Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Muig.

 

Kui keerata kokku 12 identset coili, siis 1ohm juures tuleb summarne kogutakistus 0,083..ohm,  2ohm per coil juures 0,1666....ohmut jne.

Et nüüd see asi maakeeli ka jookseks, siis on vaja ÜÜRATUT kogust ampreid läbi loksutada sellest clearost.

3ohm coilide juures jookseb 4,5V juures 18A ja 9V juures 36A.

1ohm coilide juures vastavalt 54A ja 108A.

Kui nüüd asi võimsuste keelde ümber tõlgendada, siis võimsust tuleks....

3ohm 4,5V juures 81W

3ohm 9V juures 324W

1ohm 4,5V juures 243W

1ohm 9V juures 972W

 

 

Kui nüüd spekuleerida selle istutamist DNA40 peale, siis on see isegi tehtav - 3,5V juures 12x4ohm coilidega väntab välja 10,5A ehk 36,75W.

Per coil teeks see julgelt 0,875A (eeldusel, et identsed muidugi), mis tekitab muidugi küsimuse, et kas minu eluaja jooksul saab ühe coili ka leigeks :P

 

Aga mechmod poistel võiks pidu olla, kui mõni aku selliseid ampreid välja pressiks oma klemmidelt üle 0,01 sekundi.

 

Aga 972W oleks päris püss muidugi :D Sõbrast kindlasti parem ;)

0,5ohm rööbiti võiks välja pressida 216A, mis on 1944W juba. Ärme siis edasi ulmeks lähe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muig.

 

Kui keerata kokku 12 identset coili, siis 1ohm juures tuleb summarne kogutakistus 0,083..ohm,  2ohm per coil juures 0,1666....ohmut jne.

Et nüüd see asi maakeeli ka jookseks, siis on vaja ÜÜRATUT kogust ampreid läbi loksutada sellest clearost.

3ohm coilide juures jookseb 4,5V juures 18A ja 9V juures 36A.

1ohm coilide juures vastavalt 54A ja 108A.

Kui nüüd asi võimsuste keelde ümber tõlgendada, siis võimsust tuleks....

3ohm 4,5V juures 81W

3ohm 9V juures 324W

1ohm 4,5V juures 243W

1ohm 9V juures 972W

 

 

Kui nüüd spekuleerida selle istutamist DNA40 peale, siis on see isegi tehtav - 3,5V juures 12x4ohm coilidega väntab välja 10,5A ehk 36,75W.

Per coil teeks see julgelt 0,875A (eeldusel, et identsed muidugi), mis tekitab muidugi küsimuse, et kas minu eluaja jooksul saab ühe coili ka leigeks :P

 

Aga mechmod poistel võiks pidu olla, kui mõni aku selliseid ampreid välja pressiks oma klemmidelt üle 0,01 sekundi.

 

Aga 972W oleks päris püss muidugi :D Sõbrast kindlasti parem ;)

0,5ohm rööbiti võiks välja pressida 216A, mis on 1944W juba. Ärme siis edasi ulmeks lähe....

 

Oot-oot. Teoreetiliselt võiks selle clearo siis laelambi sisse keerata? :D Eriti kui lambil on dimmer ka, siis wabsee teema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tulin merelt ja avastasin, et walc-i Vape of the Deadi maitseomadused on tüki paremaks muutunud kui algul. Väga toredaks muutis olemise.
Tuba sai suitsuseks kohe.

 

uSMGF6l.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laed upload.ee ülesse ja siis valid bb kood koos viitega pisipildile ja kopeerid siia ja ongi olemas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul sai nyyd(v6i nov kusagil saab) aasta t2is aurutamisest. eks algus oli yle k2ndude, nagu ilmselt enamikul, aga nyydseks olen ise rahul & bang-for-bucks on ka justkui paika loksunud. siinne foorum on olnud v2ga heaks, suureks, v2rviliseks & muuks abiks, Teieta analoogiksin edasi v6i t6mbleks ****** otsas, ait2hh! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postikana tõi paki ja meeldiva üllatusena oli nänni kaasa pandud, kummikommidest kuni pastaka, kleepsude, käepaelteni välja, lisaks veel kaks tasuta konsentraati 10ml +1ml :D

2014-11-03_09.15.55.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.123liquids.de/ foorumist leidsin viite kui maitsestajate kohta otsisin :)

 

see koht annab alati nänni kaasa ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nn kirjatuvi

kuni 0,5kg  : 6,00
kuni 1 kg  : 9,90

UPS kuni 5kg : 15,01€

 

tellid üle 50€, saad tasuta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis clearo sul on ?

Tulin merelt ja avastasin, et walc-i Vape of the Deadi maitseomadused on tüki paremaks muutunud kui algul. Väga toredaks muutis olemise.
Tuba sai suitsuseks kohe.

 

uSMGF6l.jpg
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene keeratud coil tuli kohe välja, vähemalt enda arvates :) (1.5Ω) Hõõgub ilusti seest väljapoole

 

IMG_0298.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain Squape Ri kätte ja tegin esimese buildi. Pole just ilusaim ja vati kogust ei oska ka määrata veel aga ma olen õnnelik. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...