Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Mnjah, esimene katsetus tehtud. Pole paha. Isegi väga hea on siiani tavalise silica wicki ja suvalise kanthal d traadiga.

Peab ikka õiget traati ka otsima ja selle villa ka ära proovima - tundub, et annab veelgi paremaks tuunida (Y)

Lõpuks siis vaja veel ka korralik mod alla otsida, mis alla 1-oomiseid coile sööb :)

 

-- 25 Nov 2013 20:41 --

 

EDIT:

Plaanin siis selle traadi võtta ligi: http://e-plyny.pl/Kanthal-A1-032

Peaks olema sama, mis pbusardo kasutas siin videos:

Spezz, kas sa said selle traadi tellitud? Ega sul seda mõned meetrid sahtlist pakkuda ei ole?

Või siis millist soovitad Kaifarile coili keeramiseks ja kuskohast kiiresti saaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On tellitud aga pole kohale jõudnud. Trackingut ka pole :x

Mida kasutad siis praegu kaifari sees?

ja millise modi sinna alla sobitasid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On tellitud aga pole kohale jõudnud. Trackingut ka pole :x

Mida kasutad siis praegu kaifari sees?

ja millise modi sinna alla sobitasid?

Kui erinevaid asju katsetada tahad, siis ilmselt mõtekas omada vähemalt .32, .25 kui .20 mm (vastavalt AWG 28, 30 ja 32), annab avarama mänguruumi coili diameetri ja keerdude arvu suhtes.

Näiteks 2 mm diameetriga microcoili keeramisel Protanki annab 0,32 mm (AWG 28) 1,3-1,4 ohmi 8 keeru juures, 0,2 mm (AWG 32) kasutades saad nelja keeruga 1,6 ohmi (kui mu mälu mind ei peta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain oma clooni ka siis kätte https://www.fasttech.com/products/1552300

Hakkasin siis eile ehitama ja mitu tundi mässasin enne kui aparaadi tööle sain. Coiliks A-1 .25 ja vatt( 9 ringi ümber komplektis olnud kruvika ja tuli 2,5 oomi) Õhuvõtu regull paras tripper, tahad tugevamat tõmmet siis uputab coili ära ning hakkab lurisema ja tossu pole. Kruvi liiga lahti siis ei tõmba mahla peale ja saab kärsakat. Mingi imeloom see kayfar küll pole, mu Igo L dripper saab sama maitse ja tossuga hakkama. Tõmbamise ajal susisevad- vilisevad-kahisevad-praksuvad ühtemoodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 keerdu on hea aga coili ja õhuaugu vahel peab jääma nii 1 mm. Muidu võib hakkata voolama jne. See vist selle klooni ja originaali vahe ongi, et ühel toimib see õhuvõtt nagu vaja ja teisega on mingi kepp.

 

Sent from my GT-I9400 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enne vati panekut ajasin kruvika spiraalist läbi ja timmisin seda nii, et oleks ilusti risti vahel ja ka sellest õhutorust kõrgemal.

 

-- 12 Jaan 2014 16:17 --

 

Palju vpg segule 2,5 oomiga vatte lajatate? Ma 7-11w vahel mängin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orikas toimib küll väga kenasti. Vedeliku üledoosi esineb harva, vedeliku puudust ainult siis, kui vedelik paagis otsas.

Tossu korralikult, maitse väga viis. Kahjuks saan ainult 11W seda tarbida (1,1-1,5ohm coilid), seega ei oska spezzu pilliga võrrelda. Igastähes ülejäänud proovitud asjadest on ta ikkagist mäekõrguselt üle.

Samuti puudub ka militari välja toodud lurin.

 

Kindlasti on etemaidki isendeid olemas maamunal, kuid hetkel proovitutest on ta väga viis ja ei saa nuriseda eriti millegi üle, mis igast protankide ja vividega miinustena kohe välja tulid.

 

Ainus tõsisem drawback on õrn plastik, mis minul eile õhtul siis lõpuks lagunes (vist ca 10x kukkunud evic koos kaifariga üpris korralikult). Samas metallist osa on mõtetu, ei näe paagi täituvust ja puudub ülevaade, kas vaja lisada vedeliku or not.

 

Coili keeramine võib suuremate kätega poisilte olla tõsisem väljakutse muidugi ka. Seega antud toode siiski kõigile ka päris ei sobi!

Mul on tuttav, kelle käed kui labidad - pole põhimõtteliselt talle antud toodet isegi soovitanud, las luristab iCleariga edasi. See igati decent toode. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt 14,5w võtab mu hingest kinni :D. liiga vängeks läheb maitse.

 

-- 12 Jaan 2014 17:24 --

 

Samuti puudub ka militari välja toodud lurin.

 

Mul oli see õhukruvi algul liialt kinni ja sellega imesin sisemise paagi pilgeni täis. Nüüd õhk regullitud ja funkab küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hoian pöialt, et need Kayfun Lite Plusile sobiks: https://www.fasttech.com/p/1570900

Anna teada kui käes ja kas toimib. Välimine kest rohkem ei kotigi kui vedelikupidavus :)

 

Militar: mul alguses oli ka, see päris õrn teema - kruvi keeramine. Kord palju, kord vähe....kuid kui paigas, siis 5+ (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cloonil üks miinus veel- huulik kuidagi lõdvalt ja loksub.

Mul täpselt sama kloon, aga huulikut tuleb lausa jõuga väänata, et kätte saada. Ootan samuti Spezzi poolt viidatud plastikkorpust, vast saab kaalu maha võtta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hoian pöialt, et need Kayfun Lite Plusile sobiks: https://www.fasttech.com/p/1570900

Kuskil video reviews öeldi, et ei sobi. Ma testisin ja kuidagi see keere/vint ei ole päris sama mis originaalil aga pool vägisi vist keeraks ka originaalile sappa ;)

 

Huvitav kas talveks peaks plastik huuliku sebima.....külmaga jääb mudu ehk atty + aku tolgendama mokka külge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka siis see omale teele pandud. FT'l paljude asjadega laoseisu probleemid vist... 27 lubatakse välja saata aga sel ajal nad ju puhkavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viskan ta kohe koos vamo 18650 akuga kaalule, ilgelt raske kooslus on ta küll :D

(facep) 245,8g

Vähemalt muskel saab trenni, olgem optimistid (psühho)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...