Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

kõik on tore, aga mis seda põhjustab/s ikkagi?

Põhjust täpselt öelda ei oska, mul lapsest saati olnud miljon erinevat allergiat. Siis oli nii, et kui tarbisin valet toiduainet - tuli lööve vms. Mida vanemaks sain seda vähemaks see jama jäi. Eeldasin, et kasvasin välja sellest, aga tuleb välja et toiduainete allergiad muutusid hoopis tolmu(5+erinevat liiki), looma(karvad) jms. Allergiateks.

Aga no mul endiselt neid ärritavaid allergeene üle 50, niiet suht raske on öelda mis põhjustab seda jama.

 

Üldiselt võiks öelda, et kaasa sündinud teema.

Samas olen kuulnud, et kui last kasvatada just-kui vati sees, ehk et üritad maksimaalselt lapsele tagada puhast keskkonda, koristad igapäev tolmu jne. Siis võibki juhtuda, et lapse organism muutub tolmu suhtes tundlikuks, sest organism ei puutu piisavalt selle allergeeniga kokku, et muutuda resistseks.

 

Aga noh mul niipalju erinevaid allergiaid, et täpselt ei tea kust need tulid :D

Vähemalt nüüd sain murele lahenduse(loodetavasti jäädav lahendus)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimas. Ettepanek Walcile: kokata allergiatega inimeste tarbeks uus mahl, milles tilgake Ventolini ja Rhinocort'i juba sees. Väljahingamisel võiks olla tunda ka kergeid Zyrtec'i noote!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las laps püherdab musta põranda peal ja sööb mulda, tervislik

 

Ei maksa äärmustesse minna. Ja ega ma lihtsalt lugesin kuskilt sellist sitta, ei oska öelda kui tõsi see nüüd on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On küll tõsi. Vaadake kasvõi hoiatusi mõnda riiki reisimisel et ärge jooge kraanivett, saate mingi kõhuhäda vms. Aga kohalikud ju joovad ja ei saa nad endale mingit häda külge kuna nende organism on sellega harjunud ja tuleb toime. Äärmustesse pole jah vaja laskuda, kuid see on tõsi et kui inimest liiga steriilses keskkonnas hoida, siis päris maailmaga tutvudes saab ta tõenäoliselt kohe mingi häda külge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimas. Ettepanek Walcile: kokata allergiatega inimeste tarbeks uus mahl, milles tilgake Ventolini ja Rhinocort'i juba sees. Väljahingamisel võiks olla tunda ka kergeid Zyrtec'i noote!

Alles saime tervisekaitse seljalt ja nüüd üritame uuesti sõbruneda? :D

Muidu DM suht korralik arstim (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Las laps püherdab musta põranda peal ja sööb mulda, tervislik 

 

 

Ei maksa äärmustesse minna. Ja ega ma lihtsalt lugesin kuskilt sellist sitta, ei oska öelda kui tõsi see nüüd on.

Mis äärmuseid ma siis mainisin? :D  Mul kodus ei puhatata põrandat iga päev, osades nurgatagustes kindlasti ka tolmurullid vms. Voodi alt saab aegajalt vaadata kus laps roomanud on.

Laps maal mängib muru peal, lillepeenralt ampsab mulda      8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuboid jõudis postikontorisse, aga akud pole kohale jõudnud. Akud tellisin http://eu.nkon.nllehelt ja tracking näitab ainult paki teed kuni Eestisse saabumiseni(sealt maalt trackida enam pole võimalik). 22.01 on Arrival at border point of destination country edasi on vaikus olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin täna ühel sünnipäeval ja nägin seal lisaks endale veel kahte e-sigareti meest, kellelt siis küsisin, et e-suitsu foorumi ja e-liiduga ka

kursis on- ei teadnud nad neist midagi. Andsin neile natuke infot ja lubasid ennast kurssi viia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaata hoolega,reklaam ju." Haisete" siin tubaka järgi,kasutage parem sellist imevidinat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DiCaprio seisukohast soovimatu ja tahtmatu resultaat, aga lõpptulemusena on reklaam küll. Tohutud massid jälgivad tuntud inimeste tegemisi (jätame siinkohal nendele massidele hinnangu andmata) ja neile piisab sellest, et tuntud nägu sellist asja kasutab. Reklaam ei ole üksnes aktiivne tegevus (pähemäärimine), sellena töötab hästi ka pidev silma all hoidmine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Griffin tuli, õhtul proovin, äkki läheb Crius müüki :)

 

Selline ? :D Mul üks maja ees on, päris tubli teine :D Sry läbu eest, aga see oli esimene asi mis mul sõna Griffin nähes pähe tuli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...