Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Avastasin just, et Walcilt võetud Mom and Popi OMG vedelik meenutab väga väga lähedalt seda Lenola Kite In Cloud vedelikku, mida vikat vahepeal levitas.

Eriti siis, kui on juba pisut steepinud ja erksa porgandoranži tooni saavutanud.

Et kes Lenola Kitei igatseb, proovigu OMG kindlasti järgi. Maitse on pisut tagasihoidlikum, aga päris sarnane ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin just, et Walcilt võetud Mom and Popi OMG vedelik meenutab väga väga lähedalt seda Lenola Kite In Cloud vedelikku, mida vikat vahepeal levitas.

Eriti siis, kui on juba pisut steepinud ja erksa porgandoranži tooni saavutanud.

Et kes Lenola Kitei igatseb, proovigu OMG kindlasti järgi. Maitse on pisut tagasihoidlikum, aga päris sarnane ikka.

Lenola Cream on vähemalt ühes kohas Eestis ka müügil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kursis :) Samas OMG meeldib mulle väike gramm rohkemgi - maitse on mahedam ja vähem pealetükkiv. Ühele ema, teisele tütar, muidugi.

Mul keelati kodus OMG tõmbamine. Aga muidu meeldis küll endale ka. Eks peab jälle salaja võtma mängu :D 

 

Endale hakkas RAspberry Tart meeldima. Alguses oli tiba toores, aga steepides läks üllatavalt mõnusaks ja mahedaks tõmbamiseks....

Korraliku mahviga nägid füüsiliselt, kuidas 1ml vähenes Criuses (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul keelati kodus OMG tõmbamine. Aga muidu meeldis küll endale ka. Eks peab jälle salaja võtma mängu :D

 

Endale hakkas RAspberry Tart meeldima. Alguses oli tiba toores, aga steepides läks üllatavalt mõnusaks ja mahedaks tõmbamiseks....

Korraliku mahviga nägid füüsiliselt, kuidas 1ml vähenes Criuses (Y)

Rasberry tart on hea jah :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mäletan ka, et Raspberry Tart meeldis väga (mul on Exceli tabel enda tarbeks, kuhu iga vedeliku kohta midagi kirjutan, et vahel kergem vedelikke valida oleks), kuid kui ma nüüd viimati sult Bobast ja OMG'i võtsin, siis Raspberry Tart nende kõrval selgelt kahvatub ja OMG jällegi tõuseb esiplaanile. Raspberry on hea vedelik, aga maitsenüansse on pisut vähem, kui eelmainitud kahes vedelikus. Teadlikult võtsin suhteliselt sarnased maitsed, et nendest lemmiku oskaks valida. Ilmselt meeldiks Bobas vähemalt sama palju kui OMG, aga see on minu jaoks ennast juba ammendanud, kuna see on läbi aja üks lemmikutest olnud ning nüüdseks juba ära tõmmatud veits :D

*läheb veipima*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üleeile hilisõhtul saatsin küsimuse kas ühe erisoovi saab täita. Eile hommikul helistati ja öeldi et saab. Täna toodi kohale. Koostöö auto hea manööverdusvõime ning rooli ja seljatoe vahel oleva isendi vahel oli samuti laitmatu. Tagurdas vabalt sisse väravast, millest sisse tagurdamine isegi sõiduautoga igaühel esimesel katsel ei õnnestu. Jutt on siis killustiku tellimisest, kui kellelgi veel pisemat kogust vaja on, siis julgen soovitada http://isekallur.ee/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike OT. Ma ei tea, minu teada õpib nüüdsel ajal enamus inimesi tagurdama üle õla vaadates. Mind omal ajal õpetati peeglite järgi tagurdama ja vahet polnud, kas üle õla oli vaba vaade või mitte :D See harjumus siiani sees ja pole oluline, kas sõidad VW Pologa või KAMAZiga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike OT. Ma ei tea, minu teada õpib nüüdsel ajal enamus inimesi tagurdama üle õla vaadates. Mind omal ajal õpetati peeglite järgi tagurdama ja vahet polnud, kas üle õla oli vaba vaade või mitte :D See harjumus siiani sees ja pole oluline, kas sõidad VW Pologa või KAMAZiga :D

Ma oskan mõlemat moodi tagurdada. Koordinatsioon peab lihtsalt olemas olema, koordinatsioonivabad inimesed ei oska ka esimene ots ees sõita :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oskan mõlemat moodi tagurdada. Koordinatsioon peab lihtsalt olemas olema, koordinatsioonivabad inimesed ei oska ka esimene ots ees sõita :D

 

Kui mul on vaja kitsast kohast täpselt sisse saada, siis kasutan peegleid. Aga enamasti vaatan üle õla kuna peegli pimeda nurga tõttu ei pruugi näha kui miski või keegi täpselt auto taga on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rõõmustame :D Kogu staff jõudis kohale, nii walc kui ka epiip. Juba teist korda ma sain kinnituse, et Omniva toimib kiiremini kui smart (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui staff tervena kohale jõudis, siis pead jah rõõmustama ja taevast tänama :) Mina sean prioriteedid enamasti niipidi, et peaasi et üldse kohale jõuab ja tervelt kohale jõuab ning alles siis kiiruse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 
  • Tavakasutaja
  • bullet_black.png
  • 90 postitust
  • AsukohtVõru

Postitatud Täna, 18:24

Rõõmustame  :D Kogu staff jõudis kohale, nii walc kui ka epiip. Juba teist korda ma sain kinnituse, et Omniva toimib kiiremini kui smart  (Y)

 

igal oinal juhtub mihkel vahepeal külla tulema... puhas statistika   :P

sorry et mu postitus nii rõve näeb välja, mingi bugi kuskil 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saabusid baasid Saksast ja maitsed Poolast, kokku nõks üle 400€ eest. Tegin väikse arvutuse ja sain, et aasta pärast tulnuks selle koguse pealt ca 4300€ aktsiisi maksta, hinnatõus 1000%   (ullike)

 

Täna tuleb hea uni...  :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saabusid baasid Saksast ja maitsed Poolast, kokku nõks üle 400€ eest. Tegin väikse arvutuse ja sain, et aasta pärast tulnuks selle koguse pealt ca 4300€ aktsiisi maksta, hinnatõus 1000%   (ullike)

 

Täna tuleb hea uni...  :razz:

Kui sa juba arvutasid, siis kauaks sinu arvutuse kohaselt neid jätkub? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks see kulu igaühel erinev..

Minul läks eelmisel aastal puhast nic. kokku ~16gr + VG+PG -> 2l

päevane kulu ~5,5 ml

1l bunkerbaasi (48mg) peaks 3a ära toitma, kui kulu samal tasemel hoida

PS: 3a varud olemas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi polegi otseselt vedeliku kulus kui baasi levinud hinnaskaala on 3x1L = 1x5L. Nii et kui kalkuleerid 3a kuluga, siis praktiliselt sama raha eest saab suuremate nõude arvelt 5a varu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...