Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

päike paistab, reede on ... saun... õlled... kõik ees (õlut):lol:(esiga) teeb rõõmsamaks küll (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laskusin ka lõpuks allapoole ühe oomi piiri. Aqual üksik 0,95Ω coil ja teine õhuauk kambris hambatikugatükiga kinni. Meeldib.

18350 akusid muidugi läheb kiirelt -- eilse põhjal ütleks, et >= 4tk päevas. 3.8V pealt lähevad juba karpi laadimist ootama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(teretule) Aasta suitsuvabalt. Kulusid oli 427.- ja mahla veel kapis pooleks aastaks. Kuidagi kergelt tuli. Olin eelnevalt proovinud kogu võimalikku arsenali, nätsust-nõelravini, aga Messias ilmutas end Spezzi näol. Ole tänatud. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule) Aasta suitsuvabalt. Kulusid oli 427.- ja mahla veel kapis pooleks aastaks. Kuidagi kergelt tuli. Olin eelnevalt proovinud kogu võimalikku arsenali, nätsust-nõelravini, aga Messias ilmutas end Spezzi näol. Ole tänatud. (Y)

No küllap ikka endal oli ka huvi ja tahtmine olemas, ega ma jõuga inimestele infot ei käinud toppimas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule) Aasta suitsuvabalt. Kulusid oli 427.- ja mahla veel kapis pooleks aastaks. Kuidagi kergelt tuli. Olin eelnevalt proovinud kogu võimalikku arsenali, nätsust-nõelravini, aga Messias ilmutas end Spezzi näol. Ole tänatud. (Y)

No küllap ikka endal oli ka huvi ja tahtmine olemas, ega ma jõuga inimestele infot ei käinud toppimas ;)
Huvi oli olemas, aga esimene samm on ikka raske ja tore on kui sulle pool sammu vastu astutakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule) Aasta suitsuvabalt. Kulusid oli 427.- ja mahla veel kapis pooleks aastaks. Kuidagi kergelt tuli. Olin eelnevalt proovinud kogu võimalikku arsenali, nätsust-nõelravini, aga Messias ilmutas end Spezzi näol. Ole tänatud. (Y)

No küllap ikka endal oli ka huvi ja tahtmine olemas, ega ma jõuga inimestele infot ei käinud toppimas ;)
Huvi oli olemas, aga esimene samm on ikka raske ja tore on kui sulle pool sammu vastu astutakse.
Noh, igatahes kena kuulda ja loodetavasti kaob ka e-asjade vastu ajapikku sujuvalt huvi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziisas is back In the building (esiga)

Welcome back!

Kui mahti, jaga muljeid - mis clearo oli lennukis ja kuidas käitus (lekkimine). Kuidas vedelikke vedasid, käsipagasis või äraantavas? Ja kõik muu sellega seonduv ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsti uneaeg juba, , täna peab venitama magamisega, homme vaja tööle minna.

Ma veel teises ajatsoonis (psühho)

 

-- 29 Apr 2014 17:59 --

 

dziisas is back In the building (esiga)

Welcome back!

Kui mahti, jaga muljeid - mis clearo oli lennukis ja kuidas käitus (lekkimine). Kuidas vedelikke vedasid, käsipagasis või äraantavas? Ja kõik muu sellega seonduv ;)

aga palun

post36941.html#p36941

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lauri akud jõudsid kohale, postiljon väntab nemesise ja magnetitega kusagil linnapeal. Eile keerasin Igo`le parallel coili mis laksust õnnestus ja töötab kui loom. Krt, elu on ikka lill küll :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laskusin ka lõpuks allapoole ühe oomi piiri. Aqual üksik 0,95Ω coil ja teine õhuauk kambris hambatikugatükiga kinni. Meeldib.

18350 akusid muidugi läheb kiirelt -- eilse põhjal ütleks, et >= 4tk päevas. 3.8V pealt lähevad juba karpi laadimist ootama ;)

Täna Aquas juba 0.75Ω dualcoil Sony VTC5 najal ja vedelik 4mg/ml.

0.32mm traat polnud vist parim, oleks võinud nõks peenema võtta.

P.S.: Aur hakkab soojaks minema. 0.9Ω kaksik oli veel pigem jahe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi Noname aku? kahtlane! Kuid nemesis ise on hea. Pigem telli hiinast, sest normaalse aku pead mechi niikuinii soetama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vtc (Y)

Sa pead ka kayfari peale saama nemmile, soovitatavalt koos nano kitiga (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...