Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Lumesaju siin saad ise ära keelata või lubada, kui tuju on, Juhtpaneel --> Foorumi valikud --> Muuda üldseadeid --> Langev lumi foorumis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaa ma mõistan seda aga miks igalpool koguaeg lumi ja lumi...päike ja päike peaks olema. samas päike ei tohiks olla üle 25C siis läheb palavaks...

 

...no rahus jonnida ka ei lasta, kohe pakutakse lahendusi... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

14.now tegin tellimuse. 1 neist oli preorder, pidid saatma 1 dets. kõik korraga. Postikulu 44.99 taala ja ikka ei saada ühe väikese ja kerge pakiga hakkama. (psühho)(psühho):x

Nagu ma aru saan saadetakse Kanadast tagasi LA'sse ? Pakk pole e-suitsuga seotud.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kunagi nii 7 aastat tagasi tellisin Kanadast mingi käekella ja nagu aru sain siis sealt sai tellida ainult TNT-ga. Tuli nii 2 nädalat pakk eesti ja pidin veel minema tollilattu järele ja selle jama deklareerima. Peale seda olen nagu üritanud Kanadat vältida aga ehk nüüdseks asjad paranenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õaaaaahh, saatsin sinna poodi kirja, vaatab mis räägivad. Tahaks juba lifesize Mel'i kätte saada :P

Eelviimane ato hakkas ka nüüd "kärssatama". Võtsin viimase ette, need s**** haisevad juba enne kasutusele võtmist. Ühel oli all 1 õhuauk, teistel jälle 2. 1 auguga töötas, kuni panin laetud aku külge.

Homme ka eesti pakk kohale ei tule siis suht kehvad lood.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sapikivid, valu läks nii suureks, et ei saanud peaaegu hingatagi. Kuna ma allergiline enamuste valuvaigistite vastu siis tuli kiirelt op teha. Jõulud ja aastavahetuse veedan voodis nüüd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa pole vist suurem asi õllesõber. Mul kunagi naabrimees käis ka opil, arst oli öelnud, et ölut te kindlasti ei joo, öllejoojatel sapikive ei pidavat tekkima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(õlut) tuleb luristada jah, siis pole kive ega kedagist. Vaevalt esooru-l terve sapipõis pännu pandi, vast ikka kivid sealt seest.

Mul naisel ka kunagi eemaldati sapi kivid, aga OP tehti kuidagi ainult läbi paari väikse augu kõhu kaudu, päris lõhki ei lõigatud ja pärast anti kotiga kivid kodu kaasa.

 

esooru-le aga kiiret paranemist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saabki nüüd teine, üksinda kodus ja die hardi maratoni nautida aurutades

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

 

Edit- kirjavigad :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(õlut) tuleb luristada jah, siis pole kive ega kedagist. Vaevalt esooru-l terve sapipõis pännu pandi, vast ikka kivid sealt seest.

Mul naisel ka kunagi eemaldati sapi kivid, aga OP tehti kuidagi ainult läbi paari väikse augu kõhu kaudu, päris lõhki ei lõigatud ja pärast anti kotiga kivid kodu kaasa.

 

esooru-le aga kiiret paranemist.

Mul kahjuks eemaldati terve sapipõis, kuna oli tugevalt põletikku täis, hetkel kõhulihased nii valusad, et ei saa liigutada ka :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jah, mis ma siis ikka oskan kosta, endal ptüi-ptüi-ptüi kõik mehhanismid sees veel alles ja kurta pole nagu millegi üle.

Aga mo jutt ei sobi kokku selle teemaga, pole nagu millegi üle nutta ega vinguda.

A, sulle hääd paranemist esooru, eks ma võta siis soo eest (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...