Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Kas see silica ei anna mingit rõvedat maitset? Ma alguses proovisin ja imelik maitse käis üle. Olen proovinud veel Ekowooli ja sellega ei ole seda kõrvalist maitset aga puuvilla vatt on tase ja sinna juurde Kanthal A-1 0.25mm / 0.010" / AWG 30, toimib nagu vedur ja maitse ka kuidagi puhtam tundub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tulen homme järgi oma purgile. Täna kohe mitte ei jõudnud....nagunii vaja jupp traati ja vatti ka kuskilt võluda. Vb onu spezz laenab natukene esimeseks katsetuseks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tulen homme järgi oma purgile. Täna kohe mitte ei jõudnud....nagunii vaja jupp traati ja vatti ka kuskilt võluda. Vb onu spezz laenab natukene esimeseks katsetuseks ;)

No mu traat jõuab ilmselt reedeks alles kohale, kohalolevat traati võin julgelt esimeseks katsetusek kaasa kerida (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noniii. Spezzu traat ja naise vatt ja tossab. Esimesed katsed tähendasid märkimisväärset maitse paranemist. vivisse läks võrdluseks ka uus coil. Ilmselt minu algne materjalivalik + keeramise kunst ning eks vivi toodab ka korralikult tossu...siis vivi tossutab mu kayfuni hetkel üle.

Maitse meeldib. Peab meels pidama, et õhuaugule näppu ette ei suru...suht ebameeldiv kogemus. (Y)(esiga)

 

Kui saan toimima, siis protankid ja vivid sahtlisse või lõkkesse igastähes :)

 

-- 26 Nov 2013 23:01 --

 

PS. parem üks kayfun kui 3 erinevat coili. Hind siis nii käre ei tundugi... (liida mänguasjad kokku).

 

Hetkel tõsine dilemma, et mis vivile asenduseks. Must pulk kohe mitte ei sobi.

 

Ilmselt väiksem toru vaja soetada. Võidaks üks 2-3cm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, esimene katsetus tehtud. Pole paha. Isegi väga hea on siiani tavalise silica wicki ja suvalise kanthal d traadiga.

Peab ikka õiget traati ka otsima ja selle villa ka ära proovima - tundub, et annab veelgi paremaks tuunida (Y)

Lõpuks siis vaja veel ka korralik mod alla otsida, mis alla 1-oomiseid coile sööb :)

 

-- 25 Nov 2013 20:41 --

 

EDIT:

Plaanin siis selle traadi võtta ligi: http://e-plyny.pl/Kanthal-A1-032

Peaks olema sama, mis pbusardo kasutas siin videos:

Soovitan traati osta zivipf.com-ist, kõige odavam transpordi ja koguse poolest. Hetkel omanik puhkusel kuni 1. detsembrini. Ise teen VV modi otsas 9 ringi 0,25mm kanthal A-1 microcoliga ja ökopoest ostetud orgaanilise villaga. Välja annab iga kord täpselt sama 2,1 ohmi ning tõmban seda olenevalt vedelikust 4-4,4 voldiga.

 

-- 28 Nov 2013 16:51 --

 

Noniii. Spezzu traat ja naise vatt ja tossab. Esimesed katsed tähendasid märkimisväärset maitse paranemist. vivisse läks võrdluseks ka uus coil. Ilmselt minu algne materjalivalik + keeramise kunst ning eks vivi toodab ka korralikult tossu...siis vivi tossutab mu kayfuni hetkel üle.

Maitse meeldib. Peab meels pidama, et õhuaugule näppu ette ei suru...suht ebameeldiv kogemus. (Y)(esiga)

 

Kui saan toimima, siis protankid ja vivid sahtlisse või lõkkesse igastähes :)

 

-- 26 Nov 2013 23:01 --

 

PS. parem üks kayfun kui 3 erinevat coili. Hind siis nii käre ei tundugi... (liida mänguasjad kokku).

 

Hetkel tõsine dilemma, et mis vivile asenduseks. Must pulk kohe mitte ei sobi.

 

Ilmselt väiksem toru vaja soetada. Võidaks üks 2-3cm.

Kopeerin enda teksti ühe teise teema alt:

 

Tundmatu päritoluga vill tuleb kindlasti läbi keeta, kuna villa valmistamise protsessis kasutatakse ohtralt erinevaid kemikaale, mille sa võid endale sissehingata. Põhiline kemikaal valge villa tootmiseks on tavaline valgendi millega sa enda pesu pesed. Parim variant on osta mõnest ökopoest orgaanilist villa või siis äärmisel juhul tundmatu päritoluga villa keeta (ECFis soovitatakse vähemalt kaks korda läbi keeta, ehk keedad ära, lased villal kuivada ja sama protsess uuesti algusest peale).

