Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
KP

Enim tavasigaretti meenutav maitse

Recommended Posts

Tere foorumirahvas,

palun soovitage omast kogemusest enim tavasigaretti meenutavat maitset, st ära on tüüdanud kõiksugu karamelli, vanilje, mentooli jms nüansid - tahan tavalist, lihtsat lisadeta suitsumaitset (ei pea "Ekstra"-t või "Kazbek"-ki silmas :-) ).

Tootjad järjestaksin ise nii: Liqua, Hangsen, Dekang (aga võib ka muu, aga siiski tuntud tegija olla).

 

Suuresti ette tänades

Kaspar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingisugune piibu tubaka maitseline oli ka, meenutas 'paramounti' mulle... (psühho) mitte et ta halb oleks olnud, aga teised ütlesid, et kaltsu kärsakas on üleval... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua omadest pakuks Traditional Tobacco't - selline ilma üllatusteta pretensioonitu valik. Nagu õlut ostes Saku Originaal või A'le Coq'i Premium. Turkish Tobacco ja French Pipe on rohkem sellest kategooriast, mis kas meeldivad väga või ei meeldi üldse. Mulle meeldivad. Ja Prantsuse piip omab tõepoolest väga intensiivset lõhna - ainuke vedelik, mille kasutamine kodus naise protesti esile kutsub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liqua Turkish tobaccol on jah mingi imelik kõrvalmekk ja kõrvalmaitse, mis mind tugevalt häirib.

Kunagi ammu, kui minu vavavanaema oma rohtusid sööma ja jooma hakkas, siis oli toas alati samasugune lõhn...

Mina igatahes olen loobunud "õige pläruga" sarnaneva vedeliku otsimisest, mida edasi, seda hullemaks on läinud.

Tõmban parem Liqua mustikat, see on tõesti hea minu jaoks. Kui mõistust peas poleks, ostaks seda kolme liitrise purgitäie... (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud vastajatele, eks nüüd läheb suuremaks katsetamiseks:-) Soovitused omast kogemusest on ka edaspidi teretulnud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõmban ainult tubakamaitselisi ja siiani on jäänud minu jaoks parimaks Inawera DNB baas ja Sunset Virginia segu. Viimast tuleb Poolast tellida, kuna olen siinsed poed tühjaks teinud. Hetkel ainuke segu, mis pole lääge ja magus, pigem kuiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seltsimehed, kiidate French Pipe aroomi, aga mis tootjalt? Ma segasin valmis endale 10ml Inawera Tino d'Milanolt, aga resultaat ei olnud kiita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

liqua turkish tobacco + protank 2, kohe üldse ei meenuta (psühho)

Minule vähemalt :D

Mul protank 1 microcoiliga. Aga viimati maitsesin analoogi juulis ja maitse unustatud. Tundub vähemalt sama rõve. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julgeks pakkuda mõned Inawera tubakamaitsed:

Tobacco"C" - tubakas, kerge vihje pähklile

Parlament - tubakas, pähkline järelmaitse (pehmem ja veidi magusam kui eelmine)

Nutty Princess - pähkel, tubaka järelmaitsega

...ja veel üks põnev maitse Inaweralt:

Tahiti Vanilla - ei meenuta klassikalist vaniljet, palju teravam, meenutab Al Capone vanilje sigarillosid.

Tehtud DIY, maitset baasile lisatud 10-12%, lasta laagerdada vähemalt nädalakese, parem kaks.

Minu jaoks esimesed kolm sobivad väga hästi all day veipimiseks. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

raske juba hinnata mis see täpselt sama oli aga tottaly wicked american red tobacco on küll ebameeldiv -(minuarust)

kui tallinlane siis võin tilgutada sulle natuke konsentraati pudelisse

Share this post


Link to post
Share on other sites

minu lemmikuteks on

IW s'camel - türgi tubaka moodi, magus ja tõmmu

IW maxx blend - suht käre ja tuhane, imiteerib tavasigaretti päris hästi aga maitsepilt on kirevam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal sai samuti siiber nendest kommimaitsetest. Peale selle kippusid need magusad ja värvilised pidevalt coili ummistama.

Kuna ise rohkem Liqua pooldaja, siis nendest jäänud 2 maitset.

Bright Tobacco - selline neutraalne ja kergema maitsega.

American Blend - see tugevama maitsega ja minu lemmik.

Kumbki ei jäta suhu või õhku midagi ebameeldivat ja keedupulgale hulga tervislikum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal sai samuti siiber nendest kommimaitsetest. Peale selle kippusid need magusad ja värvilised pidevalt coili ummistama.

 

kuidas see käib, õhk ei tule läbi :?

 

kiire guugel ytles, et liqua ei tee kommi maitselisi, vanasti nimetati neid puuviljadeks jne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võtsin prooviks liqua traditional tobacco ja bright tobacco. Selline njeeh tunne ja maitse. Enam pole väga tubaka fänn vist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pole ka rahul nende liqua tobidega. tellisin endale atmose caramel, vanilla, cream ja cinammon cookie maitsed. tilgutan juurde ja jagan siis muljeid. tahaks midagi ry4 sarnast kokku saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd umbes aasta aurutanud. Algul ostsin teadmatusest Ni... ja Sk... vedelikke, siis hakkasin ise segama. Naljakas on see, et kõige autentsema suitsutunde annab puhas baasvedelik, BTU, DNB (Inavera). Kõik segatud/lisatud maitsed tunduvad imalad. See ka lisaks, et järjest vähem aurutan. 100€ eest saan aastavaru baase. Analoogide peale kulus see 1,5 kuuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...