Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

E-vedelike retseptid

Recommended Posts

Mul on igapäevaseks auramiseks RY4+mentooli segu. 30ml baasile lisan 30 tilka RY4 ja 3-5 tilka mentooli (inawera tooted). Seni pole vastu hakanud :)

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige parem rohi maitseküllastuse vastu on võtta yks analoog ja see vähemalt poole peale ära kimuda.....peale seda maitseb ka puhas baas suurepäraselt! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige parem rohi maitseküllastuse vastu on võtta yks analoog ja see vähemalt poole peale ära kimuda.....peale seda maitseb ka puhas baas suurepäraselt! :)

ma tegelikult mõni aeg tagasi proovisin seda võtet,pärast teist mahvi viskasin suitsu minema ja ei saa aru kuidas ma seda jälkust sain 23 aastat tirida .Vaesed kaaslased ,kes pidid seda rõvedat haisu minu juures kannatama ,millest ise siis aru ei saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen tahtnud proovida vahel seda, kuimtumne nagu reeturil :-) seega pole julenid, samas nii mõnigi maitse pole enam see?..

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen tahtnud proovida vahel seda, kuimtumne nagu reeturil :-) seega pole julenid, samas nii mõnigi maitse pole enam see?..

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

sitt, ära proovi (N)

paanikas sai tehud (öäk)(öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inimene on ikka loll :D Tegelt tõmbasin 3 laksu. Algul oli päris hea, nauditav kohe, kuid see sitamaitse mis hiljem järele jäi, andis jällegi jõudu ja teadmist, et olen õigel teel (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea palju siin retsepti tegijaid on ja keda selline asi huvitab aga leidsin androidile sellise uue appi" Liquix E-Liquid Calculator", mis aitab sul arvestada hindasi ja retseptide koguseid. Programm lubab lisada andmebaasi maitsestajaid, baase, nikotiini ja retsepte. Sammuti on võimalik online andmebaasist tirida enda retsepti kogusse teiste kasutajate poolt sisestatud retsepte. Kas programm võimaldab sul kaalu järgi miksida vedelike, mis on minule päris uus asi....või siis õigemini ei olnud mul aimugi, et kaaluga saab jooke kokku miksida. Programm on ise eestikeelne ja kahjuks maksab 0,99€. Programmi kohta rohkem infot: https://play.google.com/store/apps/deta ... quix&hl=en

[attachment=6]Screenshot_2014-03-02-12-16-15.png[/attachment]

[attachment=7]Screenshot_2014-03-02-12-16-10.png[/attachment]

[attachment=8]Screenshot_2014-03-02-12-16-05.png[/attachment]

[attachment=9]Screenshot_2014-03-02-12-15-58.png[/attachment]

[attachment=6]Screenshot_2014-03-02-12-16-15.png[/attachment]

[attachment=5]Screenshot_2014-03-02-12-16-21.png[/attachment]

[attachment=4]Screenshot_2014-03-02-12-16-46.png[/attachment]

[attachment=3]Screenshot_2014-03-02-12-16-56.png[/attachment]

[attachment=2]Screenshot_2014-03-02-12-17-23.png[/attachment]

[attachment=1]Screenshot_2014-03-02-12-18-51.png[/attachment]

[attachment=0]Screenshot_2014-03-02-12-20-22.png[/attachment]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ylMG56IrXIc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutajaliides on vinge jah. Paar retsepti ka.

 

Alice in vapeland: White Rabbit

6 % French Vanilla - PA

6 % Marshmallow - PA

4 % Whipped Cream - PA

2 % Sweet Cream - FlavourArt

2 % Coconut - FA

 

Peaks olema premium mahl. Ausalt öeldes ei noppi ma sealt ühtegi tuttavat maitset välja ja ei saa selle maitsest aru. Halb mahl ei ole ja täitsa kannatab tõmmata.

http://static.wixstatic.com/media/459722_a2a1491823f44f7581ecca002f6b2896.jpg_srz_p_545_545_85_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

 

 

Bob Marley Blood (ROSTA BLOOD)

5 % Strawberries and Cream - PA

5 % Strawberry - PA

10 % White Chocolate - PA

4 % Mary Jane - PA

 

Mary Jane võib tõsta ka 5% peale aga peaks olema ettevaatlik, kuna see on ülitugev maitse.

Jällegi premium mahl. Esimesed 5minutit seda tõmmata oli jube. Kanepi maitse on liiga tugev 4%-ga ja kuna pole cannabisi mees siis oli maitse jube. Lootsin midagi vaud sellest. Popsides edasi seda, tunnen õrnalt taustaks maasikat ka ja peale 3-4 tundi selle rosta bloodi imemist hakkas see mahl mulle täitsa meeldima.

Täiesti erinevkõikidest mahladest, mida siiani olen saanud proovida.

Posted Image

 

Creamy Monkey Nuts

10 % Banana Cream - PA

5 % Irish Cream - Capella

1 % Ripe Banana - PA

2 % Amaretto Almond - PA

 

Kerge banaani maitse taustaks ja ehk natukene imal minu jaoks.

 

 

Hawaiian Cream Delight

7 % Banana Cream - PA

3 % Pineapple - PA

5 % Coconut Extra - PA

3 % Whipped Cream - PA

8 % Sweetener - PA

 

Isiklikult see mahl ei istu mulle. Kõik milles on PA ananass see on selline võlts ja vale.

