Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

millise klooni tellisid Scuall. ja mis modi otsas? Ise kaalun ka juba pikemat aega et peaks tellima mingi klooni aga ei ole suutnud otsustada :D

Fasttechist tellides siis see: https://www.fasttech.com/products/1612101

millise klooni tellisid Scuall. ja mis modi otsas? Ise kaalun ka juba pikemat aega et peaks tellima mingi klooni aga ei ole suutnud otsustada :D

Fasttechist tellides siis see: https://www.fasttech.com/products/1612101

https://www.fasttech.com/products/1411/10006473/1552300 sellel on varu kama ka natuke kaasas. Koostöökvaliteedi kohta ei saa ka kurta... viliseb natuke aga mind see ei häiri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu viidatul on sama varukama kaasas

Kindel? Varu tihendid ja kruvid? Seal foorumis oli ka kirjas, et see ongi vahe. Küsimus kas need muidugi 5USD väärt on :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu viidatul on sama varukama kaasas

Kindel? Varu tihendid ja kruvid? Seal foorumis oli ka kirjas, et see ongi vahe. Küsimus kas need muidugi 5USD väärt on :D.

Kindel. Paar päeva tagasi jõudis kohale ja sama komplekt varuosi oli kaasas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõpuks sain korraliku traati oma KFL/Russian 91% klooni jaoks. 1,4 ohmi, 9w eVicu otsas juba teeb tuju heaks. Sinna sisse veel RY4 ning kogu kupatuse kõrvale üks korralik kohv ning vaba päev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

olen 17 ja palun ära bänni mu kasutajat ära.

:D hehe hea kui päeva röömsaks teeb...

 

Täna aga nii hea ilm, et võtan naise ja koera kaasa, sõidan jõeäärde luurele, et kas on lootust varsti särge tõmbama hakata :D Püügiluba juba tehtud, õlled ostetud, nüüd võiks särg jõkke jõuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu jaoks on positiivne, et ka müüjad julgevad sõna võtta ja mitte ainult müügifoorumis elada. Veel parem kui nad aruteludest õppivad ja tänu sellele eesti turgu paremaks muudavad. Maitsev Aur (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu jaoks on positiivne, et ka müüjad julgevad sõna võtta ja mitte ainult müügifoorumis elada. Veel parem kui nad aruteludest õppivad ja tänu sellele eesti turgu paremaks muudavad. Maitsev Aur (Y)

Huh Spezzi ei kiidagi?? Ta ka müüb ja võtab sõna? :D: ... aga loomulikult on see ainult positiivne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täname, Keeru Pulk.

No hetkel laksiti muidugi hästi. Aga jah, roppustega asju ei viitsi ajada. Sädemete ja muu lennuka haisva kraami vahelt ei pruugi mõte kohale jõuda. Kasutaja old aga suutis küll kenasti seletada.

Point on selge ja toote- ja hinnaarendust saab pidevalt tehtud. Nagu öeldud, jõudumööda.

Me pole suurfirma ja püüame kõigest väest :)

Kõike hääd!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suur tänu kiitmast. Minul väga hea meel, et kellegil infost kasu on... ehk siis vaev pole tühja läinud (Y)

Kuna kõike seda ka suu sõnaliselt nii korduvalt räägitud tekib mõte, et peaks mingi blogi moodi lehe üles panema kuhu VAPIMIse oluline teoreetiline info kokku koguda.

Pean aint ise veenduma, et viitsin seda teha ja mitte 1x vaid regulaarselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

peaks mingi blogi moodi lehe üles panema kuhu VAPIMIse oluline teoreetiline info kokku koguda.

  Milleks foorum siis on  
think.gif
Foorum on väga, väga, väga hea (Y) .. suhtlus palju arvamusi infi jne. Blogi on midagi muud... ühe inimese vaade asjadele. Ühe teema põhjalik lahkamine (analüüsimine) ilma lisa mürata... lihtsam/staatilisem ülesehitus jne.. Lisaks seal saaks öelda asju mida siin pole ilus öelda või mis tekitavad foorumi haldajale probleeme.

Blogiga (info lehega) aint see asi, et palju tööd vähe villa (heal juhul mõni tootja saadab seadme testimiseks). 3-5 artikli pärast pole ka mõtet blogi teha (hetkel nii palju vast suudaks kokku kirjutada). Kogu info on tegelikult siin foorumis ja eng lehtedel olemas aga nendest pole väga lihtne uuel kasutajal endale vajalikku infi välja filtreerida.

Kuna mulle see asi midagi ei maksa ... siis mingi hetk kui töö jalaga selga ei tao ja ikka isu kirjutada siis kaalun seda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leidsin enda jaoks vist uue äri. Facebookis müüakse finesti grupis skysmoke 20ml vedelikke 5x20ml "pakis" 75€ (nikotiini sisaldusega)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...