Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Olen väga väga positiivselt üllatunud Sense Herakles Hydra võimekusest. Pisike top fill tank, mis annab välja võrratut maitset. Kinnise õhuvõtuga sobib suurepäraselt mouth to lung tõmbamiseks ja lahtise avaga saab ka otsekopsu väga edukalt tõmmata. Hetkel kanthal 1,8 coil sees ja 30W on pilved üle keskmise. Komplektis kaasa tulnud nikkel coiliga on kindlasti veel parem. 

Ja mis kõige lõbusam selle asja juures on. See aparaat on väga ökonoomne. 

Ma olen väga rahul :)

 

EDIT: Hommikul 9.00 panin paagi ääreni täis (2ml). Nüüd 16.00 peaks jälle tankima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub et mingisugune jää on hakanud sulama. Enam pole e-sigaret = tubakas. 

 

Varem FB kui ka google keelas foorumi reklaami. Nüüd vähemalt FB lubab, polnud ammu proovinud. Vähemalt lubatakse "community" reklaami, otsest poe oma mitte.

 

Mõlemas kohas päris korralikult krediiti ja tuli meelde proovida jälle kas õnnestub seda foorumi peale kulutada. Õnnestub FBs.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keerasin ajaviiteks uue coili lemo2'te, kukkus välja nagu alati (Y)(psühho) . muuseas kuidas sellist koili nimetatakse, kui on 3 paari väikse vahega ( || || || )?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ööl vastu tänast u. 02:00 ei tulnud und ja mõtlesin ka enda TFV4 R2'le uued coilid keerata, kasutades  0,4mm 316SS, 2,5mm Kuro ja 6 ringi ja tulemuseks 0,2 oomi :) Võib täitsa rahule jääda!


keerasin ajaviiteks uue coili lemo2'te, kukkus välja nagu alati (Y)(psühho) . muuseas kuidas sellist koili nimetatakse, kui on 3 paari väikse vahega ( || || || )?

 

Hybrid coil :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

keerasin ajaviiteks uue coili lemo2'te, kukkus välja nagu alati (Y)(psühho) . muuseas kuidas sellist koili nimetatakse, kui on 3 paari väikse vahega ( || || || )?

 

Triple double ? Nagu korvpallis.  :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rumm -kola on hea ja seda kõikke pühap õhtul .Hoian töönädala stressi eemal. E-piibust saadud old harbor on üllatavalt hea ,segasin nats blue ridge frosti sisse .Poleks arvanud ,et tubaka maitseline vedelik võib olla nii tõmmatav. :idea:


juyhhuuu just vaatasin ,et 39 päeva veel ja 1000 päeva ilma tõrvakepikesteta elatud!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rumm -kola on hea ja seda kõikke pühap õhtul .Hoian töönädala stressi eemal. E-piibust saadud old harbor on üllatavalt hea ,segasin nats blue ridge frosti sisse .Poleks arvanud ,et tubaka maitseline vedelik võib olla nii tõmmatav. :idea:

juyhhuuu just vaatasin ,et 39 päeva veel ja 1000 päeva ilma tõrvakepikesteta elatud!!!

Oi, mul ka 1000 varsti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Homme utriale juhhuu,saab metsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no sina militar oled metsas koguaeg ,mina ei ole nii tihti ja teeb meele rõõmsaks ,kui saab metsa minema .Tore on seal ka näha kamraade ,keda mujal ei kohta ,kui võistlustel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eilsest, õigemini üleeile õhtust tagasi siin seltskonnas   :idea:   Vahepeal möödus aasta tavalist tehes. Ei teagi kust see otsus tuli, aga ära ta tuli :D Minul oli tagasi tulla lihtne, varustus olemas( vedelikud ikka vanast kohast, see ka muidugi väga positiivne), kuigi asi on jälle kõvasti edasi arenenud. No ja ega ma ka alla ei saanud jääda, paar tagasihoidlikku uut vidinat peaks ka varsti loodetavasti kohale jõudma, http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_198551.html?wid=3

 ja http://www.gearbest.com/clearomizers/pp_293131.html

Ega siin midagi keerulist polegi, tuleb lihtsalt endale sisestada, et lihtsalt vahetasin marki, muud ei midagi ja tavalise peale mõtted ei liigu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...