Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Just eile tõi kuller koju poole aasta varu, 2L baasi + maitsed, PayPali järgi 100,94€. Kui nüüd rauale umbes 10€/kuu juurde panna, siis kokkuhoid võrreldes kunagise 45 paki analoogiga on ikka kolossaalne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just eile tõi kuller koju poole aasta varu, 2L baasi + maitsed, PayPali järgi 100,94€. Kui nüüd rauale umbes 10€/kuu juurde panna, siis kokkuhoid võrreldes kunagise 45 paki analoogiga on ikka kolossaalne :D

 

No jah, ma olen veel loll selle koha pealt. Ei oska kusagilt liitrit baasi ja maitseid tellida :D Hea meelega telliks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epiip müüb ju liitrises pudelis ka. Tihti pole küll riiulikaup, aga kui tellida tuleb suht nobedalt ehk kiiremini kui ise kuskilt välismaa netipoest tellides.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii on. Vahe on puhtuseastmes. Eesti tootjalt saab 2€ eest pangetäie VG'd aga selle puhtuseaste on hoopis midagi muud kui näiteks Atmose baasidel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga OT, aga Spezz kas Atmoselt ei saa "pangega" ehk siis suuremas pudelis? Epiip poolt pakutavad 100ml pudelid on suht sama hinnaga mis Atmose omad, aga suuremas pudelis tuleb sealt palju soodsam. Sellest kust veel odavamalt ämbriga saab, ei hakka vast rääkima, ise eelistan ka ikka veipimiseks mõeldud kraami võtta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui farmerionu VG on 80% puhtuseastmega -- mis see ülejäänud 20% on?

 

Farmerionul on see kõrvalprodukt ehk jääk mitte põhitoode. Seal võib olla metanooli ja igasuguseid muid jääke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Costa Rica saaga jätkuks regati pakk eile seal riigis sisse ja täna on staatuseks "salida del pais", mis peaks siis tähendama maalt lahkumist. Uut sihtkohta ei ole, loodetavasti pole see järgmine vahepunkt ja näiteks Austraalia, vaid nüüd äkki tuleb Eestisse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahi. Pean tunnistama, olin suht kindel, et varsti youtube's mingi tico uhkustab baltigringo eest ära napsatud risttahukaga.

Mõtle, kui heaks jutuhakatuseks või -jätkuks see maailmarändur saab -- ma tuleks isegi koosistumisele (pole ühelgi veel olnud) ainult selle nägemise nimel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane kord unustan vtc mini tc mode ja panen k4 kanthaliga peale. Siiani kõige hullem kärsakas mida saanud olen. Uhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sul olid TC-s vatid kõrgel (eelsoojenduseks) ning jõudis enne power mode'i viskamist kärsaka ära anda? Minul on TC-s selline kasutusharjumus, et vatid panen sinna, kus ma tahangi, et nad ka mahvi kestel püsiks, nii et väga hea wickimise korral mul temperatuuri piiraja (210C) ei peakski rakenduma. Ma hetkel kiirest eelsoojendusest ei hooli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Watid olid kõrged jah kuna kasutasin dripperit enne. Dripperis oli dual coil ss316l 0.23ohm mida tõmbasin 40w ja 170kraadi ja asemele läks kayfun, kus sees single coil kanthal 1.4ohm mida tav tõmban max 15w :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epiip müüb ju liitrises pudelis ka. Tihti pole küll riiulikaup, aga kui tellida tuleb suht nobedalt ehk kiiremini kui ise kuskilt välismaa netipoest tellides.

Artvape baasi võin ka 10L või 25L anumas tellida    (relv)

(enne aktsiisi jõustumist peaks omale vist selle triki ära tegema  :D  )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millise hinnaga sa näiteks 10l 12 mg müüksid?

saatsin PM vastuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmise aasta kulud veipimisele, kui mälu just ei peta, oli 429.91. Selle hulgas siis kõik raudvara, akud, laadijad ning baasvedelikud ning maitsed.Selle aasta kulu 0 ja häda korral suudaksin varude arvelt nulli peal püsida suve lõpuni, võibolla heal juhul isegi järgmise aastani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii on. Vahe on puhtuseastmes. Eesti tootjalt saab 2€ eest pangetäie VG'd aga selle puhtuseaste on hoopis midagi muud kui näiteks Atmose baasidel ;)

On mingi tabel ette visata puhtuse võrdlus eestis pakutavatele baasidele? 2euri eest vist pangega ei saa   (facep)  ,aga hetkel on endal lemmikuks saanud just ARTVAP baas kuna ei ole seda vastikut vesist maitset suus peale igat tõmmet mis paljudest baasidest jääb.Ainuke mure ,et peab kindel olema kas kasutusel olev tank seda ka närib kuna tegemist on väga paksu baasiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On mingi tabel ette visata puhtuse võrdlus eestis pakutavatele baasidele? 2euri eest vist pangega ei saa   (facep)  ,aga hetkel on endal lemmikuks saanud just ARTVAP baas kuna ei ole seda vastikut vesist maitset suus peale igat tõmmet mis paljudest baasidest jääb.Ainuke mure ,et peab kindel olema kas kasutusel olev tank seda ka närib kuna tegemist on väga paksu baasiga.

Tabelit ei ole aga siin näiteks pakutakse 80% puhtusastmega: http://biooil.ee/glutserool/

"sobib hästi eeskätt põllumajanduses kasutamiseks või biogaasi tootmises mikroobitoiduks"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...