Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Mul on ka üks asine 4-ne karp. Pole aimugi kust see pärit on, kuna sain ühe kasutaja käest kaasa, kui akusid ostsin... akud on nüüdseks kasutusel vaid taskulambis, kuid karp on siiani pädev ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probleem. Täiesti lambist umbes nädal aega hakkab süda suvaliselt peksma. Pole vahetanud jooke. Mis teha? Olen M2L tõmbaja. Paar aastat tagasi, kui olin ka mõned kuud E peal, siis seda ei täheldanud. Vähendasin 12% pealt 6% peale, ei midagi. Erinevad PG/VG vahekorrad on ka testitud.Aasta varu seisab riiulis. Mõni nõuanne äkki? Võtta julgus kokku ja näidata iseloomu ning proovida mitte midagi tõmmata? Hirm on tava peale tagasi kukkuda....Ei ole väga tugeva iseloomuga selles mõttes.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perearstiga konsulteerimine ei saa vist paha teha. Kui asi pole üledoseerimises, allergias (vedeliku komponendid, traadid) või salakärsakas (nii ma nimetan tajumatut, kuid aja jooksul siiski mõju avaldavat kerget kärssamist, mida saab õnneks coili ja tahi vaatlemisega tuvastada), siis tuleks ka mujalt otsida põhjusi. Kohviga ei pinguta üle? Vett jood piisavalt?

 

Mul näiteks oli mitte ammu lühike episood, kus aeg-ajalt kippusid käed värisema ja süda kloppima. Tagantjärele mõtlen, et ehk oli liigse magusa (mõnikord ka õige toidu arvelt), kohvi ja veipimise koosmõju. Liiga täis kõht tõstab ka pulssi kenasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt kui pea on loll siis peavad käed virgad olema.
Eile läks mul vtc mini SS coiliga minu arvates lolliks .... tahtis järsku ca 100-150 ühikut suuremat tempi saada, et toimiks.
Viskasin siis täna coilid välja ja uued sisse .... ikka saama seis ..... ja siis tuli avastus .... temperatuuri taga oli F mitte C  (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üleeile viskasin uwellile ni coili sisse ja fire nuppu. Kohe piirajasse. Mõtlesin, et mis teema. Clearo maha, fire, uuesti tagasi. Ikka sama jama. Ja siis käis pilk ekraanile. Ss mode peal ☺

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probleem. Täiesti lambist umbes nädal aega hakkab süda suvaliselt peksma. Pole vahetanud jooke. Mis teha? Olen M2L tõmbaja. Paar aastat tagasi, kui olin ka mõned kuud E peal, siis seda ei täheldanud. Vähendasin 12% pealt 6% peale, ei midagi. Erinevad PG/VG vahekorrad on ka testitud.Aasta varu seisab riiulis. Mõni nõuanne äkki? Võtta julgus kokku ja näidata iseloomu ning proovida mitte midagi tõmmata? Hirm on tava peale tagasi kukkuda....Ei ole väga tugeva iseloomuga selles mõttes.....

 

Konsulteeri ikka arstiga. Aga ära igaks juhuks kohe veipi maini. Pagan neid arste teab, hea lihtne kohe probleemid ecigi süüks ajada. Mul oli seda "suvalist pekslemist" tõrvasõltuvuse ajal tihti ja esimesel paaril kuul pärast loobumist ka natuke. Praeguseks unustatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis peaks küll sitt tähtede seis olema, kui see veipimisest     (kick)

Peab vist cuboidi tempi maha keerama, lasen siin 160c ja keha temp tõusnud mul juba 38c peale  

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis peaks küll sitt tähtede seis olema, kui see veipimisest     (kick)

Peab vist cuboidi tempi maha keerama, lasen siin 160c ja keha temp tõusnud mul juba 38c peale  

