Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Uue russian 91% pildid:

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

 

See on see FT uus kloon? Imeliku fondiga? Paistab suurem kas mahutab rohkem mahla? Kuida kvaliteet on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las olla font, see kloon ju :D

Kvaliteedist saan pajatada kui kätte saan, hiinlased treivad veel. Ja peaks mahutama 5,5ml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las olla font, see kloon ju :D

Kvaliteedist saan pajatada kui kätte saan, hiinlased treivad veel. Ja peaks mahutama 5,5ml

Aaa ma mõtlesin sul juba käden asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui inimene teab, et kloonid on olemas, teab hinna vahet ja tahab originaali siis ainult 2x (Y) . Tänu sellistele ostjatele toimib tootmine ka riikides kus palka makstakse ja on lootust ka uusi ja paremaid lelusid saada.

Ja homme ongi mu kayfun kohal (teretule)

Eks siis saab leiutama hakkatud ja katsetama. Sai siis tellitud e-smoke.fi lehelt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui inimene teab, et kloonid on olemas, teab hinna vahet ja tahab originaali siis ainult 2x (Y) . Tänu sellistele ostjatele toimib tootmine ka riikides kus palka makstakse ja on lootust ka uusi ja paremaid lelusid saada.

Ja homme ongi mu kayfun kohal (teretule)

Eks siis saab leiutama hakkatud ja katsetama. Sai siis tellitud e-smoke.fi lehelt

Kas sealt saab originaale või kloone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui inimene teab, et kloonid on olemas, teab hinna vahet ja tahab originaali siis ainult 2x (Y) . Tänu sellistele ostjatele toimib tootmine ka riikides kus palka makstakse ja on lootust ka uusi ja paremaid lelusid saada.

Ja homme ongi mu kayfun kohal (teretule)

Eks siis saab leiutama hakkatud ja katsetama. Sai siis tellitud e-smoke.fi lehelt

Ilma traadi ja puuvillata ei katseta sa midagi (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saab ka ilma puuvillata. Mul hetkel nöörid sees ja meeldib rohkem kui puuvillaga (psühho) Samas, eks muutuvad tujud ja eelistused.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis see siis ära ei ole. Kehvikud olete või? Saab viltuse coili kinnitusplaadiga isendi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jahm kayfar on käes ja (Y)

Kvaliteet on ikka super. Esimene coil ka keeratud ja noh 1.8 ohmi tuli kuigi oleks tahtnud 1.4-1.6

Ega suurt nendest keerdudest ja läbimõõtudest jne jne ei tea midagi aga eks see tuleb ajapikku

Igaljuhul väga super (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jahm kayfar on käes ja (Y)

Kvaliteet on ikka super. Esimene coil ka keeratud ja noh 1.8 ohmi tuli kuigi oleks tahtnud 1.4-1.6

Ega suurt nendest keerdudest ja läbimõõtudest jne jne ei tea midagi aga eks see tuleb ajapikku

Igaljuhul väga super (esiga)

Kui sul ohmumeeter või evic, siis pole ju probleemi. keerad ja vaatad ja vajadusel keerad juurde või maha.

 

eks kogemus ka abiks ofc:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originaal coili kruvid on ikka FT omadest peajagu üle ja hull mahlaröövel ( Iclear 30 selle kõrval poisike :P)

Igal juhul FT korpuse ja originaali kruvide ning center piniga sai väga korraliku asja - maitsed ja aurud seni kasutatutest kõvasti üle.

Hetkel siis 1,5 ohmi silica ja 0,2mm kanthaliga - eks tuleb proovida ka muid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originaal coili kruvid on ikka FT omadest peajagu üle ja hull mahlaröövel ( Iclear 30 selle kõrval poisike :P)

Igal juhul FT korpuse ja originaali kruvide ning center piniga sai väga korraliku asja - maitsed ja aurud seni kasutatutest kõvasti üle.

Hetkel siis 1,5 ohmi silica ja 0,2mm kanthaliga - eks tuleb proovida ka muid.

Teretulemast inimeste sekka! (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auru kogus on tegelikult ikka päris karm - kodus ma seda tõmmata ei saa ( naine tõstaks ukse taha ) ja kontoris peab aken lahti olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

MÕned tunnid sai harjutatud coilide tegemist, ei õnnestunud eriti. Vb asi selles rohkem, et PG vedelik, a kurgu tõmbas ära küll, paistab, et ei saa ikka PG'd joogi sees olla.

Tankki ei täitnud ka üldse, pole hetkel sellist vedelikku, mida tahaks sellega aurutada.

Videotest tundus see meisterdamine kuidagi liiga lihtne, aga kui asi käes oli, whaaaaaat, kuidagi nii pisike tundub see kfun.

Või vamo otsas ongi see suht mõttetu ?

 

 

Auru kogus on tegelikult ikka päris karm - kodus ma seda tõmmata ei saa ( naine tõstaks ukse taha ) ja kontoris peab aken lahti olema

Mis mod ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...