w fire nupu click kadus ja nüüd on vaid aja küsimus millal see enam üldse ei tööta. Võtsin lahti lootes, et äkki saab nuppu ise vahetada aga tutkit vasja, liiga mikro minu jaoks. Krt MOD muidu ise nagu uus. Crap..

pm said sa tippmudel, puutetundlikud on tänapäeval IN    :idea:

 

mul ka kunagi 1 aparaat oli puutetundlik     8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=380458

Loe seda teemat ja pärast anna teada kas soovitad veel kellegile seda kollast nu**ibussi   :roll:   (relv)

Ma ise käisin ükskord Järve selveri parklas asuvas bussis. Oli vaja mikro usb pesa plaadile tagasi joota. Niikaua kui lõunatasin oli asi tehtud. Maksis äkki 5-10euri. Täpselt ei mäleta enam. 

Igatahes kogemus oli positiivne. Aga see võis ka muidugi erand olla kui seda hinnavaatluse teemat lugeda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks selle bussi nagu ka kõigi muude asutuste puhul ole tegelikult ju nii, et teenust ei osuta mitte buss vaid konkreetne inimene. Erinevatel põhjustel on lihtsalt mõnes asutuses rohkem musti lambaid kui mõnes teises ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun oksjonireeglite tõlgendamise pärast. Kui lõpptähtajaks on märgitud kellaaeg X, siis minu loogika järgi peaks võitma viimane pakkumine, mis on tehtud ENNE kellaaega X. Positiivne siiski see, et hulk raha jäi alles. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun oksjonireeglite tõlgendamise pärast. Kui lõpptähtajaks on märgitud kellaaeg X, siis minu loogika järgi peaks võitma viimane pakkumine, mis on tehtud ENNE kellaaega X. Positiivne siiski see, et hulk raha jäi alles. :idea:

Mina olen aru saanud, et kui oksjoni lõpp on 21:00, siis läheb arvesse pakkumine, mis on tehtud veel 21:00:59. Ise panen oma oksjonitel sellisel juhul alati lõpuajaks 20:59:59

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõlgendamise küsimus.Kui oksjoni lõpp oleks märgitud näiteks 3. dets kell 20, siis sinu loogika järgi oleks aksepteeritav ka pakkumine kell 20.59. Või teine näide, kui ma panen äratuse kella 21.00, siis kell heliseb 21.00.00 mitte 21.00.59.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõlgendamise küsimus.Kui oksjoni lõpp oleks märgitud näiteks 3. dets kell 20, siis sinu loogika järgi oleks aksepteeritav ka pakkumine kell 20.59. Või teine näide, kui ma panen äratuse kella 21.00, siis kell heliseb 21.00.00 mitte 21.00.59.

No kui on kell 20, siis iga mõistlik inimene tõlgendab seda 20:00, 20:59 ei lähe kuidagi arvesse, sest see on viiskümmend üheksa minutit sellest edasi. Vaidluste tekkimisel aga tuleb arvestada, et kui on lõppaeg 20:00, siis võib minna arvesse ka 20:00:59 tehtud pakkumine. See on analoogne elektronkella näiduga, millel sekundeid näha ei ole - 20:00 näitab ta kui tegelik aeg on 20:00:00 aga ka siis, kui on 20:00:59. Üldiselt selliste vaidluste vältimiseks olengi ise kasutanud oksjoni lõppkellaaja märkimiseks 20:59:59, siis ei ole pärast kellelgi midagi öelda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõustun trippiga, ma olen samuti tavaliselt kirjutanud selgituseks juurde a'la "oksjon lõppeb 21:00, kaasaarvatud" või siis "oksjon lõppeb 20.59:59" ja hilisemad pakumised enam ei loe. Siia kella 20 näite juurde võiks veel tuua ühe näite, mis siis juhtub kui kirjutada, et oksjon lõppeb 30.10 ehk reedel? Loogika ju ütleb, et 30.10 on kaasaarvatud, mitte nii, et pakkuda saab tegelikult kuni 29.10 ja kell 00:00 läheb lukku  :) Samas, kui võtta oksjoniportaalid nagu osta.ee, siis seal läheb oksjon konkreetselt kinni kell 21.00:00 ehk sekundi pealt, õnneks on seal segaduse vältimiseks põhjalikud reeglid ning visuaalne "countdown".

Share this post


Link to post
Share on other sites

näiteks hv foorumis on võimalik sekundid postitusele lisada seadete alt, et sellist vaidlust vältida

Ise olen lisanud, sest lugedes osasi teemasi, siis mõned kasutajad pööravad ära ja kukuvad vaidlema......    :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oksjoni korraldaja seisukohalt oleks kasumlik teha oksjon pikeneva lõpuga, näiteks, et viimane pakkumine peab lauas seisma vähemalt 5 minutit. Praegusel hetkel võidab oksjoni see, kes suudab kõige täpsemalt oma pakkumise ajastada, mitte see, kes oleks nõus kõige rohkem kauba eest maksma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi ei keela ok hinda kohe pakkuda, üldjuhul on see olemas. 

Ja kui pole, siis nende enda probleem, kes ees, see mees/naine.

Müüja seisukohalt võttes, kui ma tahaks asja lukku panna 21.00 , siis ilmselgelt pole huvitatud pikeneva lõpuga kauplemisest vaid asja lahti saamisest x hinnaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui õieti mäletan, siis on siin foorumis selle üle juba vaieldud ning lõpuks otsustatud, et kui oksjoni lõpp on 21:00, siis viimane arvesse minev pakkumine on 20:59:59. Loomulikult võib ka teisiti kokku leppida, aga lõpp-tulemuse võiks reeglitesse lisada, et järgmisel korral kõik ühtemoodi aru saaksid ja tõlgendamisest tüli ei tekiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui õieti mäletan, siis on siin foorumis selle üle juba vaieldud ning lõpuks otsustatud, et kui oksjoni lõpp on 21:00, siis viimane arvesse minev pakkumine on 20:59:59. Loomulikult võib ka teisiti kokku leppida, aga lõpp-tulemuse võiks reeglitesse lisada, et järgmisel korral kõik ühtemoodi aru saaksid ja tõlgendamisest tüli ei tekiks.

Täiesti nõus, see päris mitmes foorumis teemaks olnud ja iga kord vaieldakse kuniks ei saa konkreetselt reeglitesse kirja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandan kui kedagi segadusse ajasin. Minu mõte oli sama mis tripil alguses et panin 21.00 lõpuajaks ja vikat pakkus 21,00 siis arvestasin et tema võitis, sest minut kestab 59sek.

Mu põhimõte oli lihtsalt asjadest lahti saada et need seisma ei jääks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina jälle ei saa aru neist tilganäppijatest, kes viimasel hetkel pakkumise teevad ja vinguvad, kui arvestatakse ka pakkumist, mis 2 sek peale ametlikku lõppu tehakse. Minu arvates on selle lukkuminemise kuupäeva märkimine oluline pigem selleks, et potentsiaalne ostja oskaks arvestada, millal ta kauba kätte saab mitte selleks, et tilganäppijad hakkaks seda mängu mängima kes kõige hilisema aega mahtuva pakkumise teha suudab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...