Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

palju õnne ?

Vales teemas oled.

Kusjuures kodus istun. Panen lapsed tuttu ja siis üks (õlut) , nii see 38 tuli.

 

....saatusekaaslane... lapsed juba magavad.... (Y)

 

-- 30 Nov 2013 02:01 --

 

:) [quotemilitar kirjutas:

 

palju õnne ?

Vales teemas oled.

Kusjuures kodus istun. Panen lapsed tuttu ja siis üks (õlut) , nii see 38 tuli.]

 

...ja (teretule) klubisse" 8-)

 

-- 30 Nov 2013 02:32 --

 

...veits siis vinguks.....lund pole ...uus labidas...teist aastat ootab... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elion jälle kustutab lõustaraamatus kommentaare. Esitasin küsimuse netikiiruse kohta, et mis õnn siis ka nende õuele tuleb, kes vase otsas istuvad aga võta näpust, hommikuks, kustutatud.

Ja see pole esimene kord! Nagu venemaa väikelinnad putja külastuse eel, üritab fasaadi hoida ilusana aga tegelikus .!..

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen isegi seda kogenud.

Yhele kysimusele vastasid viisakalt, aga kui ma esitasin teise kysimuse, millega liitus 10+ inimest, siis järgmisel päeval olid kadunud ja kysimust nagu poleks olnudki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin naisele hiinast rabbit vibraatori. Nüüd tahab, et ma õpiks oma kabja pead liigutama ja õmbleks eesnaha alla kuullaagrid :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin naisele hiinast rabbit vibraatori. Nüüd tahab, et ma õpiks oma kabja pead liigutama ja õmbleks eesnaha alla kuullaagrid :?

terve laagri vä (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin naisele hiinast rabbit vibraatori. Nüüd tahab, et ma õpiks oma kabja pead liigutama ja õmbleks eesnaha alla kuullaagrid :?

terve laagri vä (psühho)

krt sexmachine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ic30 kõrvetab peale vahetust. Ei saa hangseni ry4 st mõnu tunda .

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun, et skysmoke petab külma kõhuga inimesi ja lollitab oma plämaga foorumi rahvast nende foorumis:

http://www.e-sigaret.ee/foorum/viewtopi ... =20&t=1057

Valus jutt, ma ise lammutasin ju nende ego ära ja sees oli 650mah aku:

Parandasin oma perse läinud nupuga skysmoke 750mAh aku nüüd ära. Kiskusin laiali ja vaatasin, mis siis sees on. Oh sa poiss :shock: , vastu vaatab mulle sealt 130450R - 650mAh aku. Skysmoke petab kodanikke väites, et nende akud on 750mAh'sed.

Posted Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin nädalotsa kõik vabaaja linuxi distro arvutisse installimise peale, kuni lõpuks leidsin lehe, mis pakkus mu probleemile lahendusele, miks varske install tööle ei läinud. Netis on sadu soovitusi asja lahendamisele ja üks neist ainus õige. Julm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin viimase uuringu teksti oma lõustaraaamatu lehele ja üks sugulane alustas ristikäiku minu vastu, et oi kui vastik ja kahjulik see keemia pomm on ning no ei anna rääkida ega selgitada, endal mees kõrval (mitte toas) tossab analoogi väiksese lapse juuresolekul ja tibi ikka raiub, et keemiapomm ja platseebo. Vihaseks ajab, et ei lastaa isegi enda seisukohta selgitada. Aga noh sellised ,,puukallistajad,, suht silmakirjalik teine ;) neid vist vaid haud parandab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingit manti sajab alla...võtke ära, ei taha talve...loodus on ka suve poolt - keegi ei taha talve...

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...