Jump to content
E-sigareti foorum
Keeru Pulk

Atmos Lab baasid/maitsestajad

Recommended Posts

Bebeca = veits nagu tribeca, ry4 suund

Barbara = mahe tubakas, ma lisan sinna natuke Atmose vanillat, nämma

 

Kui tubakad meeldivad siis ainult tuld. Aga kordan veel, et pidage protsentidest väga täpselt lugu, ma alguses tegin julgemalt ja kranikausi kraam :( Õnneks testkogused 2ml :D

 

EDIT: Unustasin täitsa RY69, väga hea aga see ainuke mida panen rohkem kui purgil kirjas, soovitus on 8% ma panen 10% ja kui tuju on siis jälle vanillat juurde.

 

Head asjad on ka Caramel ja Cream aga nendega ettevaatlikult mingitele teistele maitsetele lisaks, vänge kraam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, huvitav küll siis. Mu pudelil (Ostetud Vapemania.ro) oli kirjas 1%. Peab kodus kontrollima, äkki lugesin valesti. Ma segasin. 1,5%. 80/20 pg/vg ja nüüd ootan et 21päeva täis saaks siis proovin.

Samas maitsed on inimestel erinevad. Mulle näiteks Inswera Camel täitsa meeldis. @3% 80/20 pg/vg + 3 nädalat seismist.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vaatasin siis pudelilt järgi ja siiski on seal kirjas soovituslik sisaldus 1%. Ei tea kas peaks nüüd siis lahjendama hakkama 1,5% lt kuni 1%-ni ? Ma tegin kohe esimese korraga 20ml (ullike) . Oleks vist tõesti võinud väiksema kogusega alustada. Samas kui % nii väike on siis väikse koguse doseerimine ka paras jama.

Tea mis kamm sel Atmos Labs ' l nende %-ga on : Jaani pudelil kirjas 6%, minu pudelil kirjas 1%, ülevalpool e-kodaniku postitatud tabelis 5%. (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks huvitav tähelepanek Cola maitsega. Nimelt tilgutasin Cola maitse Balanced baasi sisse ja kui hiljem Misti juurde panin muutus kogu kraam piimjaks nagu kehvemat sorti samagon :lol:

 

Nähtavasti põhjus selles, et maitse happeline ja Mist sisaldab vett - tulnuks tilgutada maitse kohe Misti sisse ehk hape vette ja siis Balanced otsa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks huvitav tähelepanek Cola maitsega. Nimelt tilgutasin Cola maitse Balanced baasi sisse ja kui hiljem Misti juurde panin muutus kogu kraam piimjaks nagu kehvemat sorti samagon :lol:

 

Nähtavasti põhjus selles, et maitse happeline ja Mist sisaldab vett - tulnuks tilgutada maitse kohe Misti sisse ehk hape vette ja siis Balanced otsa....

Ikka läheb piimaks. Kaua seismist teeb paremaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi soovitada maitseid spezzi poest: Proovinud olen õuna, maasikat ja minti.

Samuti kas Fresh Base on hea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi soovitada maitseid spezzi poest: Proovinud olen õuna, maasikat ja minti.

Samuti kas Fresh Base on hea?

Mul on ka mingid 3tk olemas, aga proovida ei ole jõudnudki. RY96, Vodka ja mingi kolmas. Vist oli äkki kirss. Kui huvi, võin ära anda. Ilmselt ei jõua nende tarbimiseni kuidagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hetkel red apple, ananass, mandariin, blue rasberry, blueberry, cherry. Red apple ja ananass on minu jaoks mõnusad, sellise magusa ja hapu kuldne kesktee, blueberry´ist ja cherry´ist ei ole saanud veel seda maitset, mida ootasin. Aga veel katsetan ka, nii et maha ka ei laida. Blue rasberry on üks lemmikuid nendest, kuid kui vähe üle korra pingutasin maitsestaja %-iga, siis tuli kohe uus coil teha, sest ükskõik, mis vedelik pärast sisse läks, maitse oli ikka nagu see sama blue rasberry. Mandariin oli natuke liiga keemia, tulin praegu merele ära, jätsin koju kuuks ajaks seisma, ehk muutub mõnusaks. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii targemad parandage kui vaja:

