Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ma ei tahtnud sellega öelda, et ma oleks uute terminite vastu. Aga kõigepealt peaks need olema rohkem kõnekeeles ja mitteametlikus suhtlemises levinud ja alles siis alafoorumite nimetuses kajastuma.

Aga kui järele mõelda, siis siin on kasutusel peamiselt kas MOD või ego pulk, mingit ühtset nimetust, mis olenemata seadme võimekusest kehtiks nagu ei olegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnnestus vist Estonia kõlari kesksageduselemendile krabin sisse lasta peale raskemat GGG kuulamise seanssi. Noh, vähemalt ta sandistus ajastukohase muusikaga :D
PS. Kui kellegil võiks selline toimiv elemend üle olla, võite julgelt pakkuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õnnestus vist Estonia kõlari kesksageduselemendile krabin sisse lasta peale raskemat GGG kuulamise seanssi. Noh, vähemalt ta sandistus ajastukohase muusikaga :D

PS. Kui kellegil võiks selline toimiv elemend üle olla, võite julgelt pakkuda.

Oleneb Estonia kõlaritest ka :) Mul endal küll pole, aga kui tõesti otsid, siis täpne mudelinimetus oleks abiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 AC 021. Too kärgbassiga vanem mudel. Kesksageduselemendil on kirjas 3.843.003 (8 oomi), kuskilt võrgust jäi silma ka markeering 20 GDS-1 või 2.8. 
Elemendi sünnikodu ehk Audese tehas on suhteliselt lähedal, eriti kui ma tööl olen aga neil sellist vanatehnikat ei leidu enam...

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR3RmFKImCnlK78sJi5FZhxD8dzwNiWZhArfSoURxlW6cIMFRHiGxDouiEg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuluta see 2€ ja osta see CE4 ära, siis saad aru miks Spezzi mõte just sellises suunas uitama läks ;)

 

Edit: ühe uue iClear 16, mis on samast kateoogriast, võib minu käest tasuta ka saada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin alles eile tähele, et lisaks taevasuitsu toodetele on veel Liqua e-vedelikud statoilis müügil, oskab keegi öelda, kes need sinna sokutanud on?

Seal on ka e-sig starter/ego komplektid .... mis selles halba on?

Kõik ju jonksus .... vedelike headus vastab täiesti muu kauba väärtusele mis statis müügi :D

 

Mina arvan, et see on ainult hea, et e-sig lihtsam kraam ka mujale lettidele vaikselt jõuab. Nikotiiniga vedelikke muidugi vist ei pakuta veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal on ka e-sig starter/ego komplektid .... mis selles halba on?

Kõik ju jonksus .... vedelike headus vastab täiesti muu kauba väärtusele mis statis müügi :D

 

Mina arvan, et see on ainult hea, et e-sig lihtsam kraam ka mujale lettidele vaikselt jõuab. Nikotiiniga vedelikke muidugi vist ei pakuta veel.

Ma just lugesin Statoilis mingit silti et müügil nikotiiniga e-vedelikud. Kirjas ei olnud ja ma ei uurinud ka mis firma omad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma just lugesin Statoilis mingit silti et müügil nikotiiniga e-vedelikud. Kirjas ei olnud ja ma ei uurinud ka mis firma omad.

 

Ma nägin täpselt seda samat silti, täpsemalt siis kassa aparaadi küljes, mida klient näeb.

Huvi pärast tahaks just teada, kes neid seal turustab.

Kirjas oli "Müügil nikotiiniga e-vedelikud".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...