 

Villaga tehtud coil maitseb paremini kui silica või ekowool ja on samas sada korda odavam (meeter ekowooli 2€, millest jätkub ~10 coiliks vs pakk orgaanilist villa 2€ millest jätkub ~1000 coiliks). Pikk jutt kokku võtta siis parimaks coili meisterdamise algmaterjalideks on Kanthal A-1 ja orgaaniline vill.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....soome pool lahte võetakse vastu ettetellimusi sellisele kloonile.....

 

http://www.puff.fi/ennakko-tobeco-lite- ... -1232.html

 

..kel orig. tegemist olnud, võiks kommida millised erinevusi nn. pealtnäha on....... peale hinna (psühho)

Soomes saaks veel odavamalt ise tellides http://www.chinabuye.com/kayfun-lite-3- ... m-atomizer

 

Eestisse nad ainukese riigina maailmas (vist?) kahjuks midagi ei müü... (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fasttech tegi ka kayfunist copy-paste. review järgi pidi orikaga ligilähedane olema ja sai kiita. hind oli 20 daala.

 

https://www.fasttech.com/forums/1494700/1

 

kommentaaride järgi lekib nagu eesti riigi eelarve.

 

Ise julgen soovitada orikat. Hind võib alguses krõbe tunduda, kuid samas kvaliteetne ka kaup. Olgem ausad - nagunii on see nn "ühe kuu suitsupakkide hind" ja mitte sentigi rohkem. :D(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fasttech tegi ka kayfunist copy-paste. review järgi pidi orikaga ligilähedane olema ja sai kiita. hind oli 20 daala.

 

https://www.fasttech.com/forums/1494700/1

 

kommentaaride järgi lekib nagu eesti riigi eelarve.

 

Ise julgen soovitada orikat. Hind võib alguses krõbe tunduda, kuid samas kvaliteetne ka kaup. Olgem ausad - nagunii on see nn "ühe kuu suitsupakkide hind" ja mitte sentigi rohkem. :D(Y)

Just nimelt ja vati ning Kanthali A1 coili tegemine sinna sisse ei maksa põhimõtteliselt mitte kui midagi. Pudel smirnoffi maksab rohkem kui paari aasta coili materjal kayfuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....soome pool lahte võetakse vastu ettetellimusi sellisele kloonile.....

 

http://www.puff.fi/ennakko-tobeco-lite- ... -1232.html

 

..kel orig. tegemist olnud, võiks kommida millised erinevusi nn. pealtnäha on....... peale hinna (psühho)

Soomes saaks veel odavamalt ise tellides http://www.chinabuye.com/kayfun-lite-3- ... m-atomizer

 

Eestisse nad ainukese riigina maailmas (vist?) kahjuks midagi ei müü... (N)

Minul lasi PayPaliga makse sooritada ja kinnitus tuli ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otsin huvist fasttechist ära, et võrrelda originaaliga. Hind ei ole kallis ja tahaks teada kuidas kloon on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uued pildid on ilusamad. eks ootame maku kriitika ära. netist lugedes ta suhtkoht sama siiski. Ega seal erilist vahet saagi olla peale build quality ehk siis vastupidavuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sai käidud Mustamäe tee 3 ökapoes, vatti nüüd pikaks ajaks. Esimesed 2 coili läksid taevariiki, esimene kärssas ja teine oli lühises (0,9ohm ja evic ei tunnista)...aga kolmas on nüüd popsutamas ning teise käega loobin sahtli protanki ja vivit....

 

2.05 eur maksis 100 pallikest. Ühest pallist keerad 4-6 wicki kindlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sai käidud Mustamäe tee 3 ökapoes, vatti nüüd pikaks ajaks. Esimesed 2 coili läksid taevariiki, esimene kärssas ja teine oli lühises (0,9ohm ja evic ei tunnista)...aga kolmas on nüüd popsutamas ning teise käega loobin sahtli protanki ja vivit....

 

2.05 eur maksis 100 pallikest. Ühest pallist keerad 4-6 wicki kindlasti.