25% 20mg nic baas, 45vg/45pg 10H2O

75% 0mg baas, 85vg 15H2O

 

Sain tulemuseks 80vg/6pg 14H2O 5mg nic

 

Kas tundub õige v eksisin kuskil?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei

 

pakun, et umbes nii,

pg 11,25%

vg 75%

h2o 13,75 %

 

kui mahu, mitte kaalu põhjal


Agrinio - ma ei tea kas viga minus a ei kohe üldse meeldi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei

 

pakun, et umbes nii,

pg 11,25%

vg 75%

h2o 13,75 %

 

kui mahu, mitte kaalu põhjal

Agrinio - ma ei tea kas viga minus a ei kohe üldse meeldi.

Mul excel sama andis :)

 

PG VG H2O

11,25% 75,0% 13,75%

Konsent Nikotiin mg maht ml

0,0% 0,50 40

 

Jube veerikas vedelik. Ma võitaks julgelt poole vähemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei

 

pakun, et umbes nii,

pg 11,25%

vg 75%

h2o 13,75 %

 

kui mahu, mitte kaalu põhjal

 

Agrinio - ma ei tea kas viga minus a ei kohe üldse meeldi.

Inimeste maitsed on tõesti erinevad. Agrinio üks viimaste aegade lemmikutest. Esimene kokkupuude oli muidugi ehmatav - panin maitset nagu ikka, 10 tilka 10 ml peale - hinge tõmbas kinni. Praegu ca 2-3 tilka 10 ml peale. Maitse selline nagu oleks greibi? hulka õrnalt tubakat pandud. Kurgulaks väga tugev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei

 

pakun, et umbes nii,

pg 11,25%

vg 75%

h2o 13,75 %

 

kui mahu, mitte kaalu põhjal

Agrinio - ma ei tea kas viga minus a ei kohe üldse meeldi.

Mul excel sama andis :)

 

PG VG H2O

11,25% 75,0% 13,75%

Konsent Nikotiin mg maht ml

0,0% 0,50 40

 

Jube veerikas vedelik. Ma võitaks julgelt poole vähemaks.

Krt teadsin, et läheb keeruliseks :) Kalkuleerin edasi.

Edit:sain pihta asjale, mingi lolluse hetk oli vist :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolm nädalat teinud atmose Balanced Mix Base ja Kapnos maitsestajat. Nina seest puruks ja umbes, õhk läbi ei käi, ärgates pea tuikab. Wabsee veider kogemus...

/me läheb PULP mahlade peale tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parimad baasid meie turul kindlasti. Proovitud on ecig inerwa mis jäävad atmose baasidele alla. 

Sai ka prooviks võetud lime maitse atmoselt, väga väga maitsev. Natuke hapukam võiks olla aga super hää.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parimad baasid meie turul kindlasti. Proovitud on ecig inerwa mis jäävad atmose baasidele alla. 

Sai ka prooviks võetud lime maitse atmoselt, väga väga maitsev. Natuke hapukam võiks olla aga super hää.

 

Soovitan soojalt proovida maitsevaur-ust survival baasvedelikke.... need minu jaoks siiani parimad baasid....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike double post aga ega sa nalja ei teinud 90/10 baas läks käiku ja võrrelda teistega eriti ei anna, kraam on paks ja tihke, ilma vee ja muude jama lisanditeta auru päris karmilt ja pole seda inerwa/ecig tuttavat tuhatoosi lõhna. 5+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike double post aga ega sa nalja ei teinud 90/10 baas läks käiku ja võrrelda teistega eriti ei anna, kraam on paks ja tihke, ilma vee ja muude jama lisanditeta auru päris karmilt ja pole seda inerwa/ecig tuttavat tuhatoosi lõhna. 5+

Ma ju rääkisin ju.. ;-)    (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...