Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

FastTech-i jubinad istuvad ilusti originaalile ja ei immitse ega miskit. Kõik toimib nagu vaja (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, peab siis üle vaatama, miks mul see keskmine rõngas lekkis :roll:

Kas see keskmine pisike rõngas, kuhu peenem korstna ots sisse läheb? Kui see lekib, siis selle vastu saab nii:

Kui kokku hakkad keerama siis vaata, et see pisike rõngas oleks tibake vedelikuga koos, või et siis see korstna peenem osa oleks veits mahlaga kaetud.

Muidu lükkab kuivalt kokku keerates vahest tihendi kõveraks või miskit. Ise tõmban enne kokku keeramist natsa vedeliku pudeli otsaga kergelt korstna üle. Ja ongi hea. (relv)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, peab siis üle vaatama, miks mul see keskmine rõngas lekkis :roll:

Kas see keskmine pisike rõngas, kuhu peenem korstna ots sisse läheb? Kui see lekib, siis selle vastu saab nii:

Kui kokku hakkad keerama siis vaata, et see pisike rõngas oleks tibake vedelikuga koos, või et siis see korstna peenem osa oleks veits mahlaga kaetud.

Muidu lükkab kuivalt kokku keerates vahest tihendi kõveraks või miskit. Ise tõmban enne kokku keeramist natsa vedeliku pudeli otsaga kergelt korstna üle. Ja ongi hea. (relv)(esiga)

Ei ta lekkis mul sealt altpoolt servast, kust ainult natukesehaaval peaks vedelikku coilile minema. Ehk siis coilikambrisse sisse liikus vedelik üsna kiirelt ka siis kui suits laual püsti seisis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ltp

Krt, peab siis üle vaatama, miks mul see keskmine rõngas lekkis :roll:

Kas see keskmine pisike rõngas, kuhu peenem korstna ots sisse läheb? Kui see lekib, siis selle vastu saab nii:

Kui kokku hakkad keerama siis vaata, et see pisike rõngas oleks tibake vedelikuga koos, või et siis see korstna peenem osa oleks veits mahlaga kaetud.

Muidu lükkab kuivalt kokku keerates vahest tihendi kõveraks või miskit. Ise tõmban enne kokku keeramist natsa vedeliku pudeli otsaga kergelt korstna üle. Ja ongi hea. (relv)(esiga)

Ei ta lekkis mul sealt altpoolt servast, kust ainult natukesehaaval peaks vedelikku coilile minema. Ehk siis coilikambrisse sisse liikus vedelik üsna kiirelt ka siis kui suits laual püsti seisis.
Arusaadav, aga seesama tihend, mida kirjeldasin - tegelt kui see kehvasti on sisse saanud, juhtub sama asi, vedeliku kambrisse pääseb vaikselt lisaõhku ja voolab vaikselt coili kambrisse. Ühesõnaga tekib vaakumi leke. Vaata kriitilise pilguga üle. :)

 

Näiteks, kui seda pisikest rõngast ei paneks, oleks coili kamber kohe silmini vedelikku täis. See vedeliku kamber on üles ehitatud vaakum põhimõttel. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlen FT´st endale klooni tellida. Aga kumba, kas Kayfun või russiani oma? On kellelgi soovitusi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal on selline kloon https://www.fasttech.com/p/1494700 ja kui aus olla siis originaaliga vahet ei ole. Originaalil ehk kvaliteetsemad kruvid aga toimib täpselt sarnaselt originaaliga. Ei roosteta ega kooru kroomi ja ei ole muid defekte. Võrreldes Kayfun Lite Plusiga on seda 3.1 versiooni parem ja lihtsam täita. Ülevalt müts maha ja samaaeg näpp õhuvõttu avale ette ja valmis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oman mõlemaid ja eelistan 3.1 just täitmise poolepealt igapäevaselt kasutada. Tunduvalt kiirem ja valutum. Kruvi keeramiseks peaks olema alati ka kruvikeeraja. Kodus ei oma ehk erilist vahet see põhjakruvi, kuid tööl ja või mujal olles on pealt täita kindlasti kergem. Mis otsast mahutab Lite Plus rohkem vedeliku? Ametlikult on neil ju tankid mõlemil 4,5ml? Kui räägiksime originaalidest siis tekkib hinnavahe juba aga kloonidel ei ole erilist hinnavahet enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitu korda päevas sa ikka laed? :)

Mul muidugi ametihaigus - kruvikeeraja on alati kuskil - autos, kodus, tööl :D Seega ei näe probleemi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tööl vahest juhtub, et pean täitma. Tavaliselt täidan õhtuti ja siis korra järgmisel päeval.

