Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

poodi peab minema (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

käidud :D

 

(õlut)(õlut)(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas e-viina pole kellelgi pakkuda, sobib ka e-õlu (ullike)(facep) See ikka ilge ülekohus e-kaltsudele, e-suits on aga kaltsu niisutamiseks mette miskit (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas e-viina pole kellelgi pakkuda, sobib ka e-õlu (ullike)(facep) See ikka ilge ülekohus e-kaltsudele, e-suits on aga kaltsu niisutamiseks mette miskit (õlut)

õige mahl ja on nagu 2in1 (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SSD ketad on puhas pask ja kiri kaitseringkonnalt paneb mõtlema nagu milleks, poolaastat tagasi mänginuks ma neid mänge meeleldi, aga nüüd ei sobi see minu vaadetega üldse kokku. Sellegipoolest parimat uut aastat kõigile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge pange pahaks, aga tänasest hakkan uutele liitujatele(neile kes ei viitsi foorumit lugeda) soovitama sellist crappi( a`la C8 ultra-mega-super 6ml clearosid ja okidoki 50ml liqua mahlasid), et igasugune isu kaob edspidi asjaga tegeleda :x lasteaed tra ma ei või (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks koostama neile mingise stamp copy paste vastuse, mis suunab lugema ja peale seda teema ilusasti kuhugi foorumi nurka ära tõsta koos lukustamisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge pange pahaks, aga tänasest hakkan uutele liitujatele(neile kes ei viitsi foorumit lugeda) soovitama sellist crappi( a`la C8 ultra-mega-super 6ml clearosid ja okidoki 50ml liqua mahlasid), et igasugune isu kaob edspidi asjaga tegeleda :x lasteaed tra ma ei või (facep)

pane lingid ka juurde :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge pange pahaks, aga tänasest hakkan uutele liitujatele(neile kes ei viitsi foorumit lugeda) soovitama sellist crappi( a`la C8 ultra-mega-super 6ml clearosid ja okidoki 50ml liqua mahlasid), et igasugune isu kaob edspidi asjaga tegeleda :x lasteaed tra ma ei või (facep)

pane lingid ka juurde :lol:

Siuke kahe otsaga asi on see... foorumis kõik info olemas aga selle kaevamine võtab aega. Enamus ei viitsi aga samas ega mingi nö. populaarseimaid tooteid hõlmavat manuali ka lihtne kokku pole panna. Maitsed ja soovid on nii erinevad.

 

Aga selguse huvides vbla võiks tõesti lahutada suvalised abi küsimised ja konkreetsete clearode arutelud. Samas ei oleks üldse paha kui oleks seadmete kohta mingi nö. hindamise koht... et tekiks mingi pingerida.

 

Samas kõik pikema ajalised kasutajad tõenäliselt teavad kui mitu meetrit peab imema (vaatama, lugema uurima), et enda ootustele sobibv toode leida ja kui see käes siis paari päeva pärast tahaks juba jälle midagi uut ja paremat :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult on ju enamus asjadest teemad olemas- akud: evic, vamo, svd, mehhmod jne

vedelikud: maitsed, baasid, valmis vedelikud, ise segamine jne

clearod: iclear, protank, vivi jne.

poed: siin ja seal+ kodust müüjad

Kõik-kõik on olemas ja kui tulebki midagi uut ja ägedat turule küll siis ka sellest teema tehakse.

Mille kuradi pärast on vaja vorpida duubleid? Valige teid huvitav teema ja töödelge see läbi ja kui siis ka vastust ei saa, esitage küsimus. Viimastel nädalatel see juba igapäevane kui keegi küsib a`la miks clearo kärsakat annab või kes müüb vedelikku või soovitage seda ja teist- see pole enam normaalne.

Kunagi ammu tuli kohustuslikus korras läbi lugeda "Jumalaema kirik Pariisis" kus esimesed 70 lk oli Pariisi tänavate kirjeldust enne kui mingi teema hakkas hargnema. See foorum varsti samasugune kui rahvas ei viitsi lugeda vaid ainult küsib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jumala eest kasutage otsinkut kui muidu ülese ei leia. ise algul lugesin kogu foorumi läbi ja polnud vaja enam midagi küsima. (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pigem arvan, et asi(e-suits) on võtnud sellised pöörded arengus ja levis , kus on palju lihtsaid kaasajooksikuid ning trendiinimesi, kellel pole ei soovi ega tahtmist asjasse süüvida ning siit ka kiirete ja trendikate lahenduste otsijate hordid ummistamas foorumit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rakvere rimis, infoletil oli nicorexi reklaam. Jube tahtmine oli juurde kirjutada, et kui raha peale vihane pole, siis külastagu ,,seda,, foorumit.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

krt, pg sai otsa.. leidsin 9ml VG-d kapist ja keetsin õunavedeliku kokku.. nüüd krt kõrbeb ja lekib raibe :evil: top-coil on jama

 

tellisin PG-d juurde neljapäeval, reedel pandi posti ja teisipäeval jõuab kohale, kuna kuradi heaoluühiskonnas ju nädalavahetusel post ei liigu RAISK

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kärssab sellepärast, et VG ronimistempo ei vasta mu tõmbekiirusele ja lekib sellepärast, et kallutan evicu teisipidi, et paremini traadini jõuaks. no ei saa kompromissile. fml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikul ärgates mõtlesin, et teeks uuest protank3 paar hitti. Sain suutäie vedelikku ja palju lurisemist hoopis :x

Evic seis ööotsa lauapeal püsti, ei tea kas peab hakkama külili hoidma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Viska" tühjaks (toas tasuks salvrätikut kasutada), kuivata aku klemm ära, anna mõneks mahviks rohkem watte peale ja jälle elu ilus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tür küll esiteks sai mu evic lõplikult otsa ja teiseks peale sõbra juubelit pea hirmsasti kipitab .ps kas kellelgi vedeleb üks evic-u pea mulle müüa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...