Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

 

 

Tervise arengu instituut (TAI) alustab teavitust, millega tuletab meelde, et e-sigaret, huuletubakas ja vesipiip ei ole suitsetamise ohutum alternatiiv ega aita suitsetamisest loobuda

No nii, nüüd hakatakse pommitama igast suunast ja iga päev    (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oehhh.... kolm aastat olen puhas olnud ja nüüd siis mõne asjaolu kokkusattumisel juhtus, et tõmbasin analoogi. Tõmmata oli päris mõnus, aga nüüd krt käes ja riided haisevad :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oehhh.... kolm aastat olen puhas olnud ja nüüd siis mõne asjaolu kokkusattumisel juhtus, et tõmbasin analoogi. Tõmmata oli päris mõnus, aga nüüd krt käes ja riided haisevad :(

Suutsid lõpuni tõmmata? Mina enam 1-2 mahvist edasi ei suuda... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on just vastupidised kogemused. Mingi aeg sai "suurte poistega" suitsetamas käidud. Vastik oli, aga ära tegin. Muidugi peale esimest mahvi kahetsesin. Tõsiselt rõve maitse.

Viimane kogemus tubakaga on eelmise aasta juuli kuust. Sõber tuli külla, mõtlesime, et prooviks vana superhea maitsega Al Capone sigarillot. Kolm mahvi sai tehtud ja minema visatud. Räägitakse ju küll, et veipimine on hüppelauaks, aga mind suitsu juurde tagasi pole lennutanud. Seda enam, et riskigrupp, endine suitsetaja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on just vastupidised kogemused. Mingi aeg sai "suurte poistega" suitsetamas käidud. Vastik oli, aga ära tegin. Muidugi peale esimest mahvi kahetsesin. Tõsiselt rõve maitse.

Viimane kogemus tubakaga on eelmise aasta juuli kuust. Sõber tuli külla, mõtlesime, et prooviks vana superhea maitsega Al Capone sigarillot. Kolm mahvi sai tehtud ja minema visatud. Räägitakse ju küll, et veipimine on hüppelauaks, aga mind suitsu juurde tagasi pole lennutanud. Seda enam, et riskigrupp, endine suitsetaja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

krt sa kuulad ka mida TAI  räägib?  (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubakaseaduse eelnõu võeti just vastu   :!:

 

Uuest aastast aktsiis 0,2€/ml peal, üle piiri võib viia (saata) ELis 50ml ja mujalt 20ml vedelikku... ei saanud veel pihta kui palju võib mittekaubanduslikuks kasutamiseks vedelikku kodus hoida... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ei saanud veel pihta kui palju võib mittekaubanduslikuks kasutamiseks vedelikku kodus hoida... 

 

Mis mõttes nagu piirang?

Lähen ostan praegu poest euroaluse viina ja marpsi, siis saan trahvi, et hoian kodus liiga palju?  Ei usu mina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis mõttes nagu piirang?

Lähen ostan praegu poest euroaluse viina ja marpsi, siis saan trahvi, et hoian kodus liiga palju?  Ei usu mina

 

Seaduses kasutatakse tihti suht häguseid mõisteid nagu kaubanduslikes kogustes käitlemine vms. Ehk kui mingi ametnik leiab, et euroaluse täis on isiklikuks tarbimiseks liiga palju, siis võib jaurammist ikka olla. Samas kui sa selle tõesti isiklikuks tarbimiseks ostsid ja teistele ei müü ning kade naabrimees kaubama ka ei lähe, on tõenäosus suht nullilähedane, et keegi koju puistama tuleb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad peavad silmas aktsiisita kraami nagu nt kuni 1L maksumärkideta viina. Kui aga seda on terve euroalus, siis riskid kinnimajja minemisega küll.

 

Seadusest saab ka lugeda, et väljaspool aktsiisiladu tohib ladustada nn tubakavedelike komponente ainult kui need on vajalikud põhitegevusalal mingi muu valdkonna toote tootmiseks. Võib aru saada, et saekaatris seisev kanister VG-d on juba kuritegu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii hull see asi vast pole. Vastasel juhul oleks juba pudeli vee omamine kuritegu, vähemalt suure VG sisaldusega vedeliku puhul on vesi ka suht must have komponent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RANT, RANT

Uhh ma tõesti enam ei suuda. See hiina reklaam foorumis ajab keema. Jah mulle meeldivad ja ma kasutan ka soodus pakkumisi.
Aga see iga hommikune leid 3-6 uut posti .... hiina poolt... ei ole OK.  See tapab suhtluse ära :(

JA ON LIHTSALT VÄGA TÜÜTU

LAHENDUS`?
Kui hiina tootja foorumi omanikule almust ei too siis ei saa ka poste teha.

NB! Sorry admin kui sulle obrukit tuuakse... siis on kõik see reklaam õigustatud.... kui mitte siis anna sellele sinu kulul tasuta reklaamijatele jalaga sinna kus veip ei aura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab nõustuma old-ga, iga hommikune reklaam just hiina reklaam on väsitav. Nagu paljudel teistel asjadel on ka sellel teemal mitu erinevat tahku. Kui ei oleks seda hiina reklaami siis siin foorumis oleks muid postitusi 1-2 tk nädalas. Vanadel headel (siis kui võis hiinast tellida) aegadel keegi foorumlane küsis hiina kaupmehelt kui palju neil Eestist telliaid on?! Vastuseks oli väga vähe või peaaegu polegi vms. Reklaam maksab, muidugi foorumi omanik võiks nutsu küsida aga kui siin reklaam ennast ei müü, siis mille eest küsid?! Kui oleks teada kui palju foorumlastest tellib oma stuffi hiinast (konkreetsest poest), siis oleks mille pealt küsida. Seda uuringut pole mõtet teha kuna kes see loll praegu oma käe tõstab?! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...