Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Panin Bellusele vabarooste coilid sisse ja maitse parem kui TI-ga. Kui kedagi peaks huvitama, siis vabarooste coilid saab (IPV D2) TC-s  Ti modis 125 kraadiga 0,2 ohmiga täitsa korralikult tööle. Proovisin seda nii Bellusega, Billowiga kui Zephyrusega. Zephirusega kui panin SS parelel coili siis, 50 J peal tuli gärry külla. Vabandust kui teemast mööda läks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kruttisin metallist uue ooooo rõnga, millele omakorda köidsin sidudusse puuvilla kiudest tupsu, kuid ohooo, mis siis sai, ooooo rõngas kuumenes liialt, kuna tupsuke ei mähkinud endasse piisavalt aurumehu. Seega pidin aurumehu lahjendama hundijalaveega ja pillama segu sisse ka paar piiska allikavett, et mehu kergemini end tupsukesega seoks. Igaks juhuks lisasin ooooo rõngale ühe o veel juurde, et oome ohtrasti oleks. Nüüd alles läks pidu lahti, ning oooooo rõngas ja tupsuke suutsid käsikäes mehust toota rohkem auru kui seda eales ilmarahva silm seletanud on. Oh sa saatana suitsune silmamuna, küll alles sai nalja. Vanamoor ajas isegi präänikud mööda tuba laiali, kui seda va auru nägi mis oooooo rõngas välja ajas. Õhta pidin präänikud mannergusse loopima ja kambri putsunutsutajaga üle kraamima. Ohohohooo raisk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kruttisin metallist uue ooooo rõnga, millele omakorda köidsin sidudusse puuvilla kiudest tupsu, kuid ohooo, mis siis sai, ooooo rõngas kuumenes liialt, kuna tupsuke ei mähkinud endasse piisavalt aurumehu. Seega pidin aurumehu lahjendama hundijalaveega ja pillama segu sisse ka paar piiska allikavett, et mehu kergemini end tupsukesega seoks. Igaks juhuks lisasin ooooo rõngale ühe o veel juurde, et oome ohtrasti oleks. Nüüd alles läks pidu lahti, ning oooooo rõngas ja tupsuke suutsid käsikäes mehust toota rohkem auru kui seda eales ilmarahva silm seletanud on. Oh sa saatana suitsune silmamuna, küll alles sai nalja. Vanamoor ajas isegi präänikud mööda tuba laiali, kui seda va auru nägi mis oooooo rõngas välja ajas. Õhta pidin präänikud mannergusse loopima ja kambri putsunutsutajaga üle kraamima. Ohohohooo raisk.

3 korda lugesin, päris kõigest aru ei saanudki    (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca üle 2 aasta olen nüüd jälle elektoonilise modi "õnnelik" omanik (VTC-mini) .
Esmane kõige tuntavam vahe mech modiga on see, et seisab laua peal paremini püsti (Y).

Eks kui nüüd mahti tekib saab TC'ga ka ise loomkatseid tegema hakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edu!

Püüdsin isegi teadlikult TC vältida, kuna olin klassikalise kanthaliga väga rahul. Aga nii kui esimene hästi keeratud nikkelcoil toimima hakkas, sain paugust aru TC headest omadustest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edu!

Püüdsin isegi teadlikult TC vältida, kuna olin klassikalise kanthaliga väga rahul. Aga nii kui esimene hästi keeratud nikkelcoil toimima hakkas, sain paugust aru TC headest omadustest :)

 

Mis see hea on siis? Keeran niklit ja titaani kordamööda, aga maitse tarvis väänan kanthali dripperisse. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veipmeil!

Tore on muidu jällegi udu lainel olla uue rauaga, millega saab peale kahte matsu nikotiini üledoosi. Subtank miniga polnud 12mg väga viga, nüüd on TFV4 ja Koljat 2 klooniga 6mg liiga palju :D

Loodan et peale kolme ära tõmmatud modi-clearo komplekti olen targem...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veipmeil!

 

Tore on muidu jällegi udu lainel olla uue rauaga, millega saab peale kahte matsu nikotiini üledoosi. Subtank miniga polnud 12mg väga viga, nüüd on TFV4 ja Koljat 2 klooniga 6mg liiga palju :D

 

Loodan et peale kolme ära tõmmatud modi-clearo komplekti olen targem...

 

Kust koljat 2 klooni võtsid ja kuidas kvaliteet on`?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 nädal vana coil  https://www.dropbox.com/s/8pzchhs5yidf06c/2015-11-06%2014.39.40.jpg?dl=0

 

2 nädalat vana coil https://www.dropbox.com/s/i63dy07vnydmbmd/2015-11-11%2013.04.53.jpg?dl=0

 

pea 3 nädalat vana coil  https://www.dropbox.com/s/ijyxvp8wtez01fg/2015-11-17%2010.33.16.jpg?dl=0

 

Pilv on suur, maitse on viimase peal. 

Vedelikuks walci   parfüümi pirn (läbisõit üle 200ml), kahjuks sai nüüd otsa,    (kick)

aga sama tootja virsik läheb otse otsa. 

Tavaline coili eluiga on mul olnud keskmiselt 5-7 päeva, siis on kõik. Kasutanud MAP maitseid

 

 Järgmine nädal uus update või kuniks surm meid lahutab     (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 nädal vana coil  https://www.dropbox.com/s/8pzchhs5yidf06c/2015-11-06%2014.39.40.jpg?dl=0

 

2 nädalat vana coil https://www.dropbox.com/s/i63dy07vnydmbmd/2015-11-11%2013.04.53.jpg?dl=0

 

pea 3 nädalat vana coil  https://www.dropbox.com/s/ijyxvp8wtez01fg/2015-11-17%2010.33.16.jpg?dl=0

 

Pilv on suur, maitse on viimase peal. 

Vedelikuks walci   parfüümi pirn (läbisõit üle 200ml), kahjuks sai nüüd otsa,    (kick)

aga sama tootja virsik läheb otse otsa. 

Tavaline coili eluiga on mul olnud keskmiselt 5-7 päeva, siis on kõik. Kasutanud MAP maitseid

 

 Järgmine nädal uus update või kuniks surm meid lahutab     (psühho)

 

Millega tegu? Mis traat, mis klearo ja mis modi kasutad? mul just midagi sellist vaja :D jube laisk coili uuendaja olen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, see on see õigete seadmete ja TC võlu.

Mul saab pühapäeval 3 nädalat täis, samuti twisted nikkel dual coil @ 0.09ohm profiilimasinas ning vatt on suhteliselt hele veel. Eelmisel reedel oli päris valge, nüüdseks hakkab beežikat värvust omandama vaikselt. Pisut tumedam kui sinu omal, aga veibin 220C juures ka. 5 erinevat jooki sealt ka läbi käinud juba :D

Maitse on super, toss on lihtsalt amazing. Lasen vast nädalakese veel, siis uus vatt sisse ning läheb veel üks kuu otsa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul coil 0,8

 

No seda õige seadme ja tc võlusse ma hetkel ei usu.........mina panusta hetkel sellele, et maitsestaja teeb imesi. Kuidas....ei tea.

Muu setup on juba sama juba kaua olnud, ok cucu suht uus. aga baasid, traadid modi kõik vana.

 

Aga eks aeg näitab, kas oli lihtsalt heade asjade kokulangemine või milles asi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...