Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

8 tundi tagasi, raigo83 kirjutas:

e-kodanik küsis, et millal poodnikud süvaveebi kolivad ja admin küsis, et milleks ning mina vastasin ´´selleks peaksid poodnikud süvaveebi kolima, et nad saaksid müüa näiteks baasi 36+mg´´  Süvaveeb oleks ohutum moodus kui see, et info liiguks inimeselt inimesele enne kui üks nendest inimestest juhtub olema on emta, pol, tai vms. Kui palju tõsiseid veipareid ikka on kes oma nic baasi poest 10ml 20mg pudelitena ostab. e-kodanik, loodan, et saad minu segasest jutust aru. 

 

Mina ka pole juba mõnda aega Eesti poodnikelt nic baasi ostnud ja need 10ml 20mg mini pudelid ka ei tõmba mitmel erineval põhjusel. Kas ma plaanin neid mini pudeleid osta ´´HELL NO´´

100ml pudelid nikotiiniga ju Eestis täitsa müügil, milleks neid pisikesi osta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/8/2017 at 11:07 PM, masmre said:

Kas 100mg ka kusagilt saab? Varud on, aga rebiks juurde.

 

Väljamaal müüakse, aga tellida vist ei julgeks. Emta haarab omale ilmselt.  8-) Kui keegi kusagil kedagi teab, oleks ka huviline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nüüd saab sellest musta turu laiatarbe kaup.... mida kangem seda väiksemate kogustega peab opereerima aga seda ohtlikum see on :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

100mg/ml on hea mugav. Ei pea liitrites nikot hoiustama ja segada suht lihtne. Tegin mahla 100ml pudelitesse 1mg/ml kangusega. Ideaalne süstlaga vajalik tilk nikot mõõta. Ma sain oma nodi kunagi mingist Eestis asuvast Soome netipoest. Lootsin peale seadusemuudatust täielikult nullile üle minna aga ei taha väga õnnestuda.
Eks peab siis Ossi kiruma ja 10ml pudelites 20mg/ml kraami ostma. :( "Mustale" turule ligipääsu ei oma kahjuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Karbi viskasin juba ära aga ei olnud vist. Pudelil pole ka miskit. 
Ehk siis tanklas hakkab aktsiisiga 10ml maksma ca 13eur ,,,, ulme


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 tundi tagasi, old kirjutas:

Ehk siis tanklas hakkab aktsiisiga 10ml maksma ca 13eur ,,,, ulme
 

Selleks, et Oss oma plaanitud 1,1 milli aktsiisi tänavu kätte saaks, peaks iga päev ametlikult müüdama ca 1500 pudelikest... samuti ulme :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Selleks, et Oss oma plaanitud 1,1 milli aktsiisi tänavu kätte saaks, peaks iga päev ametlikult müüdama ca 1500 pudelikest... samuti ulme  
Kui võtta, et 30k kasutajat siis 0,05 pudelit päevas kasutaja kohta polegi vast väga ulme.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga kui võtta, et keskmine kasutaja tarbib 5ml päevas, siis...... ma ei ole väga kindel, et nad seda raha maksta tahavad ehk lähevad pigem tavasuitsu peale tagasi, loobuvad üldse või leiavad odavama võimaluse

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Maitsev Aur said:

Ma ei saa, pean rahustama seda siin. See 10,3€ on juba aktsiisiga hind. Osad vedelikud on aktsiisitud juba. 

Ega suurt vahet pole. Tavatubakast mitu korda kallim igal juhul.

Ma viskasin selle liqua minema kahjuks. Kraabib nii koledasti kurku, et parem olen ilma. Teagi, kas suur PG sisaldus, liiga kange (6mg) või miskit muud. M2L siiski ei sobi mulle. Suitsust hoiab mind eemal 100% VG, 1mg, ~60w dripperil. Kulu nii 20+ml päevas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/7/2017 at 9:46, e-kodanik kirjutas:

Millal ärifoorum tumeveebi kolib?  Kaupmeestel oleks ka võimalus...  :razz:

Kui kellelgi kodus arvuti 24/7 sees ja netiühendus pisut üle eesti keskmise, siis võin aidata püsti panna. Krüptime ja võtame teised ettevaatusabinõud kasutusele, samas mingit uut silk roadi küll teha ei tahaks. Jääme ikka seaduse piiridesse, seega "tumeveebi aroomipood" kus müüjad/ostjad kuulutada saavad .

No ja vajadusel omavahel privaatselt (ja tuvaliselt) suhelda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui e-poed kinni pannakse, siis on mingit kohta vaja kus kaupa saaks teha. Põhimõtteliselt saab müüjale ka kingakarbiga pappi saata ja tema siis tagastab sulle soovitud kraamiga täidetud karbi - müüjast ei jääks muud märki kui pakiautomaadis kasutatud tel number :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...