Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

iStick 50W aku peab ikka uskumatult kaua vastu.

Reedel sai otse peale tööd Elvasse festivalile kihutatud ning pühapäeval tagasi jõudes veel terve päeva kolitud.

iSticki laadisin neljapäeva öösel täis, terve nädalavahetuse sai ikka hardcore kasutamist (festival ju, kamoon :D ) ning eile u. poole 1 paiku öösel enne magamaminekut nägin tühja aku teadet.

Võtsin veel Vamogi kaasa, kuna ei uskunud et iStick vastu peab, aga võta näpust.

Argipäeval on normaalne, et laen 3-4 päeva tagant, aga festivalil oli põhimõtteliselt koguaeg esuits näpus.

Päev päikseline :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saa halligi aru. Ega see Eestis ainuke kaubakeskus ole, kui Viimsi kaugeks jääb, siis ei pea ju ilmtingimata seal käima.

Elan viimsis.. Jala visata on vahemaad pikad külade vahel..Keegi on muidu tähele pannud kui sarnane see konkreetne maja on solarisele? Budget cuts mis muu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rõõmustan veel natuke, õigemini avaldan respekti Elionile.

Kuna uues kodus oli elu ilma telekanalite ja internetita pisut nukker, liitusin Elioniga. Kuna inimene, kellele enda korterit üürisin, oli äsja välja kolinud ning tema Elioni lepingu ümbervormistamine alles pooleli, olin kindel, et nagunii läheb mitu päeva, enne kui minu lepingu samale aadressile aktiivseks saab teha ning teenuseid kasutama saan hakata. Aga võta näpust - ütlesin, et tahan kiiresti ning peale telefoni teel sobiva lepingu vormistamist sain 10 min pärast esindusest seadmed kätte, peale seda ühendasin asjad ära ning kõik toimis koheselt :)

Siiani on jäänud mulje, et sellised firmad suudavad ka lihtsad asjad keeruliseks mõelda ning iga asjaga viivitada, kuid nüüd mu arvamus pöördus küll täielikult.

Ning see uus Elioni Arrise digiboks on (Y) (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rõõmustan veel natuke, õigemini avaldan respekti Elionile.

Kuna uues kodus oli elu ilma telekanalite ja internetita pisut nukker, liitusin Elioniga. Kuna inimene, kellele enda korterit üürisin, oli äsja välja kolinud ning tema Elioni lepingu ümbervormistamine alles pooleli, olin kindel, et nagunii läheb mitu päeva, enne kui minu lepingu samale aadressile aktiivseks saab teha ning teenuseid kasutama saan hakata. Aga võta näpust - ütlesin, et tahan kiiresti ning peale telefoni teel sobiva lepingu vormistamist sain 10 min pärast esindusest seadmed kätte, peale seda ühendasin asjad ära ning kõik toimis koheselt :)

Siiani on jäänud mulje, et sellised firmad suudavad ka lihtsad asjad keeruliseks mõelda ning iga asjaga viivitada, kuid nüüd mu arvamus pöördus küll täielikult.

Ning see uus Elioni Arrise digiboks on (Y) (Y)

Juhtub ... selleks, et juhtuks peab reeglina

1. Oskama ise viiskalt küsida

2. Sattuma teenindaja otsa kes on inimene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Homme peaks j4000 jõudma(gopro vuhvel), dhl toll jõudis ka juba käpad peale panna eile, deklada vaja :D9630131a53a91de6bad88c6d7dc1bd1d.jpg

Anna siis teada ka, et kas kannatab kriitikat. Võrdlust siis gopro-ga. Oled gopro üldse kasutanud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anna siis teada ka, et kas kannatab kriitikat. Võrdlust siis gopro-ga. Oled gopro üldse kasutanud?

ikka olen, eks siis annan väikese ülevaate :) 

 

Ära siis eraisikuna DHL'ile deklareerimise eest kirvest maksa, vormista reisija deklar (Y):)

20% nt maksin eelmine kord telefonile juurde, kas 20% kõigile juurde ei tule? Nt sooviti näha maksekorraldusest pilti, palju maksin

Share this post


Link to post
Share on other sites

20% paistab nagu käibemaksu moodi, üle 22€ saadetisega peabki käibe juurde maksma, sellest ei saa üle ega ümber. Spezz viitas sellele, et kui DHL ise deklari teeb, siis pead maksma 20% + mingi papp DHL-le deklari vormistamise eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20% paistab nagu käibemaksu moodi, üle 22€ saadetisega peabki käibe juurde maksma, sellest ei saa üle ega ümber. Spezz viitas sellele, et kui DHL ise deklari teeb, siis pead maksma 20% + mingi papp DHL-le deklari vormistamise eest.

no ma ei tea, ma käisin ise dhlis kohal eelmine kord, vormistasin seal paberid ära ja 20% läks kokku juurde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestades ilma, siis pakun, et kaamera kp vale :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praegu istub veel tollis kinni krt, kaua kontrollivad

Käes kohe, jube jooksmine siin majade vahel, dhl-toll-dhl-toll-dhl ja pakk käes, esimese korraga anti üks paber vähem ja pidin tagasi jooksma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...