Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

Mina oma esimese korraga hankisin selle seisundi -- polnud eriti lahe kogemus :)

Olen seda kogenud. Rohkem ei taha. Ostsin korraliku isetumeneva keevitusmaski. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain kayfuni clooni kätte ja...... Hangseni Mocha vedelikule tekkis isegi mingi maitse....ulme (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

millise klooni tellisid Scuall. ja mis modi otsas? Ise kaalun ka juba pikemat aega et peaks tellima mingi klooni aga ei ole suutnud otsustada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh jah, juhtus nii, et ostsin kaks ühesugust klooni erinevatest kohtadest. Mina jälle rõõmustan oma esimese positiivse üle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see kloon ei vihise/vilise tõmmates? Mul on russiani fasttechi kloon ja see raibe viliseb tasakesi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see kloon ei vihise/vilise tõmmates? Mul on russiani fasttechi kloon ja see raibe viliseb tasakesi.

Õhukruvi regullides saab sest vilinast peaaegu lahti, mind igatahes ei häiri see enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega mind kah ei häiri. Parem see kui kopsuvilin ;)

 

Heh jah, juhtus nii, et ostsin kaks ühesugust klooni erinevatest kohtadest. Mina jälle rõõmustan oma esimese positiivse üle :D

Masmre. siin ei saa küll iga tehingu kohta tagasisidet jätta, kuid ehk pikendad ka minu e-peenist (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...