Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
3186

Milline clero on parim

Recommended Posts

Tere

 

tegin teema,et kuulda üldsuse arvamust teemal milline on parim clero. Ärme üksteist maha hakka tegema maitsed on erinevad, aga siiski milline on clero mida soovitaksid ka sõbrale. Ise olen Evod e kasutanud, aga kas ma nüüd soovitaks ei oska öelda. (PS endal väike huvi ka mida juurde soetada) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

tegin teema,et kuulda üldsuse arvamust teemal milline on parim clero. Ärme üksteist maha hakka tegema maitsed on erinevad, aga siiski milline on clero mida soovitaksid ka sõbrale. Ise olen Evod e kasutanud, aga kas ma nüüd soovitaks ei oska öelda. (PS endal väike huvi ka mida juurde soetada) :)

olen proovinud nüüdseks, ego c4, ce5, vivinova stv, aspire bdc, evod, t3 ja nüüd sain iclear 30 ja 30s. Siia maani meeldivad enim evod ja iclear30.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I30 ja i30s aga sobivad rohkem suuremele masinatele, ego pulk pole just kõige parem neile

seda küll xD

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clearot on suht võimatu soovitada, ühele meeldib üks ja teisele teine. Mõnele ei sobi mõni üldse, asi pole ainult maitses vaid ka tõmbamisstiilis.

 

Isiklikult kasutan tubaka maitsete jaoks Protank'i ja magusamate maitsete jaoks iClear'e.

 

iClear annab rohkem maitset, aga minu jaoks see tubaka maitsete puhul ei ole hea omadus.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle jälle IClear üldse ei sobi... Kuidagi liiga soe aur...

Ma suur RDA pooldaja. Alustuseks kui ise coili tahad keerama hakata, soovitaks Octopus RDAd aga selle jaoks muidugi MODi vaja... (esiga)

Igatahes (teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega see on jah selline teema, kellele ema, kellele tütar. Peale tõmbamisstiili sõltub asi ka vedelikust ja vaevalt kellegil õnnestunud saada identsete coilidega samu isendeid. Mina näiteks pole suutnud DCT tanki tööle saada, teisele jälle ära muud anna, Protank II annab jälle nii palju õhku minu jaoks, aga teisele jälle parim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mini protank 2- õhk käib kergelt läbi ,algul harjumatu , kui teisi tõmmanud oled ,toss jahedapoolne ,praegune lemmik. Vision VT -õhk käib tunduvalt raskemalt läbi ,kui pikalt tõmmata läheb üsna tuliseks ,muidu hea clearo ,tossu ja maitset küllaga ,mitu sõpra-tuttavat aurutavad VT-d ja väga rahul.iClear 16 kippus minul lekkima ,äkki oli minu viga ,ei tea,aga mulle ei istunud. Mini STV -täitsa korralik vidin ,kahju ainult ,et 510 keere .ilma vaherõngata ego otsas selline imelik.Vapeonly mini bbc -minevik. Kokkuvõtteks nendest ,mida mina olen proovinud julgen soovitada Vision VT,väga hea hind ja kvaliteet algajale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(M)T3S on minu lemmik :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka T3S-de peale pidama jäänud - mugav, suht lollikindel ja pea olematute igapäevakuludega kui arvestada, et coili uuendamiseks kulub ca 10 senti raha ja mõni minut aega :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kellele ema kellele tütar kellele mõlemad . Eks tuleb endanahal kõik aegamööda läbikaija . isiklikult soovitan alumise coiliga isendeid . kuigi aspire bdc oli minujaoks kerge pettumus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna endal hakkab BCC Mega-st kopp ette tulema, siis peaks proovima midagi muud. Kohe oleks sõbra käest valida kas ProTank II või iClear30, ei oska kuidagi valida. iClear30-t olen tuttava käes testinud, aga kuidagi kahtlaselt vähe suitsu, samas korralik "maitsepauk", samas ProTank II-l on see keermeteema. Mida arvata?

 

BCC Mega-ga tegelikult väga rahul, aga tahaks vaheldust(ideaalis tahaks kõik "kuulsamad" ikkagi läbi testida)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta juba 30s, kuigi i30 peaks parajalt paksu auru andma.

Iseasi, mis masinaks on ja vedeliku koostis

 

-- 23 Nov 2013 12:25 --

 

Aa, evic siis......ei tohiks selle taha asi jääda. Viaka watte juurde, 7,5w on selline harju keskmine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul STV ning i30. I30 tõmban 8W ning STV 6...6,5W. Mõlemad annavad maitset ja auru kenasti välja.

kasutan ka neid evicuga ja T3S istub spinneri otsas (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...