Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

ahla segan ise juba mõnda aega. Praegu on kaifaril sees selline kooslus: inawera aroom kaks õuna - 15%, inawera

Nüüd viimane aeg mõistlikud maitsed ja baasid sisse ja oledki 8-ndas taevas (Y)

 

Proovisin korra 13W peal kaifarit jaa nüüd tahaks evicud saata tuvepuhkusele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin korra 13W peal kaifarit jaa nüüd tahaks evicud saata tuvepuhkusele.

Loodan, et plastkorpusega kaifar on energiasäästlikum, millega saaks ka eVic hakkama, sest 100g terast toimib päris tugeva jahutusena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin korra 13W peal kaifarit jaa nüüd tahaks evicud saata tuvepuhkusele.

Loodan, et plastkorpusega kaifar on energiasäästlikum, millega saaks ka eVic hakkama, sest 100g terast toimib päris tugeva jahutusena :)

Ma praegu ei saa pihta, et mismoodi plastikkest nüüd maitseelamusi peaks muutma? Ainus positiivne külg on kaalulangetamine, mis on üpris suur kayfaril.

 

Or sa mõtled, et maitsevedelik oleks enne nupule vajutamist kõrgemal temperatuuril, et vähem energiat kulutada kuumutamiseks? Ma miskipärast kaldun arvama, et see ei mängi väga tõsist rolli antud väikese küttekehaga süsteemis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin korra 13W peal kaifarit jaa nüüd tahaks evicud saata tuvepuhkusele.

Loodan, et plastkorpusega kaifar on energiasäästlikum, millega saaks ka eVic hakkama, sest 100g terast toimib päris tugeva jahutusena :)

Kusjuures see hunnik terast teeb asja eriti heaks, Minu tõmbamise juures lähevad tavaliselt driptipid ja muu kola tuliseks nagu triikrauad. Kaifarit pole aga soojakski saanud (Y):D

Sain nüüd keerata vahepeal oma kaifari töökaaslase vamo otsa ja keevitasin 15W-ga. Nüüd tean, milline on 8-s taevas (psühho) . Kurjam, tahaks rutem FT-st zmaxi kätte saada. (facep)

Ehk et, nüüd siis saan aru, miks see asi peab nii palju kaaluma. Tundub, et kõik on ikkagi läbi mõeldud. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma praegu ei saa pihta, et mismoodi plastikkest nüüd maitseelamusi peaks muutma?

Aur jahtub rutem maha ja sellega väheneb ka maitse intensiivsus, umbes nagu õues vs toas tossamine. Aga eks praktika näitab kui jupid FT-st ükskord kohale jõuavad :D

 

-- 15 Jaan 2014 14:17 --

 

Kusjuures see hunnik terast teeb asja eriti heaks, Minu tõmbamise juures lähevad tavaliselt driptipid ja muu kola tuliseks nagu triikrauad. Kaifarit pole aga soojakski saanud (Y):D

Siin on selgelt näha, palju energiat läheb toa kütmiseks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurat. Kas ma sain miski kehva klooni või mis teema on? Töötab ideaalselt, aga ei ole suurt paremat mekki ega auru protankist. Sõidan vist koliseva rooliotsaga edasi ja ostan selle papi eest originaal Kayfuni. Tahaks seda seven heaven'it tunda saada.

 

Teeme ühistellimuse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurat. Kas ma sain miski kehva klooni või mis teema on? Töötab ideaalselt, aga ei ole suurt paremat mekki ega auru protankist. Sõidan vist koliseva rooliotsaga edasi ja ostan selle papi eest originaal Kayfuni. Tahaks seda seven heaven'it tunda saada.

 

Teeme ühistellimuse?

Mis traati/vatti kasutad ja palju watte peale lased?

Share this post


Link to post
Share on other sites

K

No kurat. Kas ma sain miski kehva klooni või mis teema on? Töötab ideaalselt, aga ei ole suurt paremat mekki ega auru protankist. Sõidan vist koliseva rooliotsaga edasi ja ostan selle papi eest originaal Kayfuni. Tahaks seda seven heaven'it tunda saada.

 

Teeme ühistellimuse?

Mis traati/vatti kasutad ja palju watte peale lased?

Metallic: Ma katsetan veel erinevaid coile. Praegu 1.3 oomise "korstnacoiliga" on juba parem.

 

Spezz: Kasutan .32mm kanthal traati koos lambise vatiga, mis korduvalt keedetud. Tirin vamo kella järgi 1.3 oomist coili 15 watiga. Või otse 4.2-4.0V akult 1.0 oomine coil u. 17-16 watti peaks olema.

