Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Ei hakka mina siin teiste peale kaebama - ikka oma lolluse peale. Kliendisuhete hoidmine on ikka poe asi - klient hääletab jalgadega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teist korda 6 kuu jooksul olen endale suhu villid saanud. Seekord ei hammusta läbi, mis teema on?Kas sülitav Crius, nikotiini vähendamine või siis mingi uus maitse, mis organismile ei meeldi.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teist korda 6 kuu jooksul olen endale suhu villid saanud. Seekord ei hammusta läbi, mis teema on?Kas sülitav Crius, nikotiini vähendamine või siis mingi uus maitse, mis organismile ei meeldi.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Endal sama asi olnud ja siia maani kindlat põhjust ei tea. Umbes 80% tõenäosusega oli pritsiva vedeliku ja D vitamiini puuduse koosmõju. Eelmise aasta lõpus sain vist iga paari kuu tagant ning pärast kalamaksaõli võtma hakkamist pole probleemi olnud. Sample väike, aga tundub loogiline.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei hakka mina siin teiste peale kaebama - ikka oma lolluse peale. Kliendisuhete hoidmine on ikka poe asi - klient hääletab jalgadega.

Mõnest füüsilisest oleks 3tk saanud sama raha eest :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin teatris ... päris OK etendus oli ... kahjuks jäin 3-5x magama :|

 

Sul ju öö ja päev segamini (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hommikul ärkasin ... täitsa valge inimese ärkamise aeg ju.

 

Kui alles kell 7 hommikul lõppes, siis päris pikk teatritükk oli.

Ei ole ime, et saab 3-5 korda magama jääda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

puhkus läbi ja tööl     :twisted:

Sul on puhkus ilmselt selle sõna otseses mõttes aga minu töö ongi mu kodus (ja vastupidi) :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

f***** t**** auto sõideti kooki :(
Mingi tüüp suutis kõrval teelt hooga esirattase lajatada... 30 alas ---- kiirus ei olnud tal raudselt 30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plekkidest ainult tiib. Aga juhipoolne esiratas on mingi 70-80 kraadise nurga all mitte 90 nagu olema peaks. Käima ka enam ei läinud.
Kurat mitte keegi ei suuda märke jälgida.
Karlova on 30 ala + kesk tänav on peatee. 
See kes külge lajatas ... nii vana ja räbu VW tarnsporterit mina oma elus näinud pole. Tal oli f**** ainult suunatulest väike kild väljas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sitt auto kui 30-ga kooki  läheb ja ei käivitu   :(

aeg normaalne auto osta    (relv)

Sellel härral kes mulle sisse kupatas ei olnud kindlasti kohe 30km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

sitt auto kui 30-ga kooki  läheb ja ei käivitu   :(

aeg normaalne auto osta    (relv)

 

Kust neid normaalseid autosid saab? 80ndate ameeriklane võibolla on, aga tänapäeva autod on disainitud lööke neelama ja selleks nii ongi, et mida uuem auto, seda rohkem ta isegi pisikese kõksu peale "koogistub".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust neid normaalseid autosid saab? 80ndate ameeriklane võibolla on, aga tänapäeva autod on disainitud lööke neelama ja selleks nii ongi, et mida uuem auto, seda rohkem ta isegi pisikese kõksu peale "koogistub".

raske seletada nähtut kui ma ei saa teistega jagada   SIIN    :roll:

Aga höid autosi tehakse igal pool     (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan, et kui mingi 3 tonnine monstrum kiirusega 8m/s (30km/h) suvalisele sõiduautole otsa kihutab, siis kortsu lähevad absoluutselt kõik ning vigastuste raskus sõltub juba kokkupõrkekohast, -nurgast jne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No eks esmaspäeval olen targem ... nüüd targad naised saunas rääkisid, et mingid andurid mis kõksu korral bena pumba välja lülitavad ja see vaja nupust sisse tagasi panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvan, et kui mingi 3 tonnine monstrum kiirusega 8m/s (30km/h) suvalisele sõiduautole otsa kihutab, siis kortsu lähevad absoluutselt kõik ning vigastuste raskus sõltub juba kokkupõrkekohast, -nurgast jne. 

 

Kui raamiga autole(mis nüüd keelatud on (sic) ) eest või tagant sisse sõita, siis ei juhtu eriti midagi. Ok, pamper võib katki minna kui see plastmassist on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...