Mul samast kohast ostetud vatt ja hetkel ~10 coili pallist keskmiselt. Tee kindlasti microcoil (omast kogemusest võin öelda, et kõik muu on jura, olen isegi Stainless steel meshi proovinud) ja paiguta see sinna kahe kruvi vahele, pulsi nii kaua kuni kõik põleb ilusasti ja alles siis lisa vatt sealt coilist läbi (enne ei tohi uuesti pulsida kui vedelik on lisatud). Peale seda lõika vatt parajaks pikkuseks, ~1 cm pikkusega mõlemalt poolt coili ning siis tõsta mõlemad vati otsad üles ning kruvi kinni esimene alumine chimney osa. Peale seda lisa natukene vedelikku ja suru väikse kruvikeeraja või nõelaga need vati otsad alla sinna kust vedelikku hakkab paagist tulema. Peale seda veendud, et vatt oleks üleni märg, siis vajutad sekundiks oma seadmel fire nuppu ja vaatad kas töötab. Kui kõik eelnev tehtud siis paned kayfuni ilusti kokku, lisad alt vedeliku ja taevalik veip võib alata. Ise teen tavaliselt 9 wrapi kanthal A1 0,25mm microcoili (annab välja 2,1 ohmi) ja veibin seda kuskil 4,1-4,4 voldi vahemikus. Vattides ma kahjuks ei tea, kuna pole VW modi.

 

Edit* Ma teen ehitusest kohe varsti pildid ka, kuna ma viimasel ajal laisk olnud, vatti pole tükk aega vahetanud ning vedelik hakkab kohe paagis lõppema. Täna enne 24:00 postitan pildid siia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, mul traat kohal - "6 meetrit 0,32mm läbimõõt" aga kust leida aega vatti tooma minna :cry:

Ma võin tuua sulle enda ühe paki kui varsti läbi tulen, 2-3 palli võetud vist ühest ja teisest ka umbes sama palju. Ma õhinal ostsin kaks pakki kuna ei teadnud kui kauaks seda jätkub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii sai pildid tehtud, allpool on siis minu setup Kayfunile. Loodetavasti jääte õpetusega rahule. Kokku annab see setup 2,1 ohmi ja ma veibin seda 4,1-4,4 voldiga, olenevalt vedelikust.

 

Peseme siis kõik ilusti ära ja alustame.

Posted Image

Alustuseks võtame umbes 10 cm Kanthal A1 0,25mm traati ja kuumutame seda, et see paremini painduks:

Posted Image

Kui see tehtud siis teeme 9 ringi ümber (2,5mm) kruvikeeraja:

Posted Image

Kui see tehtud siis võtame selle coili ja surume selle pintsetiga kokku ning kuumutame kuni coil läheb punaseks ja hoiame seda nii kaua kuni maha jahtub. Selle tulemusel jääb coil ilusti kokku ja tulebki microcoil.

Posted Image

Peale seda kinnitame coili ilusti kayfuni põhja külge, veendu, et coil ei puudutaks enda all olevat metalli.

Posted Image

Nüüd on aeg modi peal coili kuumutada ja vaadata kas coil süttib ühtlaselt.

Posted Image

Seni kuni coil maha jahtub võtame tükikese orgaanilist villa.

Posted Image

Mudime natukene vatti näppude vahel ja pistame selle coilist läbi samal ajal mõlema käega vatti keerates. See aitab vatil paremini sealt läbi minna.

Posted Image

Nüüd lõikame vati parajaks, kummaltki poolt coili peaks olema ~1 cm.

Posted Image

Nüüd tõstame kahe näpuga need vati otsad üles ja keerame kinni alumise chimney.

Posted Image

Nüüd lisame süstlaga või pudelist natukene vedelikku ja surume kas siis süstla otsa või väikse kruvikeerajaga need vatid sinna alla kust peaks hakkama vedelikku hiljem peale tulema, kui kayfun on kokku pandud.

http://s27.postimg.org/wojygw9dv/IMG_0347.jpg

Selline peaks eelmise käigu lõpptulemus välja nägema:

http://s17.postimg.org/kqqy7c54v/IMG_0348.jpg

Nüüd korraks proovime kas kõik ilusti töötab. See on esimene kord peale vati panemist, kui me üldse modi nupule vajutame. Peale seda kerime modi kokku.

http://s14.postimg.org/4a8fgtvr5/IMG_0349.jpg

Nüüd lisame vedeliku kayfuni alt avast ja imeline veip võib alata.

http://s7.postimg.org/vo5veyzxn/IMG_0350.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...