Nende algeliste TC kehadega on see häda, et üle teatud takistuse lõpetab TC oma funktsioonid ning läheb üle manuaalse juhtimise peale. Kui siis õigel ajal ei sekku, tekitab kuumus ülepinge ja aku lihtsalt ei pea enam vastu sellele. Ära keha tempi üle 42 lase, see on viimane piir mida võib TC režiimis kasutada, kui sa siis manuaalselt ei sekku annab aku otsad ja vedelik hakkab vaikselt toatemperatuuri saavutama. Hetkel kui see juhtub, võib seadme päästa  korduva ja võimsa elektrilaengu juhtimine protsessori peale ning samal ajal tugev veip läbi clearo. Juhul kui ka see ei aita ning clearo on lõpliku auru läbi huuliku välja lasknud ning oma viimased mahlad tihendite vahelt laiali lekkinud, tuleb seade tuhastada või matta viiruste vältimiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, mu vastsaabunud IPV D3 ei tööta, iga clearoga tuleb "Check atomizer".....

Anna Reinule ära, ta ju tahtis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resideerun hetkel Tšiilis, käisin täna mahlu ostmas. 80ml mingeid USA premium vedelikke 50 euri eest. Lõi ikka hinge kinni küll, eriti kuna kodus segan ise.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resideerun hetkel Tšiilis, käisin täna mahlu ostmas. 80ml mingeid USA premium vedelikke 50 euri eest. Lõi ikka hinge kinni küll, eriti kuna kodus segan ise.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

 

Hind on umbes sama mis meil kaubanduskeskuses mõnest putkast ostes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veits valmis segatud kraami võtsin, aga suuremas koguses ei viitsinud baase tarida jah. Lootsin, et siin olukord parem. Aga ühtegi diy poodi pole veel leidnud. Siin turg 90% ulatuses nicorexi/skysmoke jms jura tasemel.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis peaks küll sitt tähtede seis olema, kui see veipimisest (kick)

Peab vist cuboidi tempi maha keerama, lasen siin 160c ja keha temp tõusnud mul juba 38c peale

Mul oli kunagi midagi taolist. Panin 12mg vedelikke, mingi 2-3 kuu pärast hakkas jube sitt ja pea hakkas ringi käima ja süda peksles jne. Switchisin 0mg vedelike peale, läks üle. Proovisin siis juba täiesti veipimata olla, aga ei tulnud välja. Nüüd üle poole aasta 0mg peal olnud. Ainus asi mis halb, premium vedelikke pole 0mg piibus :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui esimest korda tegin sama mahla, mida praegu, nii umbes 2 nädalat tagasi, siis oli maitsekogemus hoopis parem, kui praegu :(

Coil ei tohiks läbi omadega olla, ehk maitsemeeled harjunud maitsega niivõrd ära juba? 

iJust 2 siis masinaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kahe nädalaga peaks juba coil suht läbi olema, sõltub muidugi kui värvilist mahla aurutad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin oomimeetri p*tsi

Keerasin ego adapteri sinna peale et saaks suurema vidina peale keerata (muidu jääb teine post ette)

Keerasin vist liiga tugevasti kinni ja enam ära ei tule, käib ringiratast koos postiga ringi

On soovitusi? 13274ebc050dbdf710bdaa11c1163d11.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis muud kui karp lahti kruvida ja teiselt poolt näpitsatega kinni hoida adapteri maha keeramise ajal. Vajadusel juhe tagasi joota jne.

Kas posti saab endiseks e. korpuse suhtes liikumatuks, eks see selgub remondi käigus.

 

Kui Tallinna inimene, võin abiks olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis muud kui karp lahti kruvida ja teiselt poolt näpitsatega kinni hoida adapteri maha keeramise ajal. Vajadusel juhe tagasi joota jne.

Kas posti saab endiseks e. korpuse suhtes liikumatuks, eks see selgub remondi käigus.

 

Kui Tallinna inimene, võin abiks olla.

Jep, sain ise ka tehtud just. Kahtlane teema, oomi mõõtmise posti teisel poolel oli mingit kuuma liimi mäkerdatud et püsiks, aga teisel postil polnud. Üleüldse kõik oli kuuma liimiga kokku mäkerdatud. Juhtmed lõhkusin ära (whoops) aga ega ma seda poolt ei kasuta ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...