Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Minule ka (tõsi, mitte täna) astus suitsunurgas, mis asub tänaval, ligi u. 70-ne meesterahvas ja küsis: "Ma näen, teil tulevad sellest masinast päris suured pilved, kas see on mingi tugevam tükk või vingem vedelik?" Ise võttis põuest spinneri välja ja küsis, et kas sellest saaks ka niimoodi... Andsin siis nõu, et kuhu ta peaks minema, et vihasem aurumasin saada ja konsulteerida. Aga jah, ka vanema generatsiooni teadlikkus asjast on täiesti arvestatav. Hmm.. ma ka ise pole enam teab, mis noor... Ikkagi 27 a. staaži analoogiga...

Hmm, tänane papi ka rääkis, et olla millalgi kellegagi tänaval e-sigarettidest rääkinud ja see olla ta epiibu poodi juhatanud. Nüüd ta siis tuligi seda poodi otsima. Olidki äkki sina, kes talle seda nõu andis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, eks vanemad tunnevad ka selle vastu huvi kui oma silmaga näevad. Mul naabrimees(~70) tuli ka ükskord uurima, mis imeriist see on, et võibolla on telekas reklaamitud soolapiip. Seletasin ära, aga kuna ta suitsetaja pole, siis mõistagi teda e-usku pöörama ei hakanud vaid selgitasin, et erinevalt sellest reklaamitud soolapiibust pole e-suits vahend ühegi haiguse ravimiseks ega leevendamiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, tänane papi ka rääkis, et olla millalgi kellegagi tänaval e-sigarettidest rääkinud ja see olla ta epiibu poodi juhatanud. Nüüd ta siis tuligi seda poodi otsima. Olidki äkki sina, kes talle seda nõu andis?

Ega ei saa välistada...  :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas tegid? Ehk mis traadid sisse ja mis välja?

Sisse läks 2x0,32 SS316L ja ümber 0.13 Kanthal A1. Single coil ja 0,21 oomi. Kuna pean kasutama Ti modes, sest mod SS ei toeta, siis kuiva vati laseb küll vaikselt kärssama, kuid vedelikuga saan rahulikult maitsetuks tõmmata vati, ilma et kärsakat saaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain eile oma traadid kätte ja SS fused clapton töötab TC-ga kenasti (Y)

Peab proovima. Fused vast mitte aga tavaline clapton oleks juba saavutus :D.

Spaced tegid ikka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab proovima. Fused vast mitte aga tavaline clapton oleks juba saavutus :D.

Spaced tegid ikka?

Ei teinud, tunnen ennast nii kanthalit kui SSi dry burnides mugavalt, lihtsalt madalal võimsusel lasin piisavalt soojaks, et veenduda hotspotide puudumises.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Claptoniga on põhimõtteliselt ka see, et nagunii on ju spaced, see peenike traat mis ümber mässitakse ju hoiab distantsi keerdude vahel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Märkamatult täitus üleeile 3 aastat analoogist loobumisest. Kui veidike ülespoole ümardada, siis on tõmbamata jäänud 4 kasti tavasuitsu...

 

Sellega tuli meelde, et mul sai 20 märts seitse aastat e-pläru peal oldud. Kuhu see aeg küll nii kiiresti on kadunud? 

 

Teisest küljest jälle, ma tegin 2 pakki päevas enne. Kui liita juurde pidudel minev suurem kogus, siis võiks umbes sellise arvutuse teha 3 euri pakk, 6euri päev, 2500 aasta, 18 000 seitse aastat. Kas mul on see papp taskus nüüd, võite isegi arvata, et ei ole, siiani vilistab ainult tuul seal.  :D Aga meeldiv on mõelda selle peale nii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...