 

 

Peab vist mainima, et ma ei kurda. Kloon töötab väga hästi. Erinevalt protankist ei leki ega lurise. Aga ma ei tunne märkimisväärselt paremat mekki ega näe suuremat auru. Võrreldes protanki micro(nano)coiliga. Ülejäänud jamast on ta muidugi parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ma ei tunne märkimisväärselt paremat mekki ega näe suuremat auru. Võrreldes protanki micro(nano)coiliga. Ülejäänud jamast on ta muidugi parem.

Äkki sa keerad Protankile lihtsalt super häid coile ja sellepärast ei ole ka erinevust?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu cloonil coil külmalt praksub rõvedalt( nii esimesed 2 pahvi, peale seda jääb vakka). Vamol powerit andes käib esiteks rõve litakas ja siis jääb coil ilusti pudisema. Kuda sest praksust lahti saada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaan, mu küsimus oli pigem Metallicule suunatud ;)

Metallic tsiteeris mind. (Y)

 

-- 16 Jaan 2014 08:49 --

 

Mu cloonil coil külmalt praksub rõvedalt( nii esimesed 2 pahvi, peale seda jääb vakka). Vamol powerit andes käib esiteks rõve litakas ja siis jääb coil ilusti pudisema. Kuda sest praksust lahti saada?

Ilmselt imbub coilini seistes palju mahla ja lööb esialgu coili "puhtaks". Mul protankiga sama teema, vahel viskab huulikustki tilga välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teist päeva keemikut mänginud (facep), kuna kõik varem valmistatud ja kasutatud mahlad tunduvad kayfunniga nüüd maitsetelt üle igasuguse võlli olevat. Lahjendasin ja segasin, mis hirmus. Kõik saab iga kord nagu hea, aga mingi aja järel tundub, et jälle üle võlli... Lõpuks jõudsin puhta VG 18mg tõmbamiseni ja uskumatult hea kaifari sees :D . Varem olen mitmeid kordi proovinud puhtalt VG-d igasuguste clearode sees, aga pole nagu miskit head olnud. Jälle uus ja lahe kogemus juures. Hetkel tundub, et ei tahakski ühegi aroomiga enam seda puhast VG-d ära solkida. (Y) Uskumatu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi poweriga mängida, ma oma 2,5 oomise coiliga tossu koguse vahet ei märka tõmmates 10w või 15w kuid suurema watiga on maitse tunduvalt intevsiivsem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära iial ütle iial.... ;)

jahah, tean seda. aga kummastav on jõuda sellise tulemuseni - sahtel on kõikvõimalikke erinevaid mahlasid täis, selle õige maitse otsingud on pikad olnud, kallid ja piinarikkad (ullike) ja nüüd avastada et üks seade suudab täiesti puhast baasi aurustada nii, et mitte millestki ei jää puudu. hetkel on selline eureka tunne, et anna olla (psühho)

 

-- 16 Jaan 2014 22:14 --

 

mitte millestki ei jää puudu. hetkel on selline eureka tunne, et anna o

ehh, ootan oma zmaxi FT-st, seni saan mängida ainult evicu 11W-ga (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi võiks õiget täitmise tehnoloogiat tutvustada. Keeran kayfari peapeale, kruvin täitekruvi ära ja kui vedelikku sisse pigistan siis pool jookseb alt huuliku kaudu välja :x . Mida ma valesti teen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi võiks õiget täitmise tehnoloogiat tutvustada. Keeran kayfari peapeale, kruvin täitekruvi ära ja kui vedelikku sisse pigistan siis pool jookseb alt huuliku kaudu välja :x . Mida ma valesti teen?

Kui kayfar kokku kruvitud ja täitekruvi eemaldatud, siis ei tohiks tilkagi välja voolata enne, kui sa üle täidad (täitub sisemine paak ja sealt voolab huuliku kaudu välja). Tehniliselt ei ole võimalik läbi huuliku mahlasid teistmoodi saada. Teine optioon on, et sul tihend pekkis ja lekib....minul seda pole juhtunud. Ühe korra olen üle täitnud, seda tänu sellele, et kuna kaifuni plastik osa läks katki ja pidin asendama metallist osaga (nähtavus puudub).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole sellist asja küll juhtunud veel, aga kusagilt juutuubist on meeles, et hoida tuleks tagurpidi, aga 45 kraadise nurga all ja täiteava auk allapool mitte tipus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina hoian õhuaugul näppu peal ja täiteauk üleval 45 kraadise nurga all umbes. Nii mahub sisse rohkem. Mul muidugi kloon. Pole veel kordagi lekkima saanud teda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

30-dal minutil juttu täitmisest ja kui hakkab lurisema siis mida teha jne....kasulik info.

 

-- 17 Jaan 2014 20:22 --

 

Kunagi sai tellitud kaifarile selline suur läbipaistev toru ja huvist tegin kaalu testi, palju plastik toru kaalu vähendaks, mitte eriti ;)

Vedeliku nähtavus on ainult hea.

Posted Image

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...