Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Õige aja valisid. Analoogi on ju ebamugav külmaga õues tegemas käia ja kui juba nädala ainult e peal suudad olla, siis nagunii enam analoogi ei taha ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nädalast jääb väheks et enam analoogi üldse teha ei suudaks .. kuu peaks piisav olema, samas normaalne varustus olemas siis kuu aega ilma analoogiyta möödub märkamatult :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nädalast jääb väheks et enam analoogi üldse teha ei suudaks .. kuu peaks piisav olema, samas normaalne varustus olemas siis kuu aega ilma analoogiyta möödub märkamatult :D

Ma eelmist algust ei mäletagi, ilmselt oli mingi kuu võib olla tõesti vajalik. Nüüd nagu on kuidagi täiesti loogiline, et analoogi ei taha ega tõmba. Minu viga on see, et ma ei leia sobivat maitset. Üks on olemas, mida kogu aeg tõmban, aga tõenäoliselt on vahelduseks veel 1-2 vaja. See ka mulle esimene kord arvatavasti saatuslikuks sai :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma eelmist algust ei mäletagi, ilmselt oli mingi kuu võib olla tõesti vajalik. Nüüd nagu on kuidagi täiesti loogiline, et analoogi ei taha ega tõmba. Minu viga on see, et ma ei leia sobivat maitset. Üks on olemas, mida kogu aeg tõmban, aga tõenäoliselt on vahelduseks veel 1-2 vaja. See ka mulle esimene kord arvatavasti saatuslikuks sai :D

Proovi leida mõni veibipood kus asju proovida saab, näiteks epiip.ee (Tallinnas), vapein.eu (Pärnus) või esuitsud.ee pood Tartus (neil mingi Pood Võrus ka, aga ma pole kindel, et seal asju proovida saab, vb helista üle). Nii on vist lihtsam leida "sobivat maitset".

Share this post


Link to post
Share on other sites

nädalast jääb väheks et enam analoogi üldse teha ei suudaks .. kuu peaks piisav olema, samas normaalne varustus olemas siis kuu aega ilma analoogiyta möödub märkamatult :D

 

No ma olen 2 aastat veipinud ja vahepeal analoogi teinud ei ole.... või noh, olen aga need sigaretid võib ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Aga erinevalt paljudest veipijatest arvan, et suudan praegu ka analoogi teha, lihtsalt ei tunne selleks mingit vajadust. Ja nädal veipides ongi umbes see piir, et kui suudad selle ilma analoogita olla, siis enam mingit vajadust analoogi järgi ei tunne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinguviiuli teemas on poole rohkem lehekülgi, seega täiendame seda teemat :D

Nüüd teisel katsel E peale üle minna on endiselt kõik väga ok. Nädal tõmmatud. Hakkan jälle lõhna tundma :D Analoogi peale ei mõtlegi(esimene üritus aasta tagasi olid koguaeg mõtted seal). 

Tuletan jälle asjade sobivust meelde: Vamo toimib protangiga ideaalselt ja Eleaf kaifuniga. Omavahel ära vahetades pole tulemus nii hea. Ja pikisilmi ootan ka uut varustust. Seega jäägem ikka positiivseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fake reede   :twisted:

homme on reede/laupäev koos....sitt tähtede seis

Sul tavaliselt reede/esmaspäev ehk tsükkel? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Külmadega juhtus selline jama, et mul Honda pult ja auto lõpetasid omavahel koostöö.

Patarei vahetus ei aidanud.

Tartus Stereo Alarm ka aidata ei osanud ... ütlesid kõik nagu töötab aga tõenäoliselt uuesti programeerida vaja Honda esinduses.
Raha selle tuvastamise eest ei küsitud (Y).

Helistasin siis esindusse kurtsin mure ära ... jah loomulikult saavad korda teha. Küsisin mis töö aeg võiks olla öeldi no tunnike läheb ikka ära. Natuke alla 50EUR tund.

Täna hommikul tuli mõte googlesse lüüa "how to program honda remote" ja esimene video näitas 1-2minutiga ära kuidas seda ise kiiresti ja lihtsalt teha saab.
Ühesõnaga kokku 5minutiga sai asi korda. Miks "spetsialistid" ei oska või miks neil selleks 1h läheb mine sa võta kinni.

 
Mis härib ja mida ka Hondale ütlesin, et kui teenusena müüte välja, et selline töö maksab ca 50EUR siis on OK aga valetada kliendile töö aeg 12x suuremaks... vot see ei ole OK.

Loo moraal kui googeldada ei viitsi ja ei oska saad kirikus ka peksa - mina seekord ketukast pääsesin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma eelmist algust ei mäletagi, ilmselt oli mingi kuu võib olla tõesti vajalik. Nüüd nagu on kuidagi täiesti loogiline, et analoogi ei taha ega tõmba. Minu viga on see, et ma ei leia sobivat maitset. Üks on olemas, mida kogu aeg tõmban, aga tõenäoliselt on vahelduseks veel 1-2 vaja. See ka mulle esimene kord arvatavasti saatuslikuks sai :D

Kahjuks ei saagi saa endale alaliselt mingit ,,oma,, maitset leida. Kuu, kahega enam ei tunne maitset, kui kasutad sama maitset.

