Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Mitme mahviga selle coiliga TFV4 tühjaks saab? 6 mahvi tuleb ära või saab veel vähem? ;)

Usun, et peale 6x korralikku kopsukat tuleks peale tilgutada juba jah :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evic VT lendas täna kaarega prügikasti. Lõhkusin micro usb sisendi ära ja proovisin siis parandada seda, jamasin-jamasin, lõpuks keerasin asja ikkagi kanni, siis viskas s¤ta ventikasse ja prügimäele ta läks. Üks Hana peaks vist kuskil vedelema, ei mäleta, kas töötab või peab analoogi järgi minema. Elus ei osta enam sisseehitatud akuga seadet   :evil:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evic VT lendas täna kaarega prügikasti. Lõhkusin micro usb sisendi ära ja proovisin siis parandada seda, jamasin-jamasin, lõpuks keerasin asja ikkagi kanni, siis viskas s¤ta ventikasse ja prügimäele ta läks. Üks Hana peaks vist kuskil vedelema, ei mäleta, kas töötab või peab analoogi järgi minema. Elus ei osta enam sisseehitatud akuga seadet :evil:

 

Mul on üks hea tööloom pakkuda. Vaata müügi rubriiki. Kui häda käes saab ka öösel kätte. Ära ainult analoogi peale mine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pudelitest räägite... kuradi Atmos Labi baasipudelitel on viimasel ajal järjest sitema kvaliteediga korgitihendid. PG kork tuleb ilusti pealt maha, aga VG pudelitel on tihend pudelisuud katva fooliumi külge kinni liimunud ning kas rebib selle tihendi alustuseks kohe korgi küljest ära (pisikese liimitilga abil on kinni) või siis pealmise kileja kihi maha (papini välja), nii et kui seda pudelit pärast avamist edasi kasutada nt. valmisvedeliku hoidmiseks ja kasvõi kord selle sees vedelikku loksutada, on raudselt papipudi vedelikus sees. See haigus juba ammu vaikselt kogub hoogu -- mingil ajal oli umbes sedasi, et üks pudel kümnest võttis vanduma, aga nüüd on hästi, kui üks kümnestki ok. Tuleb vist neile kirjutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna võtsin ühel Atmose PG baasi pudelil tihendi maha ja samuti midagi head öelda pole. Aga noh, see pudel on ostetud päris ammu kuigi parim enne veel möödas pole.... Samas hiljuti ostetud VG baasiga tuli tihend ilusti maha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pudelitest räägite... kuradi Atmos Labi baasipudelitel on viimasel ajal järjest sitema kvaliteediga korgitihendid. PG kork tuleb ilusti pealt maha, aga VG pudelitel on tihend pudelisuud katva fooliumi külge kinni liimunud ning kas rebib selle tihendi alustuseks kohe korgi küljest ära (pisikese liimitilga abil on kinni) või siis pealmise kileja kihi maha (papini välja), nii et kui seda pudelit pärast avamist edasi kasutada nt. valmisvedeliku hoidmiseks ja kasvõi kord selle sees vedelikku loksutada, on raudselt papipudi vedelikus sees. See haigus juba ammu vaikselt kogub hoogu -- mingil ajal oli umbes sedasi, et üks pudel kümnest võttis vanduma, aga nüüd on hästi, kui üks kümnestki ok. Tuleb vist neile kirjutada.

Ma olen täpselt sama asjaga hädas. Aga mul on niipalju oidu olnud, et need mis ilusti lahti on tulnud neid kasutan ja mis ei tule need valan ümber.

Aga nõme ja tüütu on see ikkagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kodus selline andur, mis tuvastab vedeliku aurustumise heli isegi kinnisest uksest + pikast koridorist hoolimata ning hõljub loetud sekunditega kõrva juurde ja pistab huilgama. Mõnikord mõtlen küll, et ehk peaks välja vahetama, aga siiani see vaid mõtteks on jäãnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kodus selline andur, mis tuvastab vedeliku aurustumise heli isegi kinnisest uksest + pikast koridorist hoolimata ning hõljub loetud sekunditega kõrva juurde ja pistab huilgama. Mõnikord mõtlen küll, et ehk peaks välja vahetama, aga siiani see vaid mõtteks on jäãnud.

See on vinguandur mitte suitsuandur, mul kodus samasugune. Aga kui ise viirukit kärsatab, ei tohi keegi kobiseda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on vinguandur mitte suitsuandur, mul kodus samasugune. Aga kui ise viirukit kärsatab, ei tohi keegi kobiseda.

 

 

Peaks endalegi vinguanduri koju muretsema, äkki vähem vingumist siis auramise kohapealt (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesin FT-s möla X Cube Mini all ja seal viidati PB arvustusele, mis rikkus toote mu jaoks ära. Aga vähemalt oli seal foorumis üks hea kild: Smok is one step away from being Cloupor. At least Cloupor manage to integrate the exciting awareness of your own mortality into their products.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun ka, juba kolmas Ijust2 põleti annab enamvähem kohe kärsakat. :arrow:   Ei aita madalatelt wattidelt alustamine ega midagi. 

Esimene põleti töötas ilusti pikalt. Ei tea kas peaks atlantise põleteid proovima.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt kohvipaksu pealt pakun, et võibolla kasutad liiga suure VG sisaldusega vedelikku. Päris suur osa clearosid ei saa 90+% VG sisaldusega vedelikuga hakkama. Selle hüpoteesi kontrollimiseks proovi mõne suurema PG sisaldusega vedelikuga või lahjenda olemasolevat vedelikku pisut vee või viinaga. NB! ära lahjendamisel hoogu mine ja lahjenda alustuseks pisike kogus, et kahju poleks kui asja ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ijust2 puhul aitab kui nõelaga läbi vati lükkad coilini. Samuti suurema pg sisaldusega vedelik. Tuttav tõmbab pg 60 vg 40 seguga..vahepeal viskab ikka kärsakat, aga pidi parem olema, kui minu antud vg70 pg30.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei olnud küll nõela käepärast aga oli traati. Vedeliku aukudes on vatti minuarust minimaalselt.. seal taga tundub olevat veel metalli.. võibolla eksin. 
igatahes tõmbasin vati välja kergelt narmendma ja esialgu asi töötas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...