 

-- 02 Mär 2014 19:32 --

 

Jep, väga bro töö. Oleks vaid endalgi aega katsetada nende vedelikega :(

Ega see katsetamine aega võttagi, pigem ajab tigedaks see tellimine, kuna ühest kohast ei saa ju kõikki vajalike koostisosi mida kokteili vaja oleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orange Dream

9 % Orange Cream - PA

4 % Vanilla Swirl - PA

3 % Vanilla Custard - Capella

2 % Ethyl Maltol - PA

 

3-s päev läheb selle joogiga ja mulle meeldib. Selline mahe apelsini maitse domineerib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orange Dream

9 % Orange Cream - PA

4 % Vanilla Swirl - PA

3 % Vanilla Custard - Capella

2 % Ethyl Maltol - PA

 

3-s päev läheb selle joogiga ja mulle meeldib. Selline mahe apelsini maitse domineerib.

Mul see juba laagerdub. Kui hästi läheb, siis saab ka prooviraunde teha. Annan varsti teada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Külastasin ka eile Makut.

Orange Dream saaks hindeks 5+++ Kuna slowtechist pole mant kohale tulnud veel siis tõmbasin seda sahtlis seisnud vivi stvga 2.8ohmise coiliga (psühho) ja ma võin julgelt öelda, et see oli mu elu parim veip.

Täna jõudsid kohale naise aspire bdc-d ja sealt seest sai kohe proovitud alice in vapeland: white rabbitit. Hindeks samuti 5++.

Ma ei suuda kirjeldada mida see jänes mulle meelde tuletab. Igatahes väga mõnusad.

Mary Jane alles steepib, varsti saab seda ka proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12% TFA Double Chocolate (clear)

6% TFA Strawberries and Cream

2% TFA Vanilla Swirl

1% MTS Vape Wizard

1% EM

 

Strawberry Colada

*(I used all TFA)

Strawberry ripe 10%

Pineapple 3%

Coconut conc 2%

EM 2%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oled ise proovinud muidu? Alumist saaksin kohe teha, esimesega jama, et pole Vape Wizardit. Kas on ka eelistatud PG/VG suhe? Vape Wizardi mõte on tossu tekitada......

12% TFA Double Chocolate (clear)

6% TFA Strawberries and Cream

2% TFA Vanilla Swirl

1% MTS Vape Wizard

1% EM

 

Strawberry Colada

*(I used all TFA)

Strawberry ripe 10%

Pineapple 3%

Coconut conc 2%

EM 2%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahtlane tunne, et see alumine on kakka.....kuna pinapple on saasta maitsega ja tugev kontsentraat. Mahlas domineerib ta. Kindlast ei tee ma endale enam ühtegi jooki, kus sees on PA ananass ja PA jamaican rum.

Pigem see ülemine võiks olla nämma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TFA - The Flavor Apprentice (aka Perfumer's Apprentice)

EM - Ethyl Maltol

'MTS stands for mellow, thick, and smooth, which is why this flavor adds body and depth to your existing e-liquid creations. Be careful, though, because while Vape Wizard is an e-liquid flavor enhancer, it does not have any flavor on its own. Use from 0.5% to 2%.'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oled ise proovinud muidu? Alumist saaksin kohe teha, esimesega jama, et pole Vape Wizardit. Kas on ka eelistatud PG/VG suhe? Vape Wizardi mõte on tossu tekitada......

12% TFA Double Chocolate (clear)

6% TFA Strawberries and Cream

2% TFA Vanilla Swirl

1% MTS Vape Wizard

1% EM

 

Strawberry Colada

*(I used all TFA)

Strawberry ripe 10%

Pineapple 3%

Coconut conc 2%

EM 2%

Ei ole veel seganud, pidid head olema, millalgi proovib ära.

 

Snake Oill on veel erinevad versioone - Snake Bite ja mingi oli veel. Ühel pirni asemel õun ja teisel virsik. Ise tegin üldse midagi muud ja viskasin maasika pirni asemel, varsti peaks proovida saama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahtlane tunne, et see alumine on kakka.....kuna pinapple on saasta maitsega ja tugev kontsentraat. Mahlas domineerib ta. Kindlast ei tee ma endale enam ühtegi jooki, kus sees on PA ananass ja PA jamaican rum.

Pigem see ülemine võiks olla nämma.

Ma ise sama arvasin küll.

Olgugi, et MTS Vape Wizard ilmselt on suht poogen detail seal puuviljakokteilis. Ma võiks teha ilma Wizardita kokteili valmis, kuid tahaks võrrelda just ühte ja teist kõrvuti. Kas on ka mingit vahet üldse....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kõik koostisosad olemas ja homme segan selle ülemise variandi. Kas neid mahladel nimed ka on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stevo's RY4 on väga kummalise maitsega..ta meenutab mulle mdiagi mida ma ei suuda tuvastada aga isiklikult mulle väga ei istu. täna saan lõpuks snake oili ka ära proovida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snake Bite ja Snake Blood on ka päris huvitavad :) Sarnased need kõik......pirn vaheldub õuna vastu ja teises mahlas maasika vastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...