Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Polegi põhjust enam kurta, et Tallinnas on elu kallim - toidupoodides hinnad madalamad kui mujal, pangaprotsent on sama ja töö juures jaotatakse tasuta e-vedelikku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polegi põhjust enam kurta, et Tallinnas on elu kallim - toidupoodides hinnad madalamad kui mujal, pangaprotsent on sama ja töö juures jaotatakse tasuta e-vedelikku :)

Toit on vist jah odavam kui pisikestes kohtades, aga kinnisvara on kallim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marbella, +28°C hetkel, vein, palju veini, 2 erinevat maitset vape'i, Ferrarit lastakse eemal peeneks, mõnus seltskond, soe, homme randa, mõnus olemine, mida veel elult tahta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain oma vaporflaski klooni kätte, kiip vahetatud originaal dna40 vastu. Tänud Spezzile kiibi eest. Eks teen pilte ka mingi hetk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelmise posti jätkuks venelaste VAPEXPO. Miks meil ei võiks samuti taoline üritus toimuda :D

 

 

Meid na vähe. Eesti isegi väike ja eks veel see pauk mis riigiametnikud panid mõjub kah veel. Mul endalgi tutvusringkonnas kõik umbusklikud. Olen üritanud neid veenda, aga kõik on kuskil skysmoke pulka proovinud ja on veendunud, et ei tööta.

 

Korralikumat asja ei taha proovidagi, teavad ju, et "ei tööta"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka proovitud ise vedelikku segada. 45ml baasi kohta panin ca 4-5ml ecig maitsestajat, peale 12h valasin paaki, täitsa ok hetkel. Kodukal on kirjas, et 7-10 tilka 10ml kohta, aga seda tundus vähevõitu. Eks siis ole näha, kas pingutasin maitsega üle või mitte, hetkel tundub ok. Kuna mul vedelik vg ülekaalus, siis ilmselt kulub maitset rohkem ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kae lohhi!
Heh, mul vist vedas. Operatiivne tegutsemise tagajärjel on ZNA reliikvia tagasi. Bussist leiti üles ja ju siis keegi ei osanud midagi sellega teha ning rändas kellegi asjapulga sahtlisse loksuma (korpusel kriimud). Akus oli isegi veel vurtsu  :D

Fantastiline. Vahel ikka peab vedama ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

40C sooja, külm õlu ja streikivad clearod.... no koguaeg kiri ees et no liquid, vedeliku ei jookse peale ja traat ka varsti otsas :D ego pulga järgi minema turule

Share this post


Link to post
Share on other sites

40C sooja, külm õlu ja streikivad clearod.... no koguaeg kiri ees et no liquid, vedeliku ei jookse peale ja traat ka varsti otsas :D ego pulga järgi minema turule

Siis tõesti sitt klearo, sest 40kraadi juures peaks ka täispauk VG vedelik olema iga clearo jaoks täitsa tarbitav ju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...