Abiks meeldivate maitsete pidev vahetmine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks ei saagi saa endale alaliselt mingit ,,oma,, maitset leida. Kuu, kahega enam ei tunne maitset, kui kasutad sama maitset.

Abiks meeldivate maitsete pidev vahetmine.

 

Vaidlen vastu, olen juba üle 2a ühe vedeliku peal ja maitse pole kuhugi kadunud. Olen proovinud paljusid erinevaid kuid 90% on minu jaoks olnud prügikasti kraam ja nii ongi välja kujunenud lemmik, mille peale võib igal ajal kindel olla.

 

Analoogi ajal olin samuti aastaid ainult ühe margi peal ja kõik muu tundus saast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii see siiski vist ei ole.

Ise olen walci bobase V1 fänn. nn. igapäeva veip, kuid asi ei anna enam seda vunki välja, mis esimesed kuud. Tunnen küll,

et hea ja meeldiv, kui tegelt pole sama, mis kunagi oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii see siiski vist ei ole.

Ise olen walci bobase V1 fänn. nn. igapäeva veip, kuid asi ei anna enam seda vunki välja, mis esimesed kuud. Tunnen küll,

et hea ja meeldiv, kui tegelt pole sama, mis kunagi oli.

Rohi oli ka kunagi rohelisem ning taevas sinisem :)

 

Aga minul isiklikult analoogi ajast ka meeles, et ikka mingi aja tagant brand vahetus. Sai oldud pikalt ühe või teise peal, kuid kogu suitsetaja eluea ühte marki ka ei toetanud. 

Muidugi oli maitsete erinevus analoogil olematu / väike võrreldes e-sigaretiga, kus lausa maitsete üleküllasus on eksisteerimas. Kui ma võtan ainult 2 tootja enamik maitseid mängu, siis on aasta sisustatud nii, et ma iga päev proovin miskit uut....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna jõudis Gearbest´ist Cloupor kohale, päris viisakas värk :D   Mingi krd kaar ka veel juures :D

14 päeva võttis aega :) Nüüd siis testima....

 

rsz_1rsz_2016-01-26_165037.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna jõudis Gearbest´ist Cloupor kohale, päris viisakas värk :D Mingi krd kaar ka veel juures :D

14 päeva võttis aega :) Nüüd siis testima....

Kunagi sai ka mingi cloupori toode ostetud (vist oli cloupor 30w vms) ja see "VIP" kaart oli siis ka kaasas... nii et automaatselt VIP -liige oled... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

See jah rohkem huumori valdkonda :) Esimesed muljed väga head, kuigi mul on otsas hetkel ainult kayfun 1,5 oomiga ja gt on 30W peal. Tuleb vist garage juurest akutrell tuua ja üks clapton valmis meisterdada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holy mother of god! Mul siuke teema, et olen aastaid kannatanud hingamisteede haiguse käes(allergic sinus rhinitis)

Sain selle alles nüüd teada kui läksin esmakordselt uue arsti juurde :) arst kirjutas uut rohtu "Rhinocort" ja see päev kui seda rohtu proovisin jääb nüüd vist elulõpuni meelde! Momentaalselt peale esmakordset kasutamist tundsin ennast paremini :) peale teist kasutus korda oli selline tunne nagu oleks täiesti terve!

Ja mis kõige parem! - Kõik veipimise ja hingamisteedega seotud probleemid on kadunud! Algul arvasin, et see ägenenud hingamisteede probleem on tingitud sub-ohm veipimisest, niiet jätsin ~200-300 ml vedelikku, coilid ja kõik sub-ohmiga seotud asjad kappi vedelma ning hakkasin vaikselt üle minema rahuliku veipimise peale. Sest kui tõmbasin suure takistuse coiliga ning mouth-to-lung siis polnud enesetunne nii halb.

 

Igaljuhul saan nüüd jälle otse kopsu tõmmata ja mega pilveid puhuda, ilma igasuguste kõrvalmõjudeta! Pole vahet mis baas, kõik tunduvad sama head. Nagu reaalselt veipimine pole minu jaoks veel kunagi olnud nii mõnus, mahe, pehme kui praegu!

Selline tunne nagu avastan uuesti elu! Just amazing

 

Väike nimekiri sümptomitest mille all kannatasin umbes 5 aastat ja viimased 2 aastat ainult ägenesid need sümptomid.

 

 

A stuffy nose, possibly with sniffing. This is the most common symptom in children.

Breathing through your mouth because your nose is blocked.

Rubbing your nose. Children tend to do this.

Eyes being sensitive to light.

Feeling tired, grumpy, or moody.

Not sleeping well.

A long-lasting (chronic) cough.

Pressure in your ear or having a hard time hearing.

Discomfort or pain in your face.

 

Igaljuhul lõpp hea kõik hea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...