Sinu amet nõuab ju kruvikeerajat aga palju sinu arust walc tavainimesi käib linnapeal kurvikeeraja taskus? (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitu korda päevas sa ikka laed? :)

Täna tööpäev ja seetõttu ainult kolm korda. Ma seda pealt täitmist korralikult teha ei oska, aga kuna kruviga sõprussidemed sõlmitud, ei tunne puudust ka.

Peale dripperi saabumist olen teemasoleva klooni sub-ohm-imisest loobunud, kasutan seda igapäevase seadmena 1.2-1.5 oomise coiliga imekombel siiani toimiva Vamo otsas ja ajab kenasti asja ära.

 

Pildike kah

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis, 2 päeva popsutatud klooni. Esimene päev Liqua Blueberry, täna BB.

Näeb välja äge, kuid päris sokkidest küll välja ei pane hüppama, siiski, arvan, et see jääb põhiliseks, mida tõmbama hakkan. (psühho)

COili kinnitused võiks olla paremini disainitud, kuid kärab kah.

Ei leki ega lurise. Ka julgeb nüüd linnapeal õhtuti käia, kes ülbama hakkab, sellele saab kayfuniga virutada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis, 2 päeva popsutatud klooni. Esimene päev Liqua Blueberry, täna BB.

Näeb välja äge, kuid päris sokkidest küll välja ei pane hüppama, siiski, arvan, et see jääb põhiliseks, mida tõmbama hakkan. (psühho)

COili kinnitused võiks olla paremini disainitud, kuid kärab kah.

Ei leki ega lurise. Ka julgeb nüüd linnapeal õhtuti käia, kes ülbama hakkab, sellele saab kayfuniga virutada :D

Mitme wati peal tõmbad seda? Ma eVicu otsas ka alguses ei leidnud nagu midagi erilist, kui aga teise modi otsas 13,5 wati peale keerasin, siis oli küll impressive. 1,5 ohmine vatiga keeratud coil oli siis vahel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis, 2 päeva popsutatud klooni. Esimene päev Liqua Blueberry, täna BB.

Näeb välja äge, kuid päris sokkidest küll välja ei pane hüppama, siiski, arvan, et see jääb põhiliseks, mida tõmbama hakkan. (psühho)

COili kinnitused võiks olla paremini disainitud, kuid kärab kah.

Ei leki ega lurise. Ka julgeb nüüd linnapeal õhtuti käia, kes ülbama hakkab, sellele saab kayfuniga virutada :D

Mitme wati peal tõmbad seda? Ma eVicu otsas ka alguses ei leidnud nagu midagi erilist, kui aga teise modi otsas 13,5 wati peale keerasin, siis oli küll impressive. 1,5 ohmine vatiga keeratud coil oli siis vahel.

0.7 ohm mitmest traadist keeratud (twisted) (2.5mm 5 ringi) coil + vatt + mech mod... tulemuseks on väga nauditav aur (Y)

0.7 ohm ~4v = 22.8 W

Laen ca 2x päevas

Share this post


Link to post
Share on other sites

siin peab jah modi valima, ma eviku'ga ei saanudki omale meelepäraseks. lavatube oli juba parem, aga aka mitte veel 'see'. lõpuks panin ta ovale box modi otsa ja sealt saab juba 4,2 voldi peal üllatavalt hea matsu...2 akut taga on ikka teine tera (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

siin peab jah modi valima, ma eviku'ga ei saanudki omale meelepäraseks. lavatube oli juba parem, aga aka mitte veel 'see'. lõpuks panin ta ovale box modi otsa ja sealt saab juba 4,2 voldi peal üllatavalt hea matsu...2 akut taga on ikka teine tera (Y)

Jah kui 2 akuga modi saab kasutada ja voltides reguleerida siis saab kah hea matsu kätte... kahjuks SVD 0.7 ohm'i jutule ei võta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kahjuks saadab ta neid laiali ainult usa siseselt!

 

Lähim ja kiireim tellimisviis oleks siit http://www.esmoke.fi/product/557/kayfun ... varatankki

Siin on teisest materjalist http://gr-modders.com/141-kayfun-lite-c ... fanis.html

PMMA does not contain the potentially harmful bisphenol-A subunits found in polycarbonate

Even the material is not polycarbonate some juices may damage the tanks(not all of them but some depends on the benzyil alchool)

 

INSTRUCTIONS

-First time wash the tank as it is with hot water and vinegar

-First time put some juice on the clear windows threads

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...