Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

No lennukiga neid tuuakse anyway, lihtsalt suurtes kastides, pisikesed hiinlased ei suuda neid katki lennutada.

Aga arvestades mis hinnaga hollandist näiteks saab, siis ma eriti mures poleks

See ei tähenda, et ka nendel ei teki tarneraskusi või, et hind ei lähe uute uudiste valguses üles :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik võib juhtuda. Aga sellegipoolest nad ei telli sealt 10 kaupa, kindlasti erilennuga/transpordiga.

Arvad, et elektroautod lähevad kohe poole kallimaks?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga Gearbest? Võtsin jaanuari keskel Samsungi 25R ja paar nädalat tagasi sain kätte. Hind isegi odavam kui FT-s.

 

Võtsin eile akud GB-st, täna saadeti Netherlands Post tracking   :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt.... sõber tuli mul vana nemesist kickiga kommi raha eest ära võtma aga jalutas hoopis minu VTC-miniga minema :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

iPV4 kestis hästi, pea aastakese, eile panin akud sisse ja tuli kärsaka haisu, tossu ega midagi ei tulnud ja akud ka korras. Tegin korpuse lahti ja kiip haises :D ei tea kas laadimise kiip siis või peakiibil midagi, ühesõnaga enam pilti ette ei võta. RIP hea mod

Share this post


Link to post
Share on other sites
P*****e ..... võtsin tolmariga tuba ja lasin toruga üle riiuli kus akud laadisid ...laadijast 18650 aku kadus torru nagu niuhti. Sain kätte ei tea kas teeb nüüd varsti pauku ka :(

 

K**t .... lubasin eelmine NV poisid (8a) oma arvutisse ... SinuTorus olin oma nime alt sees.... loomulikult kommenteeriti minu nime alt HD Taneli videot nii vigaselt kui võimalik. Täna tuli meil, ehk kommnetaari vastus "Tatt õpi kirjutama" :(. Peab hakkama välja logima ja asju lukku panema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiiresti tarvis kasvõi kõige tavalisemat ego pulka . Tuleks kasvõi kohe järgi Tallinnas.

 

Nutt ja hala. Ei leia üles enda õiget.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma usun, et see 18650 on ok. No natuke kolakat sai, missiis. Kest vast ikka terve ja vaevalt seal tolmaris kirjaklambreid jmt. metalldetaile leidus? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

K**t .... lubasin eelmine NV poisid (8a) oma arvutisse ... SinuTorus olin oma nime alt sees.... loomulikult kommenteeriti minu nime alt HD Taneli videot nii vigaselt kui võimalik. Täna tuli meil, ehk kommnetaari vastus "Tatt õpi kirjutama" :(. Peab hakkama välja logima ja asju lukku panema.

 

 

 

Isegi kõige lahjemad windowsi versioonid lasevad OS tasemel erinevaid kasutajaid teha. Mõne muu OS puhul on see juba aegade algusest iseenesestmõistetav. Milleks lasta laps oma konto all möllama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sest varem nad sellist jama ei osanud/teinud. Lihtsalt ei pane tähele kuidas aeg liigub. Alla 12a ma ei taha, et nad midagi kirjutavad või saadavad netti. Ehks siis ca 3a on selleks veel aega.
Väike poiss on 2.8a ja surfab ka youtubes nii PC kui notega nagu vana mees .... ikka müstiliselt kiiresti tuleb see lastel. Oleks siis veel suunanud... ei vanemate vendade kõrval vaatab mis nood teevad ja kohe teeb järgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

P*****e ..... võtsin tolmariga tuba ja lasin toruga üle riiuli kus akud laadisid ...laadijast 18650 aku kadus torru nagu niuhti. Sain kätte ei tea kas teeb nüüd varsti pauku ka :(
 
K**t .... lubasin eelmine NV poisid (8a) oma arvutisse ... SinuTorus olin oma nime alt sees.... loomulikult kommenteeriti minu nime alt HD Taneli videot nii vigaselt kui võimalik. Täna tuli meil, ehk kommnetaari vastus "Tatt õpi kirjutama" :(. Peab hakkama välja logima ja asju lukku panema.

 

Pead patsaanile selgeks tegema, et hdtannu on cäncer. jõuluvana enam ei tule kui ta videosi vaatab jne

Meil ju hdrein olemas     (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keskelt on väike sälk ümbrisel sees. Aga kuna see üksi vtc minis siis vast on OK.

Mul on neid termokahanevaid aku ümbriseid. Juhul kui häda käes, võin mõne eraldada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen oomipoes natuke pettunud, kas veel mõni sarnane pood/kett on, kus kohale minnes tõenäoliselt vajaliku kohe kätte saab kui soovid just väga erilised pole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi viimasel ajal siit traati võtnud on http://www.vape-atomizer-mesh.com/? Krt ma tellisin terve hunniku ja nüüd kadunud. 3 nädalat tagasi sain kirja et UK-st shippitud tänase päevani ei tea Omniva midagi ja kui inglastele kirjutasin eelmise nädala kolmapäeval, siis sealt ka vastust pole :S

Saada uuesti kiri neile. Paypaliga saab viimases hädas raha tagasi tuua. Aga üldiselt 2 nädalaga peaks kohal olema. Träckingut pole?  Ei mäleta kas oli valikus või mitte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saada uuesti kiri neile. Paypaliga saab viimases hädas raha tagasi tuua. Aga üldiselt 2 nädalaga peaks kohal olema. Träckingut pole?  Ei mäleta kas oli valikus või mitte

Seekord trackingut ei saanud jah, aga näed kohe kui kiunuma hakkad hakkab midagi toimuma. Täna koju tulles oli pakiteatis postkastis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen oomipoes natuke pettunud, kas veel mõni sarnane pood/kett on, kus kohale minnes tõenäoliselt vajaliku kohe kätte saab kui soovid just väga erilised pole?

Elfa ja Serigo äkki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ommikul tirin esimesi mahve ja mõtlen, et tür see vedelik on ikka julmalt magus ja intensiivne....eile segasin jooki   100ml pudelisse ja siis valasin 50ml  ümber. otse maitsepudelisse, kus oli 25ml maitset sees ... (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...