Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kotkas1000

e-suits ja udused aknaklaasid

Recommended Posts

Nii vg kui ka pg ladestuvad kopsudesse väga edukalt aga kopsud ei ole tehtud kilest ning need suunatakse läbi vereringe persse umbes 2 tunni jooksul

Lisan omalt poolt, et vetsus triki #2 sooritamise ajal mõne eelnevalt pruugitud vedeliku lõhnanüansside äratundmise kogemus on jätkuvalt õõvastav. :arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii vg kui ka pg ladestuvad kopsudesse väga edukalt aga kopsud ei ole tehtud kilest ning need suunatakse läbi vereringe persse umbes 2 tunni jooksul

Lisan omalt poolt, et vetsus triki #2 sooritamise ajal mõne eelnevalt pruugitud vedeliku lõhnanüansside äratundmise kogemus on jätkuvalt õõvastav. :arrow:

ROFLMAO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kusjuures julgen kinnitada e-vedeliku mõju klaasidele.

Seletaks seda umbes niimoodi et aur jõuab klaasile ja sealt aurustub puhas vesi minema. Ehk siis jäävad maitseained mis on klaasile ladustunud. Need omakorda tekitavad selle hägususe.

Ei pretendeeri selle arvamusega absoluutsele tõele, aga selline on minu mulje olnud lihtsalt+paar õlut (õlut).

ps: ka minul tekkis sama probleem ja selle tõttu olen asja üle ka natukene mõtisklenud ja see tundub kõige loogilisem seletus olevat. Kodus on akende servad hägused ja autoaken muutub kiiremini häguseks kui varem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii vg kui ka pg ladestuvad kopsudesse väga edukalt aga kopsud ei ole tehtud kilest ning need suunatakse läbi vereringe persse umbes 2 tunni jooksul

Lisan omalt poolt, et vetsus triki #2 sooritamise ajal mõne eelnevalt pruugitud vedeliku lõhnanüansside äratundmise kogemus on jätkuvalt õõvastav. :arrow:
(psühho)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endalgi auto esiklaas seestpoolt udune/hägune. Käisin just täna paberi ja vahendiga üle, maha tuli suht kergelt. Ei tasu kinnise aknaga väga tugevalt tossata, mul teinekord saaremaa-tallinn marsruudil läheb mingi 2-3ml vedelikku kah, eks see annab tunda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

VG/PG on ju veeauru lisaks ka "midagi" + maitseained. See ladestubki akendele. Hea näide naabritelt - Pieru, sekin on jotain!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pesen rekkal iga reede aknad ära muidu ei näeks pimedas sõita aga analoogi tõmates oli vaja kuus korra pesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...