Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Veipimise olukord on Eestis nii masendav, et juba üle 5 kuu pole keegi millegi üle rõõmustanud. Minul täna siiski põhjus on - täna 5 aastat tagasi lendas analoog nurka ja sinna jäigi. Selle ajaga on suitsetamata jäänud 319 plokki ehk 6,4 kasti sigarette. Kui võtta arvesse ka vahepealsed tavasuitsude hinnatõusud, siis on analoogile kulutamata jäänud ca 8000 €.  Aurule on sellest rahast kulunud 46%, aga seda ma taga ei nuta - terviseterroristide kiuste tunnen ennast palju paremini ja riigiisade meelehärmiks kavatsen oma väljateenitud pensioni veel väga kaua välja võtta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vipimise olukord on Eestis nii masendav, et ... . Lisaks veipimise olukorrale on nutune ka foorumis postituste ´´rohkus´´ ja kui ma ei eksi, siis foorumi kõrgaeg oli siis kui  välismaalt tellimisele anti roheline tuli. Põhjuseid on mitu, valitsus pitsitab ja sellest tulenevalt (välismaalt ei saa tellida) kes Eestist stuffi ikka jõuab osta, osa foorumlastest on kolinud fb-sse aga see on nii kinnine, et mõni valitu saab sinna sisse.  Mõned üksikud on postitanud walci algatatud teemasse oma hardware ja selle põhjal võib öelda, et keskmine riista vanus on mitu aastat vana. Sellest tekib küsimus, kes uued asjad ära tarbib? 8-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 tundi tagasi, kivi3 kirjutas:

Veipimise olukord on Eestis nii masendav, et juba üle 5 kuu pole keegi millegi üle rõõmustanud. Minul täna siiski põhjus on - täna 5 aastat tagasi lendas analoog nurka ja sinna jäigi. 

Aeg lendab jubedalt kiiresti - mul saab 5a täis nädala pärast - 24. märtsil 2013 saabus Spezzilt esimene pakk eVicu ja kõige muu vajalikuga ning sellest päevast peale pole enam mitte ühtegi sigaretti suitsetanud.

Tagasi mõeldes au ja kiitus Spezzile, kes toona paljusid algajaid oma abivalmis suhtumisega rea peale aitas (Y)

Tulevik on meil tõesti masendav ja ainukeseks lohutuseks on umbes kolmeks aastaks jaguvad varud...  Aga sitta kah, ükskord me võidame niikuinii! :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, raigo83 said:

  Mõned üksikud on postitanud walci algatatud teemasse oma hardware ja selle põhjal võib öelda, et keskmine riista vanus on mitu aastat vana. Sellest tekib küsimus, kes uued asjad ära tarbib? 8-) 

Ma olen ikka uut kraami ka ostnud, aga mingi aeg tabasin end ikka ja jälle sama seadet haaramast. Uued asjad vedelesid riiulis. Sellest tulenevat ei ostnud elmise aasta jooksul vist ühtegi tükki uut hardware. Liiga rahul oma vana pilliga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 tundi tagasi, raigo83 kirjutas:

... valitsus pitsitab ja sellest tulenevalt (välismaalt ei saa tellida) kes Eestist stuffi ikka jõuab osta....

Noh, vahel Lätti ikka satub. Eelmisel nädalal sattusin, poes 500 ml VG või PG-d 9 €, 120 ml 4 €, maitsestajad alates 4,90-st

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aeg läheb tõesti kiiresti, mäletan aega kui kunagi oleks olnud võimalik läbi ühe poodniku soetada mitukümmend liitrit (max ühes anumas 10liitrit vms) nic baasi ja seda paarisaja euroga olenevalt kangusest (olin loll ja ei ostnud). Nüüd on reaalsus 10ml 20mg mini pudelid :evil:  Tüütu on aga eks millalgil sellel aastal tuleb Lätti minna.

Kuskil siin epoes nägin müügil baasi 1000ml ja hinnaks oli umbes 45€, huvitav kas see oli koos uue aktsiisiga?! Kui oli siis tahaks teada kust see hirmus kisa, et baas hakkab maksma min 200€ liiter.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, raigo83 kirjutas:

Kuskil siin epoes nägin müügil baasi 1000ml ja hinnaks oli umbes 45€, huvitav kas see oli koos uue aktsiisiga?! Kui oli siis tahaks teada kust see hirmus kisa, et baas hakkab maksma min 200€ liiter.

Aktsiis + käibemaks sellelt on kokku 0,24€, 1000ml x 0,24 = 240€

Pood kasutab segast olukorda ja paneb niisama kirvest   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vähemalt kahes poes on praegu 1000ml baasi müügil hinnaga 40-50€, kui see on tõesti ilma aktsiisita ja üritatakse veipiatelt mitu nahka koorida nooo siis :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui need on vanad varud ilma aktsiisita, siis selle eest maksta 40-50€ on kuradima kallis!! Eks varsti saame teada mis värk selle hinnaga on!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega see aeg enam kaugel pole kui aktsiisita kraam kaob....firmas spämmivad maile stabiilselt.

Aga pole millegi üle röömustada veipimisega seoses, samas ka kurvastamiseks pole põhjust.

Vanad modid paremad kui uued, clearo ka super. 

Juua jätkub ülejärgmise valitsuseni.

No ma siis rõõmustan selle üle, et ei plaani  aktsiisiga siinset banaaniat niipea (kui üldse kunagi)  toetada....

 

Sorry poodide omanikud, aga  mina pole selles süüdi   (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 14.4.2018 at 9:12, raigo83 kirjutas:

Eestis on tekkinud juurde veel üks toidu maitsestajate ja taimse glütseriini pood. Kokandus huvilised, hea uudis teile: https://aroomid.ee/et/ (Y)

Glütseriini sildil: Ei ole soovitatav kasutamiseks e-sigaretis... :D 

Jõudu ja pikka iga neile, aastal 2021 